Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 103

Θέμα: Navigator of the seas

  1. #21
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΝΙΚΟΛΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραία φότο αλλά νομίζω πως δεν είναι το Navigator of the seas
    Και γω έτσι νομίζω! Ωραία φωτο πάντως!

  2. #22
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    ειναι το Emerald Prinscess και μεταφερετε εδω !

  3. #23
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    δν εχω καταλαβει για της φωτο που εβαλα εγω λετε?γιατι νομιζο φαινεται καθαρα το ονομα σε μια φωτο....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vortigern : 11-09-2008 στις 22:32 Αιτία: .

  4. #24
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vortigern Εμφάνιση μηνυμάτων
    δν εχω καταλαβει για της φωτο που εβαλα εγω λετε?γιατι νομιζο φαινεται καθαρα το ονομα σε μια φωτο....
    Όχι φίλε Vortigern! Για αυτή τη φώτο λέμε, http://forum.nautilia.gr/attachment....4&d=1221145836 που ανέβασε ο φίλος plori!

  5. #25
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    ααα οκ σορυ τοτε..

  6. #26
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Post

    ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

    Το Navigator of the Seas στηΜεσόγειο

    Αθήνα, 23 Σεπτεμβρίου 2008:Η RoyalCaribbeanInternational έκανε και φέτος αισθητή την παρουσία της στη Μεσόγειο και δει στην Ελλάδα με το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο Navigator of the Seas.

    Το πρωτόγνωρο από άποψη μεγέθους για τα ελληνικά δεδομένα NavigatoroftheSeas, με μήκος 311 μέτρα, πλάτος 48 μέτρα και ταχύτητα πλεύσης 21,6 κόμβων ανά ώρα, κατασκευάστηκε στα ναυπηγεία Kvaerner Masa-Yards στο Turku της Φινλανδίας και ανήκει στην κατηγορία Voyager. Η χωρητικότητα του αγγίζει τους 142.000 τόνους ενώ έχει τη δυνατότητα φιλοξενίας 3.114 επιβατών σε περισσότερες από 1.800 καμπίνες.

    Τα μέλη του πληρώματος του ανέρχονται στα 1.185 άτομακαιστα 15 καταστρώματά του περιλαμβάνονται πλούσιες επιλογές για δραστηριότητες διασκέδασης και αναψυχής που μεταξύ άλλων περιλαμβάνουν εσωτερικό παγοδρόμιο, γήπεδο μπάσκετ, βόλεϊ και μίνι γκολφ, τοίχο αναρρίχησης, πισίνες, θέατρο χωρητικότητας 1.362 ατόμων, αμέτρητα εστιατόρια και μπαρ για κάθε γούστο, γυμναστήριο, κινηματογράφο και συνεδριακό κέντρο καθώς και ένα εμπορικό πεζόδρομο μήκους ίσου με 2 γήπεδα ποδοσφαίρου και ύψους 4 καταστρωμάτων.

    Το Navigator of the Seas που δικαιολογημένα θεωρείται ένα από τα πιο εντυπωσιακά σε μέγεθος, πολυτέλεια και καινοτομία κρουαζιερόπλοια του στόλου της Royal Caribbean International, συμπληρώνει φέτος τον έκτο χρόνο ‘πλοήγησής’ του στους πιο μαγευτικούς προορισμούς στον κόσμο. Ένας από αυτούς ήταν και η Ελλάδα καθώς στο πλαίσιο της περιήγησής του σε ειδυλλιακά νησιά, υπέροχες παραλίες και συναρπαστικούς πολιτισμούς της Μεσογείου, προσέγγισε και τα λιμάνια του Πειραιά, της Θεσσαλονίκης αλλά και του Ηρακλείου πριν βάλει πλώρη για τα αρχαία μνημεία της Τουρκίας και της κλασικής Ιταλίας.

    Το NavigatoroftheSeas θα ολοκληρώσει τις κρουαζιέρες του στη Μεσόγειο στις 10 Νοεμβρίου μετά από σειρά 9ήμερων κρουαζιερών σε Βαρκελώνη, Σικελία, Θεσσαλονίκη, Κωνσταντινούπολη, και Βαλέτα σε Ισπανία, Ιταλία, Ελλάδα, Τουρκία και Μάλτα αντίστοιχα.

    Navigator of the Seas.jpg

  7. #27
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    AROUND THE WORLD
    Μηνύματα
    7

    Προεπιλογή τα ονόματα των αδερφών του

    XAIRETI I SIRA EXI OS EXIS
    Voyager of the Seas (1999 )

    Explorer of the Seas (2000 )Voyager Class
    Adventure of the Seas (2002 )Voyager Class
    Navigator of the Seas (2002 )
    Voyager Class
    Mariner of the Seas (2003 )
    Voyager Class

  8. #28
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Wink Navigator of The Seas

    ¶νοιξα αυτό το θέμα με το παρθενικό μου αυτό ποστ με αφορμή την επίσκεψη του πλοίου στο Λιμάνι της Θεσσαλονίκης...

  9. #29
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Προεπιλογή

    Για άλλη μία φορά ομόρφηνε με την παρουσία του, τη Νύφη του Θερμαϊκού...

    Ραντεβού ξανά στις 05 Νοεμβρίου που θα ξανάρθει στην πόλη μας...
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  10. #30
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    332

    Προεπιλογή

    Tο πρωι το ειδα απο τα καστρα της θεσ-νικης,και σκεφτομουν με το που θα σχολουσα απο την δουλεια να κατεβω να το βγαλω καμια φωτο,αλλα με προλαβεςνα εισαι καλα.

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας