Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 26 από 26

Θέμα: Regency Cruise Line

  1. #21
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Μηνύματα
    1.108

    Προεπιλογή

    Πολυ θολά πράγματα.
    Ο Κυριακιδης εχει λογαριασμό στο YouTube και εχει πολλα ιστορικά πλέον βίντεο αλλά και άλλο υλικό στο σάιτ του.
    Εχουν περάσει δυο δεκαετίες απο την πτώχευση και τα στοιχεία ειναι πολυ λίγα.
    αυτο με τον Ταΐγετο το είχα γράψει και στην εργασία μου, το σχέδιο της μετασκευής ήταν πρωτοποριακό οπτικά. Για την Tropicana εχει διαφημηση στο YouTube και βίντεο απο το κροσαρισμα του Ατλαντικου το πλοιο εκείνο έμοιαζε με αδελφό του Αιγαιον και είχε και το Aquarius αργότερα.
    Καθαρη απάντηση γιατι η εταιρεια πτώχευσε δεν εχω βρει ακομα.

  2. #22
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    10.510

    Προεπιλογή

    φίλε Ηλία το AQUARIUS δεν είχε περάσει απο τον Κυριακίδη. Με λογαριασμούς σε youtube, wikipedia κλπ τον "βλέπω" πρόθυμο να μοιραστεί στοιχεία, γιατί δεν κάνεις μια απόπειρα να έρθεις σε επαφή; Η Regency πτώχευσε με τη γενική παραδοχή οτι τα κέρδη από τις δραστηριότητες της δεν έφταναν για να καλύπτουν τα μεγάλα δάνεια που είχε πάρει.

  3. #23
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Μηνύματα
    1.108

    Προεπιλογή

    Να σου πω την αλήθεια Άρη το σκέφτηκα, αλλά για να με πάρει στα σοβαρά πρέπει να πω ότι εχω σχέση με το φορουμ μιας και δεν γράφω πια σε εφημερίδα, οπότε αν δεν έχουν αντίρρηση οι διαχειριστές εμένα θα ήταν χαρά μου γιατι ο συγκεκριμένος άνθρωπος ειναι μεγάλο καιφαλαιο της κρουαζιέρας και στην Ελλαδα και στις ΗΠΑ και σιγουρα μετά απο τόσα χρονια θα μπορει να μιλήσει.
    Προφανώς το Ακουαριους ως Αντριάνα το είχε άλλη Tropicana που έκανε το 2010 Κρουαζιέρες γύρω απο την Κούβα και Τζαμαικα, μπερδεύτηκα συγνώμη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ilias 92 : 28-09-2014 στις 17:59

  4. #24
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Ilias 92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την Tropicana εχει διαφημηση στο YouTube και βίντεο απο το κροσαρισμα του Ατλαντικου το πλοιο εκείνο έμοιαζε με αδελφό του Αιγαιον
    Το TROPICANA έμοιαζε με τα ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΞΠΡΕΣ κ ΜΠΑΡΙ ΕΞΠΡΕΣ αλλά από κατασκευής ήταν καθαρόαιμο ποστάλι.

  5. #25
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Μηνύματα
    1.108

    Προεπιλογή

    Έκανα κάποιες ενέργειες και σύντομα ίσως έχουμε παραπάνω πληροφορίες για την εταιρεία.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ilias 92 : 10-11-2015 στις 18:30

  6. #26
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Μηνύματα
    1.108

    Προεπιλογή Video Tribute to Regency Cruise Line

    Παρακαλώ όποιους φίλους έχουν υλικο, πληροφορίες, αναμνήσεις ή γνωρίζουν άτομα απο την εταιρία να επικοινωνήσουν μαζι μου με πρωσωπικο μήνυμα.
    Σκοπεύω να κανω ενα βίντεο αφιέρωμα στην Regency μιας και η επικοινωνία που ειχα με τις ΗΠΑ ηταν πολυ ενθαρρυντική ως προς την εξέλιξη του.

    Ακομα να ρωτησω αν οι φίλοι που έχουν ανεβάσει δικό τους υλικο στο θέμα αυτο και στα θεματα των καραβιών της εταιρείας έχουν κάποια αντίρρηση στο να το συμπεριλάβω στο αφιέρωμα?

    ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ!!

    Ευχαριστω εκ των προτέρων!
    ΗΛΙΑΣ

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας