Σελίδα 287 από 287 ΠρώτηΠρώτη ... 187237277285286287
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 2.861 έως 2.863 από 2863

Θέμα: Blue Star Myconos [Νήσος Μύκονος - Nissos Mykonos]

  1. #2861
    Εγγραφή
    Dec 2010
    Περιοχή
    Μυτιλήνη,Λέσβος
    Μηνύματα
    514

    Προεπιλογή

    Το δρομολόγιο παιζόταν για καιρό αν θα κοπεί η αν θα συνεχιστεί. Ακόμα και μέσα στις τάξεις των υπευθύνων του ΥΕΝ δεν ήξεραν ακριβώς αν θα συνεχιστεί το καλοκαίρι το δρομολόγιο ή αν ήξεραν δεν μιλούσαν... Συνέχεια άλλαζαν ημερομηνίες για το πότε και καλά θα ξεκινούσε. Τελικά το κόψανε εντελώς και μόνο Καβάλα έπιανε. Αν δεν κάνω λάθος (διορθώστε με αν κάνω) το λεωφορείο για Θεσσαλονίκη επίσης το κόψανε ή δεν έφταναν οι θέσεις και έπρεπε οι επιβάτες να πάνε με το ΚΤΕΛ μέχρι Θεσσαλονίκη και μετά πίσω Καβάλα όταν ήταν να γυρίσουν στα νησιά...

  2. #2862
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Προεπιλογή

    Το ΚΤΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ νομίζω το έκοψε το δρομολόγιο, γιατί νομίζω ήταν δώρο άδωρο.
    Το ΚΤΕΛ Καβάλας από το λιμάνι της Καβάλας με τα πόδια είναι 10-15 λεπτά μάξιμουμ.
    Τέλος πάντων, ας ελπίζουμε του χρόνου να μη κοπεί ή τουλάχιστον να βάλουν το ΔΙΑΓΟΡΑΣ στη γραμμή.
    Κίνηση όπως αποδεδειγμένα είδαμε και φέτος με το Champion Jet 1 αλλά και στα δρομολόγια του ΜΥΚΟΝΟΣ έχει από Θεσσαλονίκη και μάλιστα περισσότερη από τη Καβάλα απ'ότι μου είπε μέλος του πληρώματος του ΜΥΚΟΝΟΣ.

  3. #2863
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Μηνύματα
    780

    Προεπιλογή

    φωτογραφημενο απο τα διακοσαρια τη περασμενη εβδομαδα
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

Σελίδα 287 από 287 ΠρώτηΠρώτη ... 187237277285286287

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας