Σελίδα 8 από 287 ΠρώτηΠρώτη ... 6789101858108 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 71 έως 80 από 2863

Θέμα: Blue Star Myconos [Νήσος Μύκονος - Nissos Mykonos]

  1. #71
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    και θα δυσκολέψουν ακόμα περισσότερο τα πράγματα με την προσθήκη στην γραμμή ενός ακόμη πλοίου, γιατί σίγουρα τα δρομολόγια δεν εξυπηρέτησαν αλλά και η τιμή του εισιτηρίου ίσως είναι είναι ένας ακόμη σημαντικός παράγοντας.

  2. #72

    Προεπιλογή

    Δεν ξέρω που βασίζονται αυτές οι εκτιμήσεις, εγώ μαθαίνω πως το πλοίο τα πηγαίνει μια χαρά, τόσο καλά μάλιστα, που δεν είναι πλέον σίγουρο για το εάν θα δρομολογηθεί άλλο πλοίο στη γραμμή.
    Όσο για το ωράριο, είναι το ίδιο με αυτό που καθιερώθηκε στη γραμμή της Χίου-Μυτιλήνης και τα πήγε μια χαρά!

  3. #73
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Ταξίδεψα με το πλοίο απο Σύρο Πειραιά στις 16 Δεκ. Επιβάτες πολλοί. Αυτοκίνητα.....μάλλον λίγα όμως και ακόμη λιγότερα φορτηγά. Θα πάω πάλι 4 Ιαν ενα ταξίδι θα σας πω ότι δω. Για την εποχή το βρήκα καλό πάντως σε πληρότητα επιβατών (ξαναλέω)

  4. #74
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Με εκπλήσετε γιατί κι εγώ μαθαίνω ότι πάει αρκετά καλά και τελικά ότι δεν θα δρομολογηθεί ο ΠΗΓΑΣΟΣ. Μάλιστα πρόσφατα άκουσα ότι χτύπησε και πρωτόκολο σε κάποιο ταξίδι του. Συμφωνώ ότι με τα ωράρια που έχει τα φορτηγά δυσκολεύονται και μάλλον δεν το προτειμούν αλλά ο χρόνος θα δείξει...

  5. #75
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Την Κυριακή 6 Φεβρουαρίου στη επιστροφή από Σύρο είχε πολύ κόσμο. Γκαράζ μέτρια γεμάτο αλλά επιβάτες πήρε πολλούς. Δεν θέλω να μπώ σε αριθμούς, αλλά είναι βέβαιο ότι στα δρομολόγια που περνάει από Σύρο έχει κόσμο. 'Εβγαλε πάρα πολλούς στις 4/1 και πήρε περισσότερους στις 6/1. Ήταν στην ώρα του με ελάχιστες αποκλίσεις (5άλεπτες).

  6. #76
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Δεν νομίζω ότι κύριος στόχος της γραμμής είναι οι επιβάτες, αλλά το γκαράζ και πιο συγκεκριμμένα τα φορτηγά .

  7. #77
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Φίλε Νίκο, αυτή την εποχή στις δικές μας γραμμές (Συροτηνομυκονία) δεν έχει γκαράζ... κάτι Τιτανο-Ηρακλήδες είανι το στανδαρδΓι αυτό και έχει μείνει από ένα πλοίο πρωί και βράδυ από Πειραιά και Ραφήνα. Το κέρμα θα το στρίψουμε την άνοιξη που θα ανοίξουν οι δουλειές και θα έχουνε βγεί όλοι και οι κίτρινοι...:wink:

  8. #78
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    θα συμφωνήσω μαζί σου, απλά αναφερόμουν για την Σάμο εκεί είναι ο κύριος στόχος, άλλωστε Συρο προσεγγίζει δύο φορές την εβδομάδα .

  9. #79
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    727

    Προεπιλογή

    Το ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ προσθέτει καθημερινά στις αναχωρήσεις του από Πειραιά και την Σύρο.

  10. #80
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Τραβάει πολύ κοσμο η Σύρα!

Σελίδα 8 από 287 ΠρώτηΠρώτη ... 6789101858108 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας