Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 3 από 3

Θέμα: πτυχιακη στη ναυπηγηση και ανταγωνιστικοτητα μη μεταλλικων σκαφων

  1. Προεπιλογή πτυχιακη στη ναυπηγηση και ανταγωνιστικοτητα μη μεταλλικων σκαφων

    Κατ`αρχας θελω να σας καλησπερίσω όλους σας και να σας ευχαριστησω εκ των προτέρων για τις σημαντικες γνωσεις που μου εχεται προσφερει μεχρι στιγμης.
    Γνωριζω οτι μη μεταλλικα σκαφη ειναι:τα πλαστικα και τα ξυλινα.Θελω να ρωτησω ,εαν τα αλουμινενια σκαφη ανηκουν στη κατηγορια μη μεταλλικων σκαφων,και τι πληροφορειες μπορειτε να μου δωσετε για αυτα.

  2. #2
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Μηνύματα
    1.493

    Προεπιλογή

    και το αλουμίνιο μέταλλο είναι,επομένως δεν εντάσσονται σε άλλη κατηγορία,βέβαια συνήθως το αλουμίνιο δεν χρησιμοποιείται πάντα εξ ολοκλήρου σαν υλικό ναυπηγήσης,(λογώ θεμάτων αντοχής κυρίως),αλλά μπαίνει περισσότερο σε υπερκατασκευές μεγάλων ταχυπλοών για εξεικονόμηση βάρους
    Στο subforum του site εκπαίδευση υπάρχει θέμα για πτυχιακές,μπορεί να βάλεις εκεί τις απορίες σου ώστε να βοηθηθείς καλύτερα
    [B][COLOR=navy]Ένα μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι γεμάτοι προβληματισμούς[/COLOR][/B]

  3. Προεπιλογή

    Eυχαριστω για την απαντηση.Μηπωσ μπορειτε να μου πειτε στην κατηγορια των πλαστικων σκαφων ποια ειδη ανηκουν

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας