Σελίδα 12 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 111 έως 120 από 151

Θέμα: 2ο Ταξίδι nautilia.gr (Τήνος)

  1. #111
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Χαιρομαι που περασατε καλα και επισης χαρικα που σας ειδα ορεξατους πρωι πρωι!!!!Ελπιζω στο επομενο να ακολουθησω και εγω στο ταξιδι σας και οχι στο ταξιδι μου!!!

  2. #112
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Πειραιας-Ναξος
    Μηνύματα
    191

    Προεπιλογή

    Με την σειρα μου να πω κι εγω οτι περασαμε καταπληκτικα η παρεα ειχε κεφι και χιουμορ, Ευχαριστουμε το πληρωμα του Blue Star Ithaki και τον καπεταν Σπυρο που η γεφυρα του μας θυμισε παλιες καλες εποχες, τους φιλους απο την Τηνο Lakis και Νotias, το nautilia.gr και στο επομενο ταξιδι να μην μεινει κανεις πισω αλλα να ειμαστε ολοι μαζι σε καποιο βαπορι!!! παντου υπαρχουν κατασκοποι του nautilia
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prutanis : 25-10-2009 στις 10:05

  3. #113
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Σαν κάτι χεπεσμενους τουρίστες είναι το παλικάρι !Δεν τον πλακωνατε με καμια μανικα ,να τον κανετε μουσκεμα !Τον συναντω και εγω αρκετες φορες στο λιμανι !

  4. #114
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Μηνύματα
    247

    Προεπιλογή

    Και μετά την σημερινή απόβαση στην Τήνο επιστρέψαμε πίσω στην Αθήνα!
    Το ταξίδι ήταν καταπληκτικό, η παρέα φανταστική και πέρασα πάρα πολύ ωραία! Αισθάνομαι την ανάγκη να ευχαριστήσω τους διοργανωτές του ταξιδιού και τα μέλη του Nautilia που συμμετείχαν, καθώς και τον πλοίαρχο του Blue Star Ithaki με το πλήρωμα του για την πολύ καλή φιλοξενία και να τους ευχηθώ καλά ταξίδια.
    Αντε πάμε για το τρίτο ταξίδι τώρα!!!

  5. #115
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παίδες καλησπέρα από τα όμορφα Γιάννενα. Είδα το πλοίο σας σημερα και σας περίμενε κατα τις 5:00....φωτογραφίες όταν μπορέσω γιατί εδώ τα πράγματα δεν είναι τόσο εύκολα....Απ' ότι είδα περάσατε καλά, και στο επόμενο θα είμαι και εγώ...!

  6. #116
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mastrokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν κάτι χεπεσμενους τουρίστες είναι το παλικάρι !Δεν τον πλακωνατε με καμια μανικα ,να τον κανετε μουσκεμα !Τον συναντω και εγω αρκετες φορες στο λιμανι !
    Exει καμια σχεση το παληκαρι με τον "ΠΑΩ ΛΙΜΑΝΙ"?

  7. #117

    Προεπιλογή

    μου φαινεται λιγο πιο ψηλος...
    να ανεβασω μια πιο κοντινη να δουμε??

  8. #118
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Συρος
    Μηνύματα
    1.140

    Προεπιλογή

    Καλησπερα απο Συρο!!Ενα πολυ ομορφο ταξιδι εγινε σημερα.Ηταν ολα παρα πολυ ομορφα η παρεα καταπληκτικη η Τηνος οπως παντα φιλοξενη οπως και ο ΛΑΚΗΣ τον οποιο ευχαριστουμε πολυ!!!!!και τον ΝΟΤΙΑ επισης!!!!Για την BLUE STAR χωρις σχολια!!!!Η φιλοξενια αψογη ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον cpt ΣΠΥΡΟ ΠΕΦΑΝΗ και στο πληρωμα του!!!!ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ σε ολους μας!!!!!!!

  9. #119

    Προεπιλογή

    ΓΙα να παρετε μια ιδεα το τι σας περιμενει...

    ανταποκριτης του ναυτιλια αγνωστων στοιχειων στον πειραια οπως ειδαμε και πιο πανω

    P4120591.jpg


    ανταποκριτης του ναυτιλια στην Συρο λιγο πριν την επιβιβαση του (Nikos v)
    (μην ανησυχειτε το περιπολικο δεν ηταν για αυτον)

    P4120775.jpg

    βινμαν με πυροβολισμους κατα του θεολογου στην Τηνο

    P4120859.jpg

    voyager και stefanos p απο το μνημειο στηνΤηνο (Πασακρωτήρι) με πυροβολισμους κατα της Ποπης

    P4120889.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Leo : 13-04-2009 στις 05:03

  10. #120

    Προεπιλογή

    Θα ήθελα με την σειρα μου να ευχαριστήσω αρχικα τον Νικο (αντμιν ) για το υπέροχο ταξίδι που πήγαμε.Ολα ήταν καταπληκτικά.Η οργάνωση άψογη.
    Επισης τους λοιπους moderator που βοηθησαν για να γίνει πραγματικότητα το ταξιδι αυτό.
    Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Καπτεν Σπύρο Πεφάνη που μας έκανε να νιώσουμε σαν το σπίτι μας την γέφυρα του πλοίου και για όλη την καλή διάθεση για κουβέντα.Ενας πολύ καλός ανθρωπος που σε κερδίζει αμέσως.
    Επίσης ευχαριστώ το πλήρωμα του Ιθάκη καθως και την blue star.

    Παμε στα του ναυτιλία τώρα.Πιστεύω οτι περάσαμε εξαιρετικά ολοι μας και δεν νομίζω οτι γινόνταν καλύτερα.
    Πολυ γελιο και καλαμπούρι,και ήμασταν αυτο που λένε ''μια πολύ καλή παρέα''
    Προσωπικα δεν περίμενα να περάσω τόσο καλά!!!!
    Ελπίζω να περάσουμε ετσι και στο επόμενο ταξίδι.

    Το μόνο που μπορώ να βρω ως αρνητικο είναι οτι κάποια μέλη που θα ήθελα να ειναι μαζί μας δυστυχώς δεν τα κατάφεραν.Πιστεύω στο επομενο ταξίδι η παρέα να γίνει ακόμα πιο μεγάλη!

    Αυτά απο εμένα.Φώτο θα ανέβουν σιγά σιγά και όλοι θα πάρετε μία γευση

Σελίδα 12 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας