Σελίδα 14 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 41213141516 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 131 έως 140 από 151

Θέμα: 2ο Ταξίδι nautilia.gr (Τήνος)

  1. #131
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Μηνύματα
    1.493

    Προεπιλογή

    τελειο το ταξίδι με καλή παρέα και καλές φώτο,χαίρομαι που η οργάνωση πετυχημένων event γίνεται πράξη,πέρα απο τις απλές συναντήσεις
    Να ευχαρηστήσω με τη σειρά μου το τον φοβερό captain για τη φιλοξενία του στη γέφυρα,περιττό να πώ πως καποία μελη βγάλαμε όλο το ταξίδι της επιστροφής εκεί.

  2. #132

    Προεπιλογή

    Μερικοί απο τους ''καταληψίες''της γέφυρας..!!

    0158.jpg



    ...και ο ''δεν ξεκολάω απο κει πάνω'' mr Sylver...!!!


    0111.jpg

  3. #133
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Πάλι γκρίνιαζε ; Όλα στην φόρα ! Να μας στείλετε θέλετε εμάς που δεν μπορέσαμε να έρθουμε...

  4. #134
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από vinman Εμφάνιση μηνυμάτων

    ...και ο ''δεν ξεκολάω απο κει πάνω'' mr Sylver...!!!


    0111.jpg
    Η τελευταία φωτογραφεία μου θυμίζει οδηγό ταξί , με το χέρι έχω απο το παράθυρο .Το τσιγαρο λειπει!!
    Ακόμη ακούστηκε ότι μέλος του Nautilia φωτογράφιζε μέχρι και τα πλακάκια απο της τουαλέτες .:-P

  5. #135
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Είναι σειρά μου νομίζω τώρα που κατασταλάξανε τα ουζάκια , να πω αυτά που αισθάνομαι ότι πρέπει να πω.

    Ευχαριστώ πολύ όλους εσάς τους συμμετέχοντες, που μας τιμήσατε με την παρουσίακαι την συντροφιά σας,σ αυτό το 2ο ταξίδι του nautilia.gr. Είσαστε όλοι εξαιρετικοί και απ ότι κατάλαβα δεν το μετανιώσατε . Φυσικά ούτε κι εγώ, που πέρασα πολύ όμορφα μαζί σας, σε όλο το ταξίδι.

    Ευχαριστώ την BlueStarFerries για την ευγενική χειρονομία της έκπτωσης που μας παρείχε, μεσούσης της Πασχαλινής περιόδου. Ευχαριστώ τον καπετάν Σπύρο Πεφάνη, που είχα την τύχη να γνωρίσω από κοντά, για την ευγενική του φιλοξενία στο πλοίο και την υπομονή του να μας έχει στην γέφυρα σε όλο το ταξίδι. Φυσικά ευχαριστώ και όλους τους Αξιωματικούς και το πλήρωμα για τους ίδιους λόγους.

    Τέλος, ευχαριστώ τους εξαιρετικούς Τηνιακούς φίλους Νοτιά και Λάκη για την ευγενική υποδοχή που μας επιφύλαξαν και την συντροφιά τους όσο είμαστε στην Τήνο. Επειδή μια χειρονομία που έκανε ο Λάκης μας υποχρέωσε, δεσμεύομαι να την ανταποδώσω στα Λουτρά με φίλους καραβολάτρες μεζέ και ρακί..(polyka, rocietc... ανασκουμπωθείτε, το καλοκαίρι έρχεται...)
    Τέλος θα ευχαριστήσω τον αγαπητό φίλο (και δευτεροετή μου) καπετάν Κώστα Σκλαβούνο για την τιμή που μας έκανε να πιει μαζί μας ένα ουζάκι.


    Το απαράδεκτο... Δεν έβγαλα καμιά φωτογραφία σε όλο το ταξίδι :shock:. Ναι ναι είναι αλήθεια!

  6. #136
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Συρος
    Μηνύματα
    1.140

    Προεπιλογή

    Η χθεσινη αφιξη του ΙΘΑΚΗ στην Συρο!!!

    DSC03981_resize.JPG

    DSC03982_resize.JPG

    DSC03985_resize.JPG
    ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

  7. #137
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Μηνύματα
    592

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mastrokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμη ακούστηκε ότι μέλος του Nautilia φωτογράφιζε μέχρι και τα πλακάκια απο της τουαλέτες .:-P
    :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ποιός με είδε?
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  8. #138

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από heraklion Εμφάνιση μηνυμάτων
    :mrgreen::mrgreen: Ποιός με είδε?
    χαχα σωστος ο νικος !!!!!!

    Να συμπληρωσω και εγω οτι χαρηκα που γνωρισα Νοτια και Λακη και οτι ο Λακης με την κινηση που εκανε μας σκλαβωσε πραγματικα και τον ευχαριστω πολυ!

    Επισης μαρεσει που ειμαστε ολοι παλαβοι απο οτι φαινεται και στις φωτο παραπανω ...!

    **Εχω ανεβασει και τεσσερις φωτο στην γκαλερι και θα προτεινα οποιος θελει να ανεβασει να εχουμε και εκει..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sylver23 : 14-04-2009 στις 12:10 Αιτία: προσθήκη

  9. #139

    Προεπιλογή

    Πάντα τέτοια, εύχομαι!
    (και καλύτερα)!

  10. #140
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mastrokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η τελευταία φωτογραφεία μου θυμίζει οδηγό ταξί , με το χέρι έχω απο το παράθυρο .Το τσιγαρο λειπει!!
    εμενα γιατι μου θυμιζει τους νεοσυλλεκτους οταν βγαζουν φωτο μεσα στη "καρδια"?

Σελίδα 14 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 41213141516 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας