Σελίδα 13 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 130 από 440

Θέμα: Σουπερφάστ XI [Superfast XI]

  1. #121
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Rodos -Simi
    Μηνύματα
    914

    Προεπιλογή

    [QUOTE=diagoras;220491]
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ελμεψη Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια αναχωρηση που δυσκολα αποτυπωνει ο φοτογραφικος φακος αποτυπωθηκε στην Πατρα απο τον μωλο της Αγιου Νικολαου.Το Superfast XI στο ξεκινημα το μηχανων του γεμισε τον πατρινο ουρανο με ενα ωραιο μαυρο συννεφακι. Παρακατω ολο το χρονικο αυτης της ''μαυρης'' διαδικασιας.
    πολυς καπνος μα τι εχουν κανει εχουν συνδεσει τα μαγειρια με την τσιμινιερα?
    Φιλε μου τουλαχιστον αν ηταν τα μαγειρια θα μας τσυκνιζε και θα μας προκαλουσε το αισθημα της πεινας.Αλλα αυτο οχι μαγειρια δεν περιειχε καθολου,αλλα καθαρο πετρελαιο.Μαυρος, μαυρος ο καπνος

  2. #122
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens-Patras-Mytikas
    Μηνύματα
    1.585

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από TOM Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΙΧΑ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟ ΛΕΥΚΑ ΟΡΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡΦΑΣΤ ΧΙ
    Από το κοντινότερο σημείο της Κέρκυρας με την Αλβανία, λίγο πριν τη γραφική Κασιώπη σωστά; Όντως ωραίο σημείο...

  3. #123
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Halandri-Egrigoros
    Μηνύματα
    1.098

    Προεπιλογή Στην Ηγουμενίτσα

    Το Superfast XI μετά από κάμποση αναμονή για να πάρει σειρά στο δίαυλο, μπαίνει φουριόζο στην Ηγουμενίτσα, Κυριακή 21 Ιουνίου 2009:

    Συνημμένο Αρχείο 45470
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gtogias : 29-09-2010 στις 17:23

  4. #124

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gtogias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Superfast XI μετά από κάμποση αναμονή για να πάρει σειρά στο δίαυλο, μπαίνει φουριόζο στην Ηγουμενίτσα, Κυριακή 21 Ιουνίου 2009:

    Συνημμένο Αρχείο 45470
    Πανέμορφη φωτογραφία, τρομερό πλοίο. Μπράβο φίλε gtogias

  5. #125
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Σήμερα έμαθα από αξιόπιστη πηγή οτι δρομολογείται τελικά το πλοίο στα Χανιά και ότι έρχεται Πειραιά την επόμενη βδομάδα...ξέρει κανείς τίποτα???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ndimitr93 : 26-06-2009 στις 16:25

  6. #126
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ndimitr93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα έμαθα από αξιόπιστη πηγή οτι δρομολογείται τελικά το πλοίο στα Χανιά και ότι έρχεται Πειραιά την επόμενη βδομάδα...ξέρει κανείς τίποτα???
    Ώστε την επόμενη βδομάδα έρχεται στον Πειραιά το δεύτερο κόκκινο..Ποιος άραγε ξέρει πότε?

  7. #127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ndimitr93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα έμαθα από αξιόπιστη πηγή οτι δρομολογείται τελικά το πλοίο στα Χανιά και ότι έρχεται Πειραιά την επόμενη βδομάδα...ξέρει κανείς τίποτα???
    Μακαρι να είναι όπως τα λες. Το προβλημα είναι οτι η Superfast έχει βγάλει εδω και καιρο το πρόγραμμα της για το Πάτρα-Ανκώνα-Πάτρα που συμπεριλαμβανει και το ΧΙ. Επομένως δεν νομίζω να προβεί σε μια τέτοια κίνηση καλοκαιριάτικα, που θα μπορουσε να εκθέσει άμεσα την αναγνωρισμένη συνέπεια της.

    Εκτος και αν πανε τόσο χάλια τα δρομολογια στην Αδριατική....και μακάρι να είναι

  8. #128
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aeroplanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να είναι όπως τα λες. Το προβλημα είναι οτι η Superfast έχει βγάλει εδω και καιρο το πρόγραμμα της για το Πάτρα-Ανκώνα-Πάτρα που συμπεριλαμβανει και το ΧΙ. Επομένως δεν νομίζω να προβεί σε μια τέτοια κίνηση καλοκαιριάτικα, που θα μπορουσε να εκθέσει άμεσα την αναγνωρισμένη συνέπεια της.

    Εκτος και αν πανε τόσο χάλια τα δρομολογια στην Αδριατική....και μακάρι να είναι
    Και εμένα αυτή είναι η απορία μου....αλλά ότι έμαθα αμέσως σας το είπα....δεν ξέρω αν ισχύει και κατα πόσο....για αυτό και ρωτάω.....

  9. #129
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    χανια-πατρα
    Μηνύματα
    1.223

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ndimitr93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα έμαθα από αξιόπιστη πηγή οτι δρομολογείται τελικά το πλοίο στα Χανιά και ότι έρχεται Πειραιά την επόμενη βδομάδα...ξέρει κανείς τίποτα???
    αμα ηταν να ρθει την αλλη βδομαδα νικο θα το ξεραμε απο καιρο..θα ειχαν γεμισει τα χανια κοκκινες αφισες καταρχην:lol:εγω απο σεπτεμβρη ξερω..
    [LEFT][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=black][B][COLOR=darkgreen][SIZE=2][COLOR=#000000][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

  10. #130
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Σούδα - Πειραιάς - Πάτρα
    Μηνύματα
    967

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aeroplanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να είναι όπως τα λες. Το προβλημα είναι οτι η Superfast έχει βγάλει εδω και καιρο το πρόγραμμα της για το Πάτρα-Ανκώνα-Πάτρα που συμπεριλαμβανει και το ΧΙ. Επομένως δεν νομίζω να προβεί σε μια τέτοια κίνηση καλοκαιριάτικα, που θα μπορουσε να εκθέσει άμεσα την αναγνωρισμένη συνέπεια της.

    Εκτος και αν πανε τόσο χάλια τα δρομολογια στην Αδριατική....και μακάρι να είναι


    Φίλε μου αν και δεν ξέρω τίποτα επι του θέματος,ειναι εύκολο νομίζω να κοπεί το απογευματινό δρομολόγειο για Ανκώνα με την φυγή του ΧΙ και αφήνοντας μόνο τα V και VI στα μεσημεριανά!!!Έτσι και αλλιώς το απογευματινό απόσο θυμάμαι ήταν ανούσιο!!!
    20 φορτηγά είχε μέσα!!το πολύ!!Τα μεσημεριανά ήταν φούλ!!!
    ¶ρα πιστεύω πως θα σύμφερε την εταιρία μια τέτοια κίνηση για να κατεβάσει και το ΧΙ Κρήτη!!
    Ειδικά τώρα που ξεκινάει η κίνηση στο νησι και θα εδραιωθεί πιο άνετα!!
    [URL]http://www.facebook.com/group.php?gid=57430069952&ref=ts#/group.php?gid=57430069952&ref=ts[/URL]



    [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3]ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤHKE ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΡΑΤΟ ΕΤΟΙΜΟ ΣΤΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ.[/SIZE][/FONT]

Σελίδα 13 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας