Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 16 από 16

Θέμα: Arkadia Lines

  1. #11
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    10.509

    Προεπιλογή

    Eαν δεν κάνω λάθος δεν εξαγοράστηκαν οι εταιρείες από την Hellas Ferries αλλά τα πλοία τους. Μάλιστα εξαγοράστηκαν έναντι μετοχών.
    Το εαν έχει γίνει επίσημα παύση εργασιών της εταιρείας και κλείσιμο των βιβλίων της δεν το γνωρίζω.

  2. #12
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    ¶νω Κυψέλη/Αγ.Θαλάιλεος Νάξου
    Μηνύματα
    576

    Προεπιλογή

    Εκτός από αυτό που λέει ο φίλος Ελλινίς, οι ιδρυτές της εταιρείας είχαν χάσει το ενδιαφέρον τους για την ακτοπλοοία τα τελευταία χρόνια πρίν την βύθηση του ποσειδώνα στην Πάρο. Μην ξεχνάμε τις σωριδών πωλήσεις των πλοίων της.....
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [B]ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΔΕ ΓΛΕΝΤΑ, ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΞΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ, ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΠ' ΤΗ ΖΩΗ, ΧΑΜΕΝΟ ΘΕ ΝΑ ΠΑΕΙ....!!![/B][COLOR=DarkOrange][B] We Love NAXOS


    [/B][/COLOR]

  3. #13

    Προεπιλογή

    Για τους καραβολατρες η πωληση του θρυλικου Ναξος σημαινει κατι αντιστοιχο με την πωληση του Παρθενωνα.Αυτο ηταν το μονο που καταφερε να κανει αυτος ο αξιολυπητος θιασος τα χρονια που δραστηριοποιηθηκε στην ακτοπλοια για κακη μας τυχη.Να μην ξεχναμε και την απαισια μετασκευη του Ποσειδωνα.Αυτη ηταν η ταπεινη μου αποψη και πιστευω και πολλων απο εσας._

  4. #14
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.126

    Προεπιλογή

    SILVER PALOMA & DIMITRIOS EXPRESS.jpgSILVER PALOMA κ DIMITRIOS EXPRESS παρέα κοντά στην παγόδα.

  5. #15
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    μιας και όλοι σας δείχνεται και από μια φωτογραφία σκέφτομαι να βάλλω και εγώ ένα σπάνιο αυτοκόλλητο που μοίραζε η εταιρία όταν έκανε δρομολόγια Αδριατική .

  6. #16
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BOBKING Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιας και όλοι σας δείχνεται και από μια φωτογραφία σκέφτομαι να βάλλω και εγώ ένα σπάνιο αυτοκόλλητο που μοίραζε η εταιρία όταν έκανε δρομολόγια Αδριατική .
    ...Αυτό είναι το σπάνιο αυτοκόλλητο της εταιρείας από το αρχείο μου όταν μεσουρανούσε στο αιγαίο...!!!
    PhotoScan 7.jpg

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας