Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 151

Θέμα: 2ο Ταξίδι nautilia.gr (Τήνος)

  1. #1
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή 2ο Ταξίδι nautilia.gr (Τήνος)

    Το Δεύτερο μας ταξίδι θα γίνει στην Σίφνο ημέρα Κυριακή αρχές Σεπτέμβρη, μένει απλά η ακριβής ημερομηνία να σας πούμε.
    Μπορείτε να δηλώνετε συμμετοχή απο τώρα .....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Maroulis Nikos : 15-08-2008 στις 13:33

  2. #2
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Boston
    Μηνύματα
    1.350

    Προεπιλογή

    Είμαι μέσα Νίκο.
    [I][COLOR="Blue"][B]Πανί δερμάτινο, αλειμμένο με κερί,
    οσμή από κέδρο, από λιβάνι, από βερνίκι,
    όπως μυρίζει αμπάρι σε παλιό σκαρί
    χτισμένο τότε στον Ευφράτη στη Φοινίκη[/B].[/COLOR][/I]

  3. #3
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή Very niCe

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Δεύτρο μας ταξίδι θα γίνει στην Σίφνο ημέρα Κυριακή αρχές Σεπτέμβρη, μένει απλά η ακριβής ημερομηνία να σας πούμε.
    Μπορείτε να δηλώνετε συμμετοχή απο τώρα .....
    παρα πολυ ωραια..αντε σας περιμενω..μενει να μ πειτε ημερομηνια γιατι εγω 3 Σεπτεμβριου ερχομαι αθηνα για 7 μερες..

  4. #4
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Crazy Waterland
    Μηνύματα
    186

    Προεπιλογή

    Παίζει να έρθω και γω.
    [CENTER][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=Purple][I][SIZE=1]Η ζωή είναι σαν ένα παιχνίδι με την τράπουλα. Δεν έχει τόση σημασία τι χαρτιά παίρνεις στο μοίρασμα, αλλά ο τρόπος που επιλέγεις να παίξεις με αυτά. [/SIZE][/I][/COLOR][/FONT]
    [/CENTER]

  5. #5
    navigation Guest

    Προεπιλογή

    Αν είναι Κυριακή μπορεί να πάρω άδεια...απτην σημαία!!!!xixixixixi

  6. #6
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Έχω μια διαφωνία ώς προς τον τόπο του ταξιδιού και να με συμπαθάνε οι φίλοι Σιφνιοί. Επειδή στο πρώτο ταξίδι μας ήταν μαζί μας ο Roi Baudoin, νομίζω ότι θα συμφωίσει μαζί μου.

    Εξηγώ ότι η Σίφνος δεν παρουσιάζει καραβολατρικό ενδιαφέρον απο απόψεως ποσότητας και διαφοράς πλοίων. Δηλαδή οκ θα πάμε με το Αγιος Γεώργιος και θα το φωτογραφίσουμε φεύγοτας για Μήλο. ¶ντε να περάσουν το ΗΣ1 και ΣΡΙΙ. Αυτάααα μετά? Ταβέρνα και καφετέρια?
    Αντίστοιχα μη ενδιαφέρουσα για ταξίδι είναι η Σύρος δηλαδή ΒΣ Ιθάκη και ΗΣ4 και πάπαλα.

    Ενδιαφέρον ίσως θα παρουσίαζε η Πάρος που σας παραθέτω αφίξεις την Κυριακή 7 Σεπτεμβρίου (ενδεικτικά).

    Η Πάρος είπαμε είναι ενδεικτική, θα μπορούσε να είναι και η Μύκονος (Τήνο δεν λέω μας κάλυψε ο polykas για ένα χρόνο) όπου αν είμαστε τυχεροί θα έχουμε και κρουαζιερόπλοια για τους λάτρες του είδους.

    Είμαι λάθος? Να ακούσουμε πιθανόν κι άλλες προτάσεις? Το καλοκαίρι τελειώνει και τα πλοία θα σταματούν τό ένα πίσω απο το άλλο.

  7. Προεπιλογή

    Πιο ελκυστικο φαινεται το "πακετο Παρος" :mrgreen: ετσι οπως μας τα παρουσιαζει ο Leo !!!

  8. #8
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Rafina---Τinos.
    Μηνύματα
    2.414

    Προεπιλογή

    EΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ.ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕΤΟ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ.ΜΕΓΑ ΚΑΡΑΒΟΛΑΤΡΙΚΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ..........

  9. #9
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Η Ηγουμενίτσα έχει όλο τον χρόνο πλοία φίλε polykas και δεν βγαίνει ημερήσια... Μηπως νομίζεις ότι έχουμε τις αντοχές σου? Είπαμε να πάμε ταξίδι, εκτός αν εννοείς Πάτρα - Ηγουμενίτσα με το πλοίο!!! Κοίτα τι σου κάνω τώρα ε?

  10. #10
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Αν ειναι να πατε Ηγουμενιτσα με βαπορι,δεν πατε στην πανεμορφη πολη της Κερκυρας;Εχει και καραβολατρικο ενδιαφερον και εξαιρετικη ομορφια...

Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας