Σελίδα 15 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 141 έως 150 από 181

Θέμα: Celestyal Olympia [Louis Olympia,Thomson Destiny, Sunbird, Song of America]

  1. #141
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Συγνώμη που άργησα αλλά με έπνιγαν τον τελευταίο καιρό οι δουλειές αλλά με την σειρά μου θέλω να σε συγχαρώ και εγώ φίλε μου για το εξαιρετικό φωτογραφικό σου αφιέρωμα για το πανέμορφο αυτό κρουαζιερόπλοιο από τις φωτογραφίες σου καθώς και από τις αφηγήσεις μπορώ να πω ότι το πλοίο πάει πολύ καλά από θέμα καθαριότητας αλλά και από συντήρησης και αξίζει πράγματι αν θέλει κάποιος να πραγματοποιήσει μια κρουαζιέρα στο Αιγαίο να τξιδέψει με το πλοίο να είσαι πάντα καλά
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BOBKING : 26-10-2016 στις 14:19

  2. #142
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Φίλε μου,βάζε κ κανένα σημείο στίξης.Μη μου πεις ότι χάλασαν όλα τα πλήκτρα...
    Γιά να σε διαβάσουμε δεν παίρνουμε ανάσα.Αν είναι μάλιστα μεγάλο κείμενο,δυσκολευόμαστε να σε καταλάβουμε...

  3. #143
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου,βάζε κ κανένα σημείο στίξης.Μη μου πεις ότι χάλασαν όλα τα πλήκτρα...
    Γιά να σε διαβάσουμε δεν παίρνουμε ανάσα.Αν είναι μάλιστα μεγάλο κείμενο,δυσκολευόμαστε να σε καταλάβουμε...
    Συγνώμη για την αμέλεια μου στο να τοποθετώ σημεία στίξης...Μόνο το πλήκτρο με τα κόμματα έχει χαλάσει δηλαδή πότε λειτουργεί και πότε όχι.....Όσο για τα υπόλοιπα θα προσπαθήσω να τα τοποθετώ.......είναι ένα δικό μου προβληματάκι που είχα πάντα όταν έγραφα ένα κείμενο και πάλι συγνώμη

  4. #144
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Ετοιμασίες για πολύυυυυ μακριά αλλά για λίγο....

  5. #145
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Θα φύγετε από Μασσαλία ....για πού?????

  6. #146
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Εχει ηδη ξεκινήσει απο τη Μασσαλία με προορισμό οπως γράφει το ΑΙΣ το Malabo της Ισημερινής Γουινέας !

  7. #147
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από despo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει ηδη ξεκινήσει απο τη Μασσαλία με προορισμό οπως γράφει το ΑΙΣ το Malabo της Ισημερινής Γουινέας !
    Eξωτικός κ απίθανος προορισμός γιά ελληνόκτητο κρουαζιερόπλοιο.Θα μαθαίναμε με ενδιαφέρον γιά αυτή την σπέσιαλ ναύλωση.

  8. #148
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Το δρόμο της επιστροφής έχει πάρει ηδη το πλοίο με ενδιάμεσο σταθμό οπως λέει το ΑΙΣ το Γιβραλταρ, οπου μάλλον θα κάνει και πετρέλευση.

  9. #149
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Έκανε πετρέλευση στο Γιβραλτάρ και ξεκίνησε για Πειραιά που θα φτάσει στις 09/12. Τώρα είναι Νότια από την Almeria με 14,4 μίλια. Καλή συνέχεια.

  10. #150
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το Celestyal Olympia έφυγε για Μάλτα.....προφανώς για το δεξαμενισμό του. Έρε που καταντήσαμε με τους γύφτους που μας Κυβερνούν.

Σελίδα 15 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας