Σελίδα 1 από 14 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 138

Θέμα: Υποβρύχια

  1. #1
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    356

    Προεπιλογή Υποβρύχια

    Ανοίγω ένα νέο θέμα με φωτογραφίες από υποβρύχια κάτι που είναι αρκετά σπάνιο, αλλά όσοι είναι παρατηρητικοί τα βλέπουν όποτε μας κάνουν την τιμή να εμφανίζονται. Τώρα λεπτομέρειες για το ποιό υποβρύχιο είναι ή τι τύπος, είναι λίγο δύσκολες...



    ΕΡΕΤΗΝ ΧΡΗΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΓΕΝΕΣΘΑΙ, ΠΡΙΝ ΠΗΔΑΛΙΟΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ

  2. #2
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Θα παρακλέσω θερμά τα μέλη να ρίξουν μια ματιά στους κανόνες του φόρουμ και κυριώς στο σημείο 9.

    Ευχαριστώ για την κατανόηση σας.

  3. #3
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    878

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από erwdios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανοίγω ένα νέο θέμα με φωτογραφίες από υποβρύχια κάτι που είναι αρκετά σπάνιο, αλλά όσοι είναι παρατηρητικοί τα βλέπουν όποτε μας κάνουν την τιμή να εμφανίζονται. Τώρα λεπτομέρειες για το ποιό υποβρύχιο είναι ή τι τύπος, είναι λίγο δύσκολες...
    Καλα δεν ειναι οτι εχω πετυχει και κανενα απο κοντα (ο,τι εχω δει απο φωτο), αλλα ειδικα αυτες οι φωτογραφιες ειναι φανταστικες, ειναι παρα πολυ ομορφες!
    η ευτυχια ειναι αυτο που περιμενουμε να 'ρθει...

  4. #4

    Προεπιλογή

    Προκειται για ενα απο τα υποβρυχια μας τυπου 209. Παντως θεμα με φωτο δεν υφισταται εκτος στρατιωτικης βασης και το θεωρω τελειως αναχρονιστικο, εμενα δεν μου ειπαν τπτ οταν φωτογραφιζα Υ/Β απο κοντα (οχι εσωτερικες).

  5. #5
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Φίλοι, ούτε εγώ είμαι αναχρονιστικός ή γρουσούζης. Ζούμε όμως στην Ελλάδα και "φύλαγε τα ρούχα σου"... . Εν πάσει περιπτώσει αυτό λέει ο κανόνας και οφείλουμε όλοι να τον σεβαστούμε.

  6. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλοι, ούτε εγώ είμαι αναχρονιστικός ή γρουσούζης. Ζούμε όμως στην Ελλάδα και "φύλαγε τα ρούχα σου"... . Εν πάσει περιπτώσει αυτό λέει ο κανόνας και οφείλουμε όλοι να τον σεβαστούμε.
    Καλο ειναι να προσεχουμε !!! , 1ον για να μην εχουμε εμεις προβληματα , ουτε ο χωρος που μας φιλοξενει
    και 2ον να μην προσφερουμε αθελα μας "πληροφοριες" στο πιατο σε καθε "ενδιαφερομενο" καταλαβαινετε ..... εστω και το παραμικρο που για μας μοιαζει αθωο , μπορει να χρησιμοποιηθει ,
    σιγα θα μου πειτε , το ιντερνετ βριθει απο τετοιες πληροφοριες , ναι, και οι "ενδιαφερομενοι" το 90% το αντλουν απο ανοιχτες πηγες , θα θελατε να τους διευκολυναμε ?
    Χωρις καμια διαθεση να την πω σε κανεναν , ουτε βεβαια στο φιλο erwdio που με αγνη προθεση ανοιξε το θεμα , απλα ειναι η δικη μου προσεγγιση στο ζητημα.
    [URL]http://phorion.blogspot.com/[/URL]

  7. #7
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    356

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sonia24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα δεν ειναι οτι εχω πετυχει και κανενα απο κοντα (ο,τι εχω δει απο φωτο), αλλα ειδικα αυτες οι φωτογραφιες ειναι φανταστικες, ειναι παρα πολυ ομορφες!
    Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. 4-5 φορές έχει τύχει να τα προσέξω όλες σε μια απόσταση από τον Πειραιά μέχρι την Αίγινα. Πρέπει να είσαι παρατηρητικός γιατί εύκολα σε ξεγελάνε τα μάτια σου.
    Όσο αφορά τα υπόλοιπα, ειπώθηκαν τόσα. Δυστυχώς στην Ελλάδα το παράλογο κυριαρχεί και άμα μπλέξεις, άντε μετά να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας.
    ΕΡΕΤΗΝ ΧΡΗΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΓΕΝΕΣΘΑΙ, ΠΡΙΝ ΠΗΔΑΛΙΟΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ

  8. #8
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    878

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από erwdios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. 4-5 φορές έχει τύχει να τα προσέξω όλες σε μια απόσταση από τον Πειραιά μέχρι την Αίγινα.
    για να ειμαι ειλικρινης δε με βγαζει ο δρομος συχνα προς τα κει...
    παντως, για τα προειπωμενα χωρις να ειμαι ο ειδικος στο θεμα (γιατι για μενα μια απλη φωτο ειναι) πιστευω οτι κανενα παιδι δε μιλησε με ασχημη προθεση. Απλα τα παιδια θελουν να προστατεψουν και το χωρο και τους φιλοξενουμενους...ενταξει, οσο παραλογο και να μας φαινεται καμια φορα..
    η ευτυχια ειναι αυτο που περιμενουμε να 'ρθει...

  9. #9
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    10.509

    Προεπιλογή

    Σε μια παρουσίαση του Τούρκου ιστορικού πλοίων Selim San που παίχτηκε στο thalassa του TV5 φαίνεται ένα διαλυόμενο Υ/Β στην Αλιάγκα.
    Προφανώς πρόκειται για μοντέλο του β' ππ.
    Μπορεί να είναι είτε ένα από τα δικά μας ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ή ΚΑΤΣΩΝΗΣ είτε ένα από τα αδελφάκια τους που κατέληξαν στην Τουρκία.

    sub.jpg

  10. #10
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.263

    Προεπιλογή

    ''Φοβού τους δορυφόρους και Google φέροντας''

Σελίδα 1 από 14 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας