Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 117

Θέμα: Αναγνώριση αγνώστων σκαφών

  1. #21
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Πειραιας,Κρητη
    Μηνύματα
    653

    Προεπιλογή

    Επειδη την αναζητησαμε πολυ τη αγαπημενη μας παντοφλιτσα εφαγα τον κοσμο να βρω φωτογραφιες αλλα τπτ!!Τωρα που πηγα Κεφαλονια εψαξα σε ολα τα τουριστικα μαγαζια του λιθοστροτου και του ληξουριου για καρτ ποσταλ και τελικα βρηκα!!!Τωρα δεν ξερω αν εκανα καλη δουλεια αλλα νομιζω μπορειτε να το διακρινεται το σκαναρισμα δεν ειναι και το αγαπημενο μου!!!!

    Picture 013 (Medium).jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη f/b kefalonia : 21-08-2009 στις 13:06
    [FONT=Comic Sans MS][B]Charlie Alfa Papa Tango Alfa India November !!!!!
    [/B][/FONT]

  2. #22
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Κεφαλλονιά
    Μηνύματα
    3.180

    Προεπιλογή

    Πολύ καλή δουλειά!!!

  3. #23
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    980

    Προεπιλογή Επιβατηγα απο 50 μετρα μεχρι 60 μετρα

    μια φιλικη εταιρια θελει να αγορασει ενα επιβατηγο που να εχει τις διαστασεις που αναφερω πανω.μπορειτε να μου προτεινετε καποια πλοια??απο ολο το κοσμο οχι μονο απο αυτα που ταξιδευουν στην Ελλαδα.

  4. #24

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Express Pigasos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια φιλικη εταιρια θελει να αγορασει ενα επιβατηγο που να εχει τις διαστασεις που αναφερω πανω.μπορειτε να μου προτεινετε καποια πλοια??απο ολο το κοσμο οχι μονο απο αυτα που ταξιδευουν στην Ελλαδα.
    Φίλε Express Pigasos δεν βρήκα κάτι σε αυτά τα μέτρα που ζήτησες...Τώρα αν θες υπάρχουν αλλα όπως το Mr.Shoppy One(ex.Agios Andreas II) που είναι όμως 71 μέτρα...Σε αυτές τις διαστάσεις βρίσκεις μάλλον Κότερο και όχι επιβατηγό...Βέβαια υπάρχουν και άλλα όπως το ΑΝΝΑ ΜΑΡΟΥ και το ΠΛΑΤΥΤΕΡΑ ΤΩΝ ΟΥΡΑΝΩΝ που όμως δεν ξέρω τις διαστάσεις τους...Ελπίζω να σε βοήθησα...

  5. #25

    Προεπιλογή

    «Φιλική Εταιρία» Ουάου. Πολύ προχώ αντικειμενικά.

    Ενημέρωσε λοιπόν τους Φιλικους για το Θεομήτωρ το οποίο βρίσκεται υπό κατασκευή στου Σάββα και σύμφωνα με πηγές του forum βρισκόταν και σε site κάποιου broker πριν από λίγο χρονικό διάστημα.

    ΥΓ: Και αν το αγοράσουν ας του αλλάξουν όνομα. Νομίζω πως οποιοδήποτε όνομα από την τριάδα των Φιλικών θα του ταίριαζε καλύτερα από το Θεομήτωρ. Θεέ μου..

    ΥΓ2: ΕΓ ή ΕΓ/ΟΓ; Γιατί ¶γιος Ανδρέας και Θεομήτωρ είναι ΕΓ/ΟΓ ενώ το ¶ννα Μαρού ΕΓ..
    [I] Δεν θα κοπούμε ποτέ κουφάλα σκραπατζή! [/I]

  6. #26
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    980

    Προεπιλογή

    το Ανδρεας ΙΙ ανηκε σε κατι γνωστους μου.δεν ειναι 71 μετρα αλλα 80+ .ειχε γινει επιμικυνση για να εναρμονιστει στη πλευση ανω των 7-8 μποφορ,γιατι δεχοταν η ιδιοκτητρια ανηλεη πολεμο απο την εταιρια του ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ που περιττο ειναι να πω σε ποιον ''μεγαλο'' ανηκει.να φανταστειτε πως ηταν τοσο πληρωμενη η τοπικη μετεωρολογικη υπηρεσια που για το στενο των Κυθηρων εβγαζε προβλεψη 4-5-6 και τοπικα 7 μποφορ ετσι ωστε να μη ταξιδεψει το ΑΝΔΡΕΑΣ....αλλα δεν ειχανε υπολογισει την οικονομικη επιφανεια των ιδιοκτητων του..και αφου επιμυκηνθηκε το πλοιο,αρχισανε τα απειλητικα τηλεφωνηματα...ωσπου το πλοιο πουληθηκε στη σουηδικη εταιρια η οποια εχει ολοκληρο προιον πισω απο το μιστερ σοπι.συν τοις αλλοις υπαρχει και το ΑΧΑΙΟΣ αλλα αυτο ειναι καπου στα 80 μετρα (?)

  7. #27
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    κερκυρα
    Μηνύματα
    425

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Express Pigasos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια φιλικη εταιρια θελει να αγορασει ενα επιβατηγο που να εχει τις διαστασεις που αναφερω πανω.μπορειτε να μου προτεινετε καποια πλοια??απο ολο το κοσμο οχι μονο απο αυτα που ταξιδευουν στην Ελλαδα.
    ομως φιλε ψαχνουν για μικρο επιβατηγω που να παιρνει μερικα ι.χ ,για πλοιο που παιρνει και νταλικες η για ενα μικρο κρουαζιεροπλοιο¨.

  8. #28
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    980

    Προεπιλογή

    ΕΓ/ΟΓ συγνωμη που δε το διευκρηνησα.ξερετε καποια απο απω ανατολη ???και αν γινεται να ειναι το πολυ 15ετιας.το θελει για γραμμη εσωτερικου.

  9. #29

    Προεπιλογή

    Express Pigasos άρχισε να ψάχνεις λίγο μέσα στο forum η έκπληξη μπορεί να έρθει εκεί που δεν το περιμένεις. Καθότι δεν ξέρουμε για ποια γραμμή προορίζεται και δεν απαιτούμε να μάθουμε ένα τέτοιο μυστικό φυσικά, κάνε και εσύ μια παράλληλη έρευνα που ξέρεις καλύτερα τι ζητάει η «Φιλική Εταιρεία». Προσωπική αδυναμία αποτελεί αυτό εδώ το μικρό και θεωρώ κρίμα και άδικο να μην ταξιδεύει.
    [I] Δεν θα κοπούμε ποτέ κουφάλα σκραπατζή! [/I]

  10. #30
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    980

    Προεπιλογή

    καμια ιδεα για κανενα αλλο??????

Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας