Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 8 από 8

Θέμα: oceanic 490 e-tec 75

  1. #1

    Προεπιλογή oceanic 490 e-tec 75

    Μαζί με gps garmin 178c,VHF,πυξίδα,τέντες,σωστικά,σωσσίβια,τρέιλερ
    16000 ευρώ.Για φωτογραφίες δείτε http://www.spearfishingforum.gr/view...hp?f=10&t=1599
    Η μηχανή έκανε σέρβις τον Αύγουστο και έχει 75 ώρες λειτουργίας.Πέσανε στη θάλασσα τον Ιούνιο 2005.
    Νίκος 6937271616

  2. #2

    Προεπιλογή

    Kάνω up την αγγελία.Στις 15000 πλέον. Τα πάντα όλα.

  3. #3

    Προεπιλογή

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!Συγνωμη που θα ρωτησω κατι αλλα με ενδιαφερει το εξης>Ειδα ενα ντουλαπακι λευκο πισω στο ταμπουκι της πρυμης,τι ειναι μεσα?Ειναι ο γενικος διακοπτης?Εχω σκαφος απλα μου ειπαν να βαλω ξεχωριστα μπαταρια-υδατοπαγιδα και γενικο διακοπτη ΜΗΠΩΣ ποτε υπαρξει καποια αναφλεξη.Ετσι τα εχεις η οχι? Συγνωμη και ευχαριστω

  4. #4

    Προεπιλογή

    Aν εννοείς ένα κουτί άσπρο, αυτό έχει την εγκατάσταση για τους διακόπτες που διακόπτουν το ρεύμα της μπαταρίας.Δεν είναι πάντως ντουλαπάκι.

  5. #5

    Προεπιλογή

    Το σκάφος υπαρχει ακόμα?

  6. #6

    Προεπιλογή

    Nai file mou.

  7. #7

    Προεπιλογή

    Αν δεν μπορείς να ανεβάσεις φωτό, στειλε στο [email protected]

    Μιλήσαμε πριν λίγο και μου είπες και την τιμή...

    Mένει να δω photos...

    Και να μου πεις σε ποια περιοχή είναι το σκαφάκι...

    (Πάντως άλλα λέει η αγγελία εδώ και άλλα η αγγελία στο link που έδωσες!)

    Και άλλα λες παρακάτω στην τιμή.............................................. .........
    Με μπέρδεψες......................................... .........
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Marpagr : 23-07-2009 στις 17:38

  8. #8

    Προεπιλογή

    Kάνω up την αγγελία με νέα τιμή στις 14000 πλέον. Το σκαφάκι είναι πλήρως εξοπλισμένο με GPS Garmin 178C (έγχρωμο με χάρτη Αιγαίου και με βυθόμετρο) VHF με άδεια, όλα τα χαρτιά σε ισχύ (άδεια αλιείας, άδεια πλόων κλπ) σωστικά φρέσκα , πυξίδα, τέντα πλεύσης, κάλυμμα πάρκιγκ, τρέιλερ, 2 άγκυρες + μια πνευστή, σκοινιά κλπ. Είναι αυτοαδειαζόμενο και η μηχανή είναι σε άριστη κατάσταση με λίγες ώρες λειτουργίας. Για φωτό πατήστε http://www.spearfishingforum.gr/view...hp?f=10&t=1599
    Νίκος 6937271616

    Επίσης, με 20000, μαζί με το σκάφος δίνω και το Cherokee μου, μοντέλο 96 με 125000 χλμ, τετράλιτρο ΗΟ 196Ηρ με ηλεκτρικά παράθυρα μπροστά πίσω, ηλεκτρικές κλειδαριές, κεντρικό κλείδωμα, ηλεκτρικούς καθρέπτες, αερόσακκο οδηγού, ABS, δερμάτινα καθίσματα, Radio/CD/MP3 Philips Exad.
    Αριστο μηχανικά, σε πολύ καλή κατάσταση εσωτερικά, με γρατζουνίτσες εξωτερικά ops: αλλά ατρακάριστο.

    Το δίνω, γιατί δεν θα μου χρειαστεί στο νέο σκάφος που σκέφτομαι να πάρω

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας