Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 69

Θέμα: ΑΝΕR Lines (Ανώνυμη Ναυτιλιακή Εταιρία Ρεθύμνου)

  1. #21
    Εγγραφή
    Oct 2007
    Περιοχή
    Πειραιάς - Χανιά
    Μηνύματα
    1.360

    Προεπιλογή

    Gia na to valei sto Rethimno ??? Sinelthe ligo Kastro! 200 metra ploiO den mpainei sto rethimno! Min leme kai oti theloume!
    [B][SIZE=4][COLOR=red]H πιο γλυκια πικρα !!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #22
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Πεσ' τα ρε Μανώλη... Ρε παιδιά η εταιρεία ψάχνει ένα πλοίο τύπου Πρέβελης αλλά πιο καινούριο. Είναι ένα κι ένα για το λιμάνι και τις ανάγκες του Ρεθύμνου.

  3. #23
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Ρεθυμνο
    Μηνύματα
    197

    Προεπιλογή

    Φίλοι μου και πάλι καλησπέρα.
    Από αυτά που γνωρίζω η ΝΝΕΡ είναι αρκετά ψαγμένη και έχει αξιόλογα στελέχη που γνωρίζουν πολύ καλά το Λιμάνι του Ρεθύμνου. Αξίζει να σας πω ότι 3 από τα 5 μέλη της που εμφανίστηκαν να εκπροσωπούν τη ΝΝΕΡ είναι Ρεθυμνιώτες.
    Σε περίπτωση που αποφασισθεί η εμπλοκή τους στην αποκατάσταση της ακτοπλοϊκής σύνδεσης Ρεθύμνου - Πειραιά, πράγμα που από όσον γνωρίζω θα το ξέρουμε τις προσεχείς λίγες μέρες, το καράβι που θα δρομολογηθεί θα πληρεί τις προϋποθέσεις, θα είναι αρκετά υψηλών ξενοδοχειακών απαιτήσεων και θα είναι σύγχρονο.
    Μείνετε συντονισμένοι στο www.agorapress.gr και πολύ σύντομα θα αναμένετε τις εξελίξεις.
    [URL="http://www.agorapress.gr"][SIGPIC][/SIGPIC][/URL]

  4. #24

    Προεπιλογή

    Πάντως εγώ νομίζω οτι ένα καράβι 150 μέτρων, 10 χρόνων είναι "ταμάμ" για τη γραμμή μας

  5. Προεπιλογή

    To Ρέθυμνο χρειάζεται καράβι εδώ και τώρα. Πρέπει να σταματήσει η απομόνωση, αν είναι η επόμενη εταιρεία η ΝΝΕΡ καλώς να έρθει. Θα τη δεχτούμε καλοπροαίρετα να έρθει και να μείνει και όχι όπως έκαναν οι εταιρείες που δήθεν θα έμεναν μέχρι και πριν 2 χρόνια:!::!::!:

  6. #26

    Προεπιλογή

    Γιατί να μην αγοράσουν το Εξπρές Σαντορίνη ή τον Αδαμάντιο Κοραή ?

  7. #27

    Προεπιλογή

    γιατι τα πουλανε??αμα δεν πουλας κατι δεν γινεται ο αλλος να αγορασει.περα απο αυτο το αδαμαντιος τωρα μετασκευαστηκε οποτε η εταιρια του λες να θελει να το πουλησει??
    ασε που ειναι ακαταλληλο για ρεθυμνο.ουτε γκαραζ εχει ουτε καμπινες

  8. Προεπιλογή

    Δυστυχώς ελληνικά πλοία να πωλούνται και να κάνουν για τι γραμμή του Ρέθυμνου εγώ τουλάχιστον προσωπικά δεν γνωρίζω να υπάρχουν και βέβαια μην μου πείτε για κάποιο πλοίο 35 ετών και πάνω:!: :!:

  9. #29
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Ρεθυμνο
    Μηνύματα
    197

    Προεπιλογή

    Αγαπητοί μου συνφορουμίτες σας έχω Πανελλαδική Αποκλειστικότητα για τη ΝΝΕΡ με τα βραχυπρόθεσμα σχέδιά τους και .... με τη 1 Πανελλήνια εμφάνιση του καραβιού που ετοιμάζουν για την σύνδεση ΡΕΘΥΜΝΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ.
    Πρώτο forum Πανελλαδικά είναι το Nautilia.gr και αυτό γιατί όπως έχω ξαναδιατυπώσει το θεωρώ από τα αξιολογότερα site στο χώρο.

    Ενημερωθείτε εδώ: http://www.agorapress.gr/el/news.php?n=156
    [URL="http://www.agorapress.gr"][SIGPIC][/SIGPIC][/URL]

  10. #30
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Ευχαριστούμε πάρα πολύ γι' αυτήν την αποκλειστικότητα ! Τα σαίνια τώρα ας βοηθήσουν να μάθουμε περισσότερα για το πλοίο το οποίο φαίνεται αξιόλογο αλλά και αρκετά μεγάλο.

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας