Σελίδα 2 από 38 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 380

Θέμα: Superjet [Seajet 1, Jet one]

  1. #11
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    East Med
    Μηνύματα
    1.091

    Προεπιλογή Δρομολόγια

    Πολύ ενδιαφέρουσες οι προτάσεις για τα δρομολόγια. Το καλοκαίρι χρειάζεται ένα ταχύπλοο για να συνδεθούν επιπλέον νησιά των Κυκλάδων με την Κρήτη. Παραδείγματος χάριν, πολλοί ταξιδιώτες αναγκάζονται να επιστρέψουν Πειραιά για να επιβιβαστούν σε άλλο πλοίο με προορισμό την Αμοργό. Πιστεύω ότι θα έχει επιτυχία στις προτεινόμενες γραμμές δρομολόγησης.

  2. #12
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Folegandros
    Μηνύματα
    1.756

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από paroskayak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ενδιαφέρουσες οι προτάσεις για τα δρομολόγια. Το καλοκαίρι χρειάζεται ένα ταχύπλοο για να συνδεθούν επιπλέον νησιά των Κυκλάδων με την Κρήτη. Παραδείγματος χάριν, πολλοί ταξιδιώτες αναγκάζονται να επιστρέψουν Πειραιά για να επιβιβαστούν σε άλλο πλοίο με προορισμό την Αμοργό. Πιστεύω ότι θα έχει επιτυχία στις προτεινόμενες γραμμές δρομολόγησης.
    exeis apolyto dikio.
    egw otan protoakousa tis protaseis ayto pou skeftika htan, oti einai poly kalo gia na einai alithino.
    kai omws einai!!!

  3. #13
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    East Med
    Μηνύματα
    1.091

    Προεπιλογή Σαντορίνη, 2006

    Εδω, ο φακός το αποτύπωσε ανεβαίνοντας από Ηράκλειο, Κρήτης. Με φόντο τη Νέα Καμμένη και την καλντέρα.

    Copyright - Πηγή
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    [B][COLOR="RoyalBlue"][I][U][URL="http://img132.imageshack.us/img132/6466/elliios1972sig.jpg"]Κυκλαδίτικο Ξαραθύμιο[/URL][/U][/I][/COLOR][/B]

  4. #14
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    το superjet σημερα υποβοηθουμενο πιανει λιμανι..........
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη scoufgian : 09-12-2010 στις 16:08

  5. Προεπιλογή

    σχετικά με τα εν λόγο ταχύπλοα, μπορεί μήπως να μου πεί εταιρία κατασκευής και μοντέλο; ή αν έχει κάποιος κάποιες φωτογραφίες καλής ποιότητας και ανάλυσης που μπορεί να μοιραστεί μαζί μου. είμαι σπουδαστής γραφιστικής και θέλω να κάνω μια υποτιθόμενη προσαρμογή του (φανταστικού) νέου λογότυπου επάνω στο σκάφος για μια εργασία μου στην σχολή.

    ευχαριστώ εκ των προτέρων

  6. #16
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Εδώ μπορεις να βρείς μερικές. Αν θές High ποιότητα στείλε μου μέσω pm mail σου

  7. #17
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Folegandros
    Μηνύματα
    1.756

    Προεπιλογή

    χθές άνοιξε τα δρομολόγιά του στο openseas

  8. #18
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    East Med
    Μηνύματα
    1.091

    Cool Δρομολόγια

    Για ποιους προορισμούς και ημερομηνίες βγήκαν δρομολόγια; Κοίταξα για αναχωρηση από Ηράκλειο Κρήτης αλλά δεν υπάρχει δρομολογιο καταχωρημενο για τα υπολοιπα νησια.
    [B][COLOR="RoyalBlue"][I][U][URL="http://img132.imageshack.us/img132/6466/elliios1972sig.jpg"]Κυκλαδίτικο Ξαραθύμιο[/URL][/U][/I][/COLOR][/B]

  9. #19
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Folegandros
    Μηνύματα
    1.756

    Προεπιλογή

    απο 6/5/2008 εως 31/8/2008 ( πολύ πιθανον να περασουν σημερα και τον Σεπτέμβριο), απο Ηράκλειο και Σαντορίνη για Φολέλανδρο, Νάχο, Μύκονο, Κουφονήσι, Αμοργό και Μήλο:-D

  10. #20
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    727

    Προεπιλογή

    Πάντως για τον Μάιο ισχύουν τα εξής δρομολόγια:καθημαερινά εκτός Σαββάτου αναχώρηση από Ηράκλειο για Σαντορίνη-Φολέγανδρο-Νάξο-Μύκονο και επιστροφή τα ίδια λιμάνια (την Παρασκευή θα σταματάει στη Σαντορίνη στο κατέβα) και το Σάββατο από Σαντορίνη για Φολέγανδρο-Νάξο-Μύκονο-Νάξο-Φολέγανδρο-Σαντορίνη.
    Το καλοκαίρι θα πιάνει και στα υπόλοιπα λιμάνια (Κουφονήσι-Αμοργό-Μήλο)

Σελίδα 2 από 38 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας