Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 40 από 54

Θέμα: 4 Χρόνια nautilia.gr

  1. #31
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Μηνύματα
    1.848

    Προεπιλογή

    Χρονια πολλα και παντα με ομορφα και ωραια σχόλια

  2. #32
    Εγγραφή
    Aug 2005
    Περιοχή
    Athens - Tinos
    Μηνύματα
    645

    Προεπιλογή

    Σαν χθες ήταν που μαζευτήκαμε μια παρεούλα κάπου εκεί στο Τουρκολίμανο να σβήσουμε το πρώτο κεράκι του site...Συγχαρητήρια σε όλους όσους βοηθούν και αφιερώνουν τον πολύτιμο χρόνο τους όλα αυτά τα χρόνια για να γίνει αυτό το μαγευτικό αποτέλεσμα και ιδιαίτερα στο Νίκο που το ξεκίνησε και με αμείωτο ζήλο το συνεχίζει.

    Χρόνια Πολλά και δημιουργικά

  3. #33
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    4 Χρονια nautilia.gr λοιπον ο Nikos δημιουργος καταφερε και μαζεψε αυτη τη μεγαλη θαλασσινη παρεα!!!
    Μια παρεα που αποτελειται απο ανθρωπους της ναυτιλιας μας αλλα και απο ανθρωπους που αγαπανε τα καραβια,την θαλασσα και οτι ειναι κοντα σε αυτα!
    Ηδη αυτα τα 4 χρονια εχουν γινει πραγματα σημαντικα,συναντησεις, εκδηλωσεις,ταξιδι και τα σχεδια λενε παμε ακομα ποιο ψηλα,
    μην ξεχναμε την κοπη της πιτας που πλησιαζει 8/2/2009 σε καποιο απο τα πλοια της ΑΝΕΚ που θα βρισκεται στο λιμανι του Πειραια!
    Ολα αυτα μας δωσανε την ευκαιρεια να γνωρισουμε σημαντικα προσωπα να ανταλλαξουμε αποψεις να μεγαλωσουμε το αρχειο μας να κανουμε παρεα να μαθουμε περισσοτερα!!!
    Συνεχισε ετσι nautilia.gr παρεα ολοι μαζι να ειμαστε για παρα πολλα χρονια η ποιο μεγαλη θαλασσινη παρεα!

  4. #34
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Μηνύματα
    247

    Προεπιλογή

    Χρόνια πολλά στο Nautilia και στους δημιουργούς του!
    Έυχομαι να τα εκατοστίσει και να πετύχει όλους τους στόχους του στο μέλλον.
    Τα παρακάτω λόγια του Sylver23 με κάλυψαν απόλυτα:

    "Μέσα απο το φόρουμ μου δώθηκε η δυνατότητα να ενημερώνομαι, να ανταλάσσω αποψεις ,να μαθαίνω νεα,γνώρισα πολλά παλιά πλοια που δεν είχα την τυχει να γνωρίσω λογω του νεαρου της ηλικίας μου.Επίσης δεν μπορω να μην αναφέρω οτι εχω γνωρίσει αξιοπρεπεις ανθρώπους και με πολλα μελη εχουμε γινει καλη παρεα."

    Καλή συνέχεια λοιπόν στο ταξίδι μας μαζί σου!

  5. #35
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    χρονια πολλα στο nautilia.gr και να δωσω τιε ευχες μου στο νικο στον εμπνευστη και δημιουργο του φορουμ αλλα κα στα μελη για τη στηριξη και τις πληροφοριες που μας παρεχουν. ειναι στιγμες που λεω, αν και ειχα την τυχη να μεινω αρκετα χρονια στη μυτιληνη, εντουτοις μικρος σε ηλικα γαρ, δεν ειχα στο νου μου να βγαζω φωτογραφιες απο εκεινο το νησι. δεν πειραζει ομως, περα απο τις εικονες του μυαλου μου, εχω την ευκαιρια να ζησω ξανα και να θυμηθω ξανα πραγματα και εικονες κι απο αλλα μερη και πλοια αγνωστα σε μενα. να ευχηθω να μην μεινουμε εδω που φτασαμε, αλλα να συνεχισουμε και να σπρωξουμε να παει πιο μπροστα το καραβι μας το nautilia, ευχαριστω!

  6. #36
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Να ευχηθω και εγω Χρονια Πολλα στο Nautilia.gr και τις καλυτερες ευχες μου στον δημιουργο αυτου του καταπληκτικου site τον Νικο!!!!
    Χρονια πολλα!!!!

  7. #37
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.543

    Προεπιλογή

    "Για το φόρουμ τι να πω και εκείνον που το έχει, να 'ναι καλά και στη ζωή, χίλιες χαρές να έχει"

    Χρόνια πολλά, καλή συνέχεια σε αυτή την υπέροχη προσπάθεια καθώς σε αυτό το φόρουμ βρίσκουμε όλα τα μέλη τη κοινή μας αγάπη: Τη θάλασσα και τα πλοία!
    [B][SIZE=3][COLOR=Blue]"Η τέχνη και η μαγεία να σε υπακούει ένα καράβι[/COLOR][/SIZE][/B]"

  8. #38
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Xania
    Μηνύματα
    8

    Προεπιλογή ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

    Να ευχηθω και εγω με τη σειρα μου χρονια πολλα...καλες θαλασσες να εχουμε και καλη προοδο σε οσους σπουδαζουν ειτε για πλοιαρχοι/μηχανικοι ειτε γενικα στα ναυτιλιακα...να τα εκατοστησετε και συγχαρητηρια!!!

  9. #39
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Αν γύριζα πίσω το χρόνο και πήγαινα στις 18/01/2005 τέτοια ώρα είχαμε αγοράσει το domain και περιμέναμε με αγωνία τις επόμενες μέρες το στήσιμο του naytilia.gr, δεν θα ξεχάσω πραγματικά το πρώτο που ξεκίνησε ήταν το φόρουμ μας όταν έκανα refresh και σε κάθε λεπτό χτιζότανε η θεματολογία του .
    Για να γυρίσουμε λίγο πίσω τον χρόνο και να θυμηθούμε το πρώτο λογότυπο μας όταν ξεκινήσαμε .
    logo-naytilia.png
    Πραγματικά ιδιαίτερες στιγμές αυτές ....
    Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους γιατί πραγματικά με την αγάπη σας φτάσαμε εδώ που φτάσαμε, και σε όλη την διοίκηση της ιστοσελίδας μας παλιούς και νέους γιατί αφιερώνουν πραγματικά απίστευτες ώρες.

  10. #40
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Ψάχνοντας το αρχείο μου βρήκα το αμέσως επόμενο μας λογότυπο .
    Logo 1.jpg



    Αυτή ήταν η πρώτη μας εκδήλωση στο ναυτικό σαλόνι και η εξέλιξη του λογότυπου πριν φτάσουμε σε αυτο που έχουμε και σήμερα
    afisa.jpg


    Τέλος να θυμηθούμε και το μέμο της πρώτης μας συνάντησης ...

    To Nautilia.gr "ταξιδεύει" στις θάλασσες του διαδικτύου δυο μήνες γεμάτους.

    Ο καπετάνιος και το πλήρωμά του αποφασίσαμε από κοινού (δεν είναι Μπάουντυ εδώ να κάνουμε ανταρσίες) πως είναι καιρός, να δούμε από κοντά τις φατσούλες όλου αυτού του άξιου πληρώματος που ανέλαβε επάξια την καθέλκυση του "καραβιού" και να συζητήσουμε και για τα ταξίδια του μέλλοντος.

    Ταξίδια κυριολεκτικά και μεταφορικά, γιατί πρέπει να δείξουμε πως είμαστε καλοί καπεταναίοι κι ακόμα καλύτερο πλήρωμα. Οι πλόες αποφασίζονται από κοινού, το κέφι και η όρεξη είναι στην κρίση του καθενός, αυτός με το μεγαλύτερο θα ανταμείβεται.
    Όχι με εγκλεισμό στο μπαλαούρο, αλλά με δώρα και βουτιές στη θάλασσα

    Ναι, δώρα γιατί το Nautilia.gr σας ετοιμάζει κι άλλες εκπλήξεις για το μέλλον....

    Μην βιάζεστε... θα τα μάθουμε ένα ένα... γιατί και η θάλασσα θέλει να πηγαίνεις με τα νερά της

    Ελάτε λοιπόν όλοι στην πρώτη μας συνάντηση αυτή την Τετάρτη 9 Μαρτίου στο Skipper΄s ( στο Καλαμάκι στις 7 μ.μ. να γνωριστούμε από κοντά).

    Φέρτε χάρτες, διαβήτες, εξάντες και μοιρογνωμόνια.......και καλό μας ταξίδι!!!

    Για περισσότερες πληροφορίες αλλά και για να σας λύσουμε τις απορίες (που ίσως να 'χετε) μην διστάσετε να επικοινωνήσετε εδώ [email protected] .

    Ο καπετάνιος και το πλήρωμα του Nautilia.gr
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Maroulis Nikos : 18-01-2009 στις 22:27

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας