Σελίδα 11 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 280

Θέμα: Φωτό πέριξ Πειραιά (Κερατσίνι, Κυνόσουρα, Πέραμα) [Piraeus' surounding areas photos]

  1. #101

    Προεπιλογή

    Αλεξανδρε και διπλα απο το Σειριος το Αικατερινη.

  2. #102

    Προεπιλογή

    Και νάτα Γιώργο από άλλη οπτική γωνία από φωτογραφία που ανέβασα παλαιότερα στο θέμα του Χανιά δεμένο δίπλα στο QAM με το Αικατερίνη δίπλα. Στην ίδια ντάνα και λίγο πιο αριστερά που δυστυχώς δεν φαίνεται εδώ, υπήρχε και το Ολυμπία (φωτογραφία του Peter Stafford).


    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TSS QUEEN ANNA MARIA : 14-09-2010 στις 09:36

  3. #103

    Προεπιλογή

    Ξαναβλέποντας τις φωτογραφίες της Κυνοσούρας με την ντάνα αυτή των παροπλισμένων σκεπτόμουνα πόσα ένδοξα υπερωκεάνια και μεγάλα πλοία της εποχής εκείνης απεικονίζονται, όλα πλέον διαλυμένα. Τι κρίμα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TSS QUEEN ANNA MARIA : 14-09-2010 στις 09:43

  4. #104
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    980

    Προεπιλογή

    αλλα κανενα δεν ειχε το τελος που του αρμοζε εστω μουσειο

  5. Προεπιλογή

    Φιλε Τοξοτη υπηρχε μια μονο ξυλινη παντοφλα με την οποια ειχα περασει σε νυκτερινο δρομολογιο απο Παλουκια για Περαμα με το ονομα ΕΡΕΤΡΕΙΑ.

  6. #106
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    PIRAEUS
    Μηνύματα
    66

    Προεπιλογή FERIES ΠΑΛΟΥΚΙΑ ΠΕΡΑΜΑ

    ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΡΕΤΡΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΣΤΑ ΦΟΡΤΗΓΑ ΦΟΡΤΩΜΕΝΑ ΚΑΡΟΤΑ ΚΑΙ ΣΕΛΙΝΑ ΝΑ ΤΑ ΡΙΜΑΖΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΗ ΣΤΟ ΠΕΡΑΜΑ

  7. Προεπιλογή

    Ακριβως φιλε μου κι εγω μια Κυριακη βραδυ που ηταν στην αναμονη δεν προλαβα το προηγουμενο και ακουσα τον λιμενικο να λεει '' Ε ΕΣΕΙΣ ΑΠ[Ο ΤΟ ΕΡΕΤΡΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ'' ειπα ωχ γιατι δεν ειχα ξανα παει αλλη φορα αλλα ενταξει μετα το συνηθησα κι εγω.

  8. #108
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    PIRAEUS
    Μηνύματα
    66

    Προεπιλογή

    ΩΡΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΤΕ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΑ

  9. #109
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Μυτιλήνη-Ευρειακή Γέρας
    Μηνύματα
    2.814

    Προεπιλογή

    ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΤΟ 1992 ,ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΑΣΥΝΟΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΧΗ. ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΟΜΩΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ
    http://www.youtube.com/watch?v=bgYae...eature=related

  10. #110

    Προεπιλογή

    Μανο ειναι το Τροκαντερο.

Σελίδα 11 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας