Σελίδα 5 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 50 από 151

Θέμα: 2ο Ταξίδι nautilia.gr (Τήνος)

  1. #41
    navigation Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό το ταξίδι είναι για τιμωριμένους που δεν πάνε διακοπές. Μην τα θέλετε όλα δικά σας και βγαίνετε και παραπονούμενοι
    Εγώ επιμένω οτι δεν είναι και οτι καλύτερο μέσα στις διακοπές του Πάσχα, και θα συμφωνήσω με τον trackman, μια Κυριακή μετά....anyway...κάλά να περάσετε(και καλά να περάσουμε!!!!)

  2. #42
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    PIRAEUS
    Μηνύματα
    66

    Προεπιλογή ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΤΗΝΟ

    Καλημερα σε ολους μολις τωρα εμαθα για το ταξιδι, καπως αργα, λυπαμαι αλλα την αλλη Κυριακη εχω μια πολυ σοβαρη υποχρεωση. Πιστευω συντομα να οργανωσουμε καποιο αλλο ταξιδακι και να ειμαι και εγω παρων

  3. #43
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Κυριακή των Βαΐων είναι....πηγαίνεται να ανάψετε και ένα κερί στην εκκλησία....να πάρετε και το βαγιένιο σταυρό και φεύγετε!!!!

  4. #44
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Ελεγα να φυγω απο Ρεθυμνο για Πειραια με τον Κορναρο στις 12/4/2009 αλλα αμα ειναι για την εκδρομη μπορω να φυγω και νωριτερα ωστε Κυριακη να ειμαι παρων. Αν και ο Νικος εχει πει πλοιο και μερος, εγω θα ηθελα καλυτερα Συρο για δυο λογους. Πρωτον γιατι μπορουμε να κατσουμε ως τις 20:15 και δευτερον αν φυγουμε 20:15 το ταξιδι Συρος-Πειραιας θα γινει με το Νησος Χιος οποτε θα αλλαξουμε και βαπορι, πραγμα ιδανικο. Νικο για σκεψου το.

  5. #45

    Προεπιλογή

    η σκεψη υπηρχε για συρο διονυση αλλα οπως μου εξηγησαν και εμενα στην τηνο θα δουμε πολλα καραβια να περνανε (+τα ραφηνιωτικα) ενω στην συρο οχι.

  6. #46
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Ναι απλα πιστευω πως το ταξιδι γινεται περισσοτερο για το ταξιδι και οχι για τις φωτογραφιες και ειδικα στην Τηνο που να ναι καλα ο Πολυκας μας εχει δωσει διαμαντια. Για μενα που εστιαζω στο ταξιδι θεωρω ιδανικο να ταξιδεψω με δυο διαφορετικα βαπορια και να εχω περισσοτερες ωρες να βολταρω με την παρεα του nautilia.

  7. #47

    Προεπιλογή

    Όπως ειπα και στον Leo τηλεφωνικά το μεσημέρι,μέσα και εγώ με τη γυναίκα μου,εκτός συγκλονιστικού απροόπτου...

  8. #48
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Μηνύματα
    247

    Wink

    Υπολογίστε και εμένα στην παρέα!!!

  9. #49
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    κι εγω ειμαι μεσα.

  10. #50
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Halandri-Egrigoros
    Μηνύματα
    1.098

    Προεπιλογή

    Αν και τρεις μέρες μετά θα περνώ από κει για Πάσχα στο νησί μου, υπολογίστε και μένα (+ έναν ακόμη). Τουλάχιστον η παρέα θα είναι καλή.

Σελίδα 5 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας