Σελίδα 86 από 287 ΠρώτηΠρώτη ... 3676848586878896136186 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 851 έως 860 από 2863

Θέμα: Blue Star Myconos [Νήσος Μύκονος - Nissos Mykonos]

  1. #851

    Προεπιλογή

    για την παροναξια μιλαω....γιατι κακα τα ψεματα η παροναξια ειναι χρυσορυχειο....

  2. #852
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    να το κρατησει στις 19:00 να το κανει τι? το καλοκαιρι και ειδικα οταν θα αρχισουν τα διπλα δρομολογια τα ταχυπλοα? οταν θα εχει πρωϊνο περιπου στις 07:00 και απογευματινο κατα τις 17:00 και η γραμμη ειχε παλιοτερα αλλα και περυσι το Πρεβελης στις 22:00...

  3. #853

    Προεπιλογή

    οπως και να χει το καλοκαιρι το ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ οπως και ολα τα καραβια θα αναδειχτουν σε πολυ κοινο...πρωσωπικη μου αποψη ειναι οτι πρεπει να αφησει μια καλη εικονα ωστε να το εμπιστευτουν ξανα οχι μονο το καλοκαιρι αλλα και τον χειμωνα.
    Γιατι δεν νοειται φεβρουαριο μηνα να κατεβαινει το μπλου σταρ ΦΙΣΚΑ και το ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ να κατεβαζει 12 ατομα(μαζι με μενα και την αδελφη μου) 2 αμαξια και ενα φορτηγο..
    Αυτο δεν ειναι το μεριδιο της πιτας που αναλογει σε ενα τετοιο καραβι και ο "προεδρος" πρεπει να το κοιταξει αυτο....
    Γιατι δεν ειναι μονο τα ωραρια αυτα που το κανει να υστερει σε σχεση με τα αλλα καραβια....Ειναι και αλλα πολλα....εχω κανει πολλα παρα πολλα ταξιδια με το ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ....

  4. #854
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Εργης Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπως και να χει το καλοκαιρι το ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ οπως και ολα τα καραβια θα αναδειχτουν σε πολυ κοινο...πρωσωπικη μου αποψη ειναι οτι πρεπει να αφησει μια καλη εικονα ωστε να το εμπιστευτουν ξανα οχι μονο το καλοκαιρι αλλα και τον χειμωνα.
    Γιατι δεν νοειται φεβρουαριο μηνα να κατεβαινει το μπλου σταρ ΦΙΣΚΑ και το ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ να κατεβαζει 12 ατομα(μαζι με μενα και την αδελφη μου) 2 αμαξια και ενα φορτηγο..
    Αυτο δεν ειναι το μεριδιο της πιτας που αναλογει σε ενα τετοιο καραβι και ο "προεδρος" πρεπει να το κοιταξει αυτο....
    Γιατι δεν ειναι μονο τα ωραρια αυτα που το κανει να υστερει σε σχεση με τα αλλα καραβια....Ειναι και αλλα πολλα....εχω κανει πολλα παρα πολλα ταξιδια με το ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ....
    Kαλα τα λες Εργη αλλά είναι κ άλλα νησιά που πρέπει να εξυπηρετήσει το πλοιο!Κ απ τη στιγμή που έριξε τους Ικαρο/Σαμιώτες στη διάρκεια του δρομολογίου νομίζω πως καλό είναι να τους ανεβάσει σε κάτι!Τωρα βέβαια εσάς σας δυσκολευει αλλα οκ!τα φετινά δρομολογια των Νησος είναι γενικός περίεργα κ ίσως κ λίγο άκυρα....

  5. #855

    Προεπιλογή

    ΠΟΛΥ ΑΚΥΡΑ Σπιντ...

  6. #856
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    98

    Προεπιλογή

    Οτι ηρθε σαν σηφουνας στην Παροναξια το ΝΗΣΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ ειναι σιγουρο αλλα το βρισκω και λογικο να μην εχει και κοσμο οταν τα BLUE STAR ειναι τοσο καιρο στην γραμμη θα εμπιστευτουν τα BLUE STAR.Οσο για την Ικαρια που προσεγγιζει εχουν ακουστει παραπονα απο τους κατοικους.

  7. #857
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens-Patras-Mytikas
    Μηνύματα
    1.585

    Προεπιλογή

    Με κόντρα τον ήλιο, το Μύκονος στο Σαρωνικό.

  8. #858

    Question

    Δεν έχει σωσίβιες λέμβους όπως το αδερφό του?

  9. #859
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από PAPANIKGEO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει σωσίβιες λέμβους όπως το αδερφό του?
    Οχι δεν εχει οπως το Χιος και εσωτερικα εχουν πολλες διαφορες, τωρα αυτο με τις λεμβους και τα σωστικα εχει να κανει και με τι τυπο πλοες κανει το καθενα, καποιος ειδικος στο θεμα ας μας εξηγησει καλυτερα

  10. #860

    Προεπιλογή

    Αποτι παρατηρησα σημερα λογω της απεργιας δεν γυριζει ουτε προπελα στον πειραια.....Γνωριζουμε αν το Νησος Μυκονος θα φυγει;;;;

Σελίδα 86 από 287 ΠρώτηΠρώτη ... 3676848586878896136186 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας