Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 50 από 54

Θέμα: 4 Χρόνια nautilia.gr

  1. #41

    Cool efxaristoume poli...

    ..........efxaristo para poli olous osous ergastikan kai olous osous simetexoun se afto to site gia tin katapliktiki syntrofia pou mas kratate afta ta xronia...
    ...efxaristo poli...!!!!
    ...xeretismata se olous tous ellines apo to omorfo parisi kai xronia polla stous Antonides pou giortazan exthes,,,,, stous Thanasides pou giortazoun simera,,,,,, kai stous Efthimides poy giortazoun avrio....!!!!
    ...Kalles thalases se olous me ygeia pano apo ola,,,,
    apo ton kapetanVASSILI...!!!
    ...

  2. #42

    Προεπιλογή

    ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ !!!!!!!!
    ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΣΟΥΣ ΕΡΓΑΣΤΙΚΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!

  3. #43

    Προεπιλογή

    Θα ήθελα και εγώ να ευχηθώ χρόνια καλά και πολλά.
    Υγεία, ευτυχία και χαρά σε όλους μας έτσι ώστε αυτή η κοινότητα να είναι πάντα ενεργή, δυναμική, αυξανόμενη ...
    Εύχομαι να σας δω όλους στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίττας (αν τα καταφέρω τελικά :???.
    Τώρα αν χαθεί κ η μπαλίτσα του φίλτατου Plimsoll τι να κάνουμε .... είμαστε πολλοί :-D :-D

  4. #44

    Προεπιλογή

    Κάπως έτσι δηλαδή ... αλλά με χρώματα ΑΝΕΚ..τελικά μάθαμε ποιό θα είναι το πλοίο αν δεν κάνω λάθος δεν έχει αναφερθεί κάπου


    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hatzibileus : 18-01-2009 στις 23:45

  5. #45
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από hatzibileus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπως έτσι δηλαδή ... αλλά με χρώματα ΑΝΕΚ..τελικά μάθαμε ποιό θα είναι το πλοίο αν δεν κάνω λάθος δεν έχει αναφερθεί κάπου
    ακόμα είναι ρευστό ένα απογορευτικό να μας τύχει μπορεί να αλλάξουν τα σχέδια μας. Υπομονή μέχρι την τελευταία εβδομάδα

  6. #46
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Να ευχηθω και εγω με τη σειρα μου οτι καλυτερο για το nautilia, να παραμεινει ζεστο, φιλικο και αυθορμητο οπως ειναι αυτη τη στιγμη. Δεν ζηταω βελτιωση ζηταω να μη χαλασει.

  7. #47
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    Aθήνα
    Μηνύματα
    152

    Προεπιλογή Χρόνια Πολλά στο nautilia.gr

    4 χρόνια ! Εύχομαι στο nautilia.gr να τα 100στήσει . Ενα μεγάλο μπράβο στον Νίκο και τους συνεργάτες του. Εύχομαι τα καλύτερα ... για το μέλλον.
    [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]... [/COLOR][/SIZE][/I][/B][SIGPIC][/SIGPIC] [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]καλές όρτσες ...[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

    [URL="http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=12&version=5853821&setup_id=12000007&aff_id=102&addon=IncrediMail&id=95202&guid=AD4202F0-F54B-44A5-A8EE-064D52CB2D6D"]
    [/URL]

  8. #48

    Προεπιλογή

    Χρόνια Πολλά και απο μένα στο Ναυτιλία!!
    Εύχομαι να τα εκατοστήσει!!!

  9. #49
    Εγγραφή
    Dec 2005
    Μηνύματα
    1.374

    Προεπιλογή

    Να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου Χρόνια Πολλά στο cyber σπίτι μας...!!! Υγεία σε όλα τα μέλη του και καλή δύναμη στους δημιουργούς του!!!

  10. #50
    Εγγραφή
    Oct 2007
    Περιοχή
    Πειραιάς - Χανιά
    Μηνύματα
    1.360

    Προεπιλογή

    Aυτο τα ταξιδι που ξεκινισε πριν απο 4 χρονια να ειναι ατελειωτο..! Οτι καλυτερο για το forum μας !
    [B][SIZE=4][COLOR=red]H πιο γλυκια πικρα !!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας