Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 86

Θέμα: Απόλλων 11 [Irish Coast, Orpheus, Semiramis II, Achilleus, Apollon 11, Regency]

  1. #21

    Προεπιλογή

    Για να απαντήσω στον φίλο Ellinis, και επειδή τα έβλεπα και τα δύο την ίδια εποχή, ο Απόλλων είχε αυτή την περίεργη παρέμβαση-κέρατο στην τσιμινιέρα που κατά την άποψή μου δεν ταίριαζε στο κλασσικό σκαρί και ο Ορφέας με πιο συντηρητικές αλλαγές στην μετασκευή του ήταν ομορφότερος.




    Γιά να συγκρίνουμε το προφίλ τους.... Τι ψηφίζουν οι φίλοι του forum?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ellinis : 09-03-2014 στις 13:23

  2. #22
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    10.509

    Προεπιλογή

    OΡΦΕΥΣ για εμένα, ίσως έχει να κάνει που το έχω δει και "ζωντανό"...

  3. #23

    Προεπιλογή

    Ο φιλος GIANNHSMANTZOURIS γνωστης αλλα και Fun των πλοιων της Ηπειρωτικης, ψηφιζει τον Ορφεα μετα την δευτερη μετασκευη που υπεστη οπως ακριβως τον βλεπουμε στην φωτογραφια της συγκρισης.
    Εγω ψηφιζω Απολλων 11.

  4. #24

    Προεπιλογή

    Ελπίζω όχι λόγω συνωνυμίας Γιώργο.

  5. #25

    Προεπιλογή

    Αpollo 11 για εμενα!

  6. #26

    Προεπιλογή

    Φιλε TSS QUEEN ANNA MARIA Κατι o καθρεφτης, κατι το αλμπουρο στο φουγαρο, κατι το...ονομα = Apollon II

  7. #27

    Προεπιλογή

    Να μία φωτογραφία του ΑΠΟΛΛΩΝ 11 από την πλώρη με τα πιο σκούρα χρώματα της ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗΣ, αφιερωμένη στους fans BEN BRUCE και TSS APOLLON:

  8. #28

    Προεπιλογή

    H πεμτουσια της αγγλικης ακτοπλοικης αντιληψης στα μεταπολεμικα χρονια.Πανεμορφο πλοιο πανεμορφη,κρυσταλινη,φωτο

  9. #29

    Προεπιλογή

    Το Απολλων 11 σε μια ποζα που αναδυκνειει την ομορφια του! Καταπληκτικη φωτογραφια! Ευχαριστουμε TSS QUEEN ANNA MARIA.

  10. #30

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Ellinis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Apollon 11 pictured at Lerwick in the Shetland Islands. Must have been on a charter.
    The Shetland's museum electronic archives are worth a visit as there are plenty of liners and cruise ships to see. Συνημμένο Αρχείο 41516
    Source: http://photos.shetland-museum.org.uk/
    A few more photos of Apollon II from exactly the same source. The pictures were taken on June 28, 1976. And to give proper credit, the photographer was JA Hughson, a great British photographer.


    Apollon II 2.jpeg

    Apollon II 19760628.jpeg

    Apollon II 3.jpeg

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας