Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 107

Θέμα: Δελτίο Ηγουμενίτσας - ΟΛΗΓ (Igoumenitsa - IPA report)

  1. #21

    Προεπιλογή

    φίλε μου αυτή με το polaris είναι πολύ όμορφη και η άλλες αλλά είναι το polaris που όταν το βλέπω τρελένομαι

  2. #22
    Εγγραφή
    Dec 2005
    Μηνύματα
    1.374

    Προεπιλογή

    Απο σήμερα, νέος ένοικος του παλιού λιμανιού της Ηγουμενίτσας το ATHENS παρέα με την ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΑ και το όμορφο RIGEL. Καλό χειμώνα παιδιά, καλή ξεκούραση!!!!

  3. #23
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gtogias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Polaris, ο βασιλιάς της Ventouris Ferries ετοιμάζεται να δέσει στο νέο λιμάνι. Δίπλα του το Έλλη Τ περιμένει τη σειρά του για να περάσει τον δίαυλο. Είναι νωρίς το πρωί και η κίνηση είναι ήδη αρκετή.

    Λίγο αργότερα αρχίζει και το πήγαινελα με τις παντόφλες. Παντανάσσα, Αχαιός καταφτάνουν, η Λευκίμμη ξεκινά.

    Το πρωινό στην Ηγουμενίτσα είναι αρκετά συναρπαστικό και για όλα τα γούστα.
    Συνημμένο Αρχείο 15319

    Συνημμένο Αρχείο 15322
    Σήμερα πρόσεξα τις φωτογραφίες σου φίλε gtogias και πρέπει να σου πώ ότι μου άρεσαν πάραπολύ και γιαυτό και τις άνοιξα. Είναι μοναδικές και πρέπει να τις δουν όλοι. Ευχαριστούμε που τις μοιράστηκες μαζί μας και συγνώμη για την αργοπορημένη αντίδραση
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Leo : 23-09-2008 στις 14:44

  4. #24

    Προεπιλογή

    σε αυτο το λιμανι τι τρεχει και υπαρχει παντα αυτη η καθαροτητα κτλ κτλ??ειναι λες και εχεις παρει την φωτο και την εχεις επεξεργαστει οσο δεν παει.αλλα και παλι τετοιο αποτελεσμα δεν πετυχαινεις.πολυ ωραιες φωτο παρεπιπτοντως

  5. #25

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gtogias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Polaris, ο βασιλιάς της Ventouris Ferries ετοιμάζεται να δέσει στο νέο λιμάνι. Δίπλα του το Έλλη Τ περιμένει τη σειρά του για να περάσει τον δίαυλο. Είναι νωρίς το πρωί και η κίνηση είναι ήδη αρκετή.

    Λίγο αργότερα αρχίζει και το πήγαινελα με τις παντόφλες. Παντανάσσα, Αχαιός καταφτάνουν, η Λευκίμμη ξεκινά.

    Το πρωινό στην Ηγουμενίτσα είναι αρκετά συναρπαστικό και για όλα τα γούστα.
    Συνημμένο Αρχείο 15319

    Συνημμένο Αρχείο 15322
    Να εισαι καλα φιλε, με την πρωτη φωτογραφια μου εφτιαξες την μερα καθοτη εκτος απο το ομορφο λιμανι της Ηγουμενιτσας ειδα και το χωριο μου στο βαθος το οποιο εχω να το δω πολυ καιρο
    Μάθε πρώτα το κουπί πριν πιάσεις το τιμόνι!!!!!!

  6. #26
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Halandri-Egrigoros
    Μηνύματα
    1.098

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sylver23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε αυτο το λιμανι τι τρεχει και υπαρχει παντα αυτη η καθαροτητα κτλ κτλ??ειναι λες και εχεις παρει την φωτο και την εχεις επεξεργαστει οσο δεν παει.αλλα και παλι τετοιο αποτελεσμα δεν πετυχαινεις.πολυ ωραιες φωτο παρεπιπτοντως

    Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.

    Δεν είμαι συχνός επισκέπτης της περιοχής αλλά αυτή τη φορά εντυπωσιάστηκα σε σημείο να προγραμματίζω και νέα εξόρμηση.

    Η πολή και ο περίγυρος της είναι από τη φύση τους πολύ εντυπωσιακά και το καλύτερο βέβαια είναι η ιδιαίτερα πυκνή κίνηση πλοίων τις πρωινές και απογευματινές (έως βραδυνές) ώρες.

    Μάλιστα πλοίων που δεν βλέπουμε συχνά στον Πειραιά και τα πέριξ.

    Μέσα σε ένα τρίωρο συνάντησα 8 πλοία γραμμών της Ιταλίας καθώς και αρκετά τοπικά προς Κέρκυρα και Λευκίμμη. Στο δε παλιό λιμάνι δύο σε ακινησία.

    Το μόνο δυσάρεστο είναι που από τον Σεπτέμβριο μέχρι και τις αρχές του καλοκαιριού τα δρομολόγια αραιώνουν και φυσικά η μέρα μικραίνει πολύ. Το αποτέλεσμα είναι τα πιο πολλά πλοία να περνούν από την Ηγουμενίτσα νύχτα.

  7. #27
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Μηνύματα
    1.848

    Προεπιλογή

    Πρωινο καπνισμα
    igoum.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Leo : 27-09-2008 στις 17:50

  8. #28
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    Οταν ξυπνησω το πρωϊ τα βλεπω ολα μαυρα θελω μια κουπα με καφε και 4 τσιγαρα!!!:lol:

  9. #29

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από CORFU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρωινο καπνισμα
    ooooo φίλε τέλεια φότο μπράβο μιλάμε τα πέτυχες όλλα την κατάλληλη στιγμή(ειδικά το τελευταίο από δεξιά)

  10. #30
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από CORFU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρωινο καπνισμα
    Φίλε μου CORFU, πλάκα πλάκα αυτή είναι μια πικρή πραγματικότητα και οι στοίχοι του φίλου Δημήτρη πάνε γάντι..., γειά σου Νικόλα με τις αδυναμίες σου!

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας