Σελίδα 101 από 244 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151201 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.001 έως 1.010 από 2440

Θέμα: Ελ. Βενιζέλος [El. Venizelos, Κύδων ΙΙ, Stena Polonica, Bonanza]

  1. Προεπιλογή

    παιδιά έχει ακόμη πρόβλημα? ?

  2. #1002
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    994

    Προεπιλογή

    Tι να κανουμε;
    Και τα βουνα χαλανε.

  3. #1003
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giannisk88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή μίλησες πρώτος πάρε αλλη μία που φαίνεται το μεγαλέιο του!!!Χαιρετήσματα στη Σαντορίνη!!!
    Συνημμένο Αρχείο 63862
    Ευτυχώς που μίλησα δεύτερος!!!!!!!
    Μία φωτογραφία για σένα Γιάννη....και για τον άτυχο Αρτέμη.....
    Ελ. Βενιζέλος, Σούδα 25-10-09....
    PA250635.jpg

  4. #1004
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Μηνύματα
    110

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ndimitr93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευτυχώς που μίλησα δεύτερος!!!!!!!
    Μία φωτογραφία για σένα Γιάννη....και για τον άτυχο Αρτέμη.....
    Ελ. Βενιζέλος, Σούδα 25-10-09....
    PA250635.jpg
    Βρε παιδια κάτι δεν παει καλά.. Όλοι εμείς, τα "ιστορικά στελέχη" της εταιρείας σκεφτόμαστε ταρεζιλίκαι των τωρινών διοκούντων και κανεις δεν νοιάζεται αλλά βάζει ..φωτογραφίες? Τέτοια ανωριμότητα πια??????????

    Ντροπή!

  5. #1005
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GREEN ARROW Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε παιδια κάτι δεν παει καλά.. Όλοι εμείς, τα "ιστορικά στελέχη" της εταιρείας σκεφτόμαστε ταρεζιλίκαι των τωρινών διοκούντων και κανεις δεν νοιάζεται αλλά βάζει ..φωτογραφίες? Τέτοια ανωριμότητα πια??????????

    Ντροπή!
    Στα ιστορικά στελέχη συμπεριλαμβάνεις και εμένα φίλε μου????

  6. #1006
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Μηνύματα
    110

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GREEN ARROW Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε παιδια κάτι δεν παει καλά.. Όλοι εμείς, τα "ιστορικά στελέχη" της εταιρείας σκεφτόμαστε ταρεζιλίκαι των τωρινών διοκούντων και κανεις δεν νοιάζεται αλλά βάζει ..φωτογραφίες? Τέτοια ανωριμότητα πια??????????

    Ντροπή!

    Δεν είναι κακό να είσαι θαλασολάτρης, καραβολάτρης. και εγώ είμαι! Ειμαι όμως και υπεύθυνος πολίτης και αρνούμαι να δεχθώ την ...ομερτά σε όσα συνέβησαν. Όσοι με γνωρίζουν ας με ψάξουν με ΠΜ

    Κατα τα άλλα, ας διαφημίζουμε τιν μέγα χορηγό, την ΑΝΕΚ, στην εκδήλωση για τον καπετάν Γιώργη Κολυδά. Ο κ. Κολυδάς ξέρει τα αισθήματα που τρέφω για αυτόν άρα δεν με αγγίζουν τα κακενρεχή σχόλια οποιουδήποτε!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ndimitr93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα ιστορικά στελέχη συμπεριλαμβάνεις και εμένα φίλε μου????
    Δεν κακολογώ, ούτε κατηγορώ οποιονδήποτε δεν γνωρίζει. Δεν είναι κακό να είσαι νέος και αγνός. Είναι κακό να ξέρεις αλλά να σιωπάς. Συγγνώμη ζητώ από όσους έθιξα χωρίς να το θέλω!!!!!!!

  7. #1007
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GREEN ARROW Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι κακό να είσαι θαλασολάτρης, καραβολάτρης. και εγώ είμαι! Ειμαι όμως και υπεύθυνος πολίτης και αρνούμαι να δεχθώ την ...ομερτά σε όσα συνέβησαν. Όσοι με γνωρίζουν ας με ψάξουν με ΠΜ

    Κατα τα άλλα, ας διαφημίζουμε τιν μέγα χορηγό, την ΑΝΕΚ, στην εκδήλωση για τον καπετάν Γιώργη Κολυδά. Ο κ. Κολυδάς ξέρει τα αισθήματα που τρέφω για αυτόν άρα δεν με αγγίζουν τα κακενρεχή σχόλια οποιουδήποτε!
    Φίλε μου πραγματικά δεν βρίσκω λόγο ύπαρξης μίας τέτοιας κουβέντας, σε ένα τέτοιο θέμα, με υποψήφιο θύμα εμένα!!!! Επίσης δεν εντοπίζω που είναι το πρόβλημά σου με τις φωτογραφίες.....Ψάξε το θέμα και όταν θα έχεις διατυπώσει μία ολοκληρωμένη και σαφέστατη άποψη να μας την εκφράσεις....

  8. #1008
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Μηνύματα
    110

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ndimitr93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου πραγματικά δεν βρίσκω λόγο ύπαρξης μίας τέτοιας κουβέντας, σε ένα τέτοιο θέμα, με υποψήφιο θύμα εμένα!!!! Επίσης δεν εντοπίζω που είναι το πρόβλημά σου με τις φωτογραφίες.....Ψάξε το θέμα και όταν θα έχεις διατυπώσει μία ολοκληρωμένη και σαφέστατη άποψη να μας την εκφράσεις....

    Αν εν κατάλαβες αγαπητέ μου ακόμα τι είπα αλλά με ..παροτρύνεις να ψάξω το θέμα, τι να πω........ Εσύ θα μου πεις να διατυπώσω μια απψη που ήδη διετύπωσα? Μάλλον λοιπόν δεν καταλαβαίνεις και δεν με αφορούν όσα λες...

  9. #1009
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GREEN ARROW Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κακολογώ, ούτε κατηγορώ οποιονδήποτε δεν γνωρίζει. Δεν είναι κακό να είσαι νέος και αγνός. Είναι κακό να ξέρεις αλλά να σιωπάς. Συγγνώμη ζητώ από όσους έθιξα χωρίς να το θέλω!!!!!!!
    Μπορούμε να κάνουμε κάτι όσον αφορά την ζημιά?? Εδώ δεν είμαστε ούτε δικαστήριο ούτε τίποτα για να πούμε κάτι στην εταιρεία....ίσα ίσα που να ακουστεί οτι μετέφερε τους επιβάτες με ταχύπλοο άμεσα και όχι με πλοίο της γραμμής....απο εδώ και πέρα δεν μπορεί να ειπωθεί τίποτα άλλο καθώς θα είναι πλεονασμός.......
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GREEN ARROW Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εν κατάλαβες αγαπητέ μου ακόμα τι είπα αλλά με ..παροτρύνεις να ψάξω το θέμα, τι να πω........ Εσύ θα μου πεις να διατυπώσω μια απψη που ήδη διετύπωσα? Μάλλον λοιπόν δεν καταλαβαίνεις και δεν με αφορούν όσα λες...
    Μα φίλε μου μπλέκεις το ένα θέμα με το άλλο.....πρέπει να ξεκαθαρίσεις τι θέλεις να πεις και που να το πεις.....τα παράπονά σου στην εταιρεία....

  10. #1010
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Το έχουμε αναφέρει και στην Γενική συζήτηση για να μην γράφουμε σε κάθε πλοίο......Πάντως ο Λευτέρης ακόμα δεν λαμβάνει μέρος.....

Σελίδα 101 από 244 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151201 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας