Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 82

Θέμα: Κάρτες μέλους nautilia.gr

  1. #21
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Και σε καλυτερα ακομα...Καλημερα!
    Η ζωή είναι ωραία!!!!

  2. #22
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Πολύ καλή ιδέα παιδιά!!! Βέβαια δεν ξέρω το κατά πόσο είναι δύσκολο σε κάθε κάρτα να είναι τυπομένο το ονοματεπώνυμο του μέλους, όπως είναι και στις πιστωτικές κάρτες (ελπίζω να καταλάβατε), με ένα αύξων αριθμό πάνω, βέβαια το λογότυπο του nautilia.gr!!! Πάντως είμαι μέσα στην ιδέα! Δηλαδή περιμένω ήδη την ειδοποίηση από τα ΕΛΤΑ για να πάω να την παραλάβω, τόσο μέσα δηλαδή!!!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  3. #23

    Προεπιλογή

    Πρέπει να γίνουν αρκετά βήματα ακόμα. Έτσι ώστε να ε΄χει και ουσιαστική σημασία η κάρτα μέλους. Μέχρι να εκδοθούν αν κάποιος έχει ή ξέρει κάποιον που έχει κατάστημα ναυτιλιακών ειδών, ναυτιλιακό βιβλιοπωλέιο, κατάστημα στη Σιγκαπόυρη, μπαρ στο Σάντος, την Παρανάγκουα (ή άλλο λιμάνι), και έχει πρόθεση να δώσει έκπτωση στα μέλη ας στείλει email στο [email protected]

  4. #24
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Δεν χρειαζεται να παμε στο εξωτερικο για ν αποκτησουμε παροχες.Το forum διαβαζεται και αναγνωριζεται απο πολλους ναυτιλακους παραγοντες.Πιστευω οτι καποια επαφη με μια απο τις ναυτιλιακες εταιριες που δραστηριοποιουνται στον ελληνικο χωρο δεν θα ταν ασχημη.Μπορει σε καποιους να φαινεται βουνο αλλα μπορει να γινει και δεν χανεις τιποτα.Θεληση να υπαρχει και ολα γινονται

  5. #25
    Εγγραφή
    Dec 2005
    Μηνύματα
    1.374

    Προεπιλογή

    Πάντως παιδιά, χαίρομαι ιδιαίτερα που η ιδέα μου βρήκε πρόσφορο έδαφος. Θέλω να πιστεύω πως θα δρομολογηθεί το θέμα. Σίγουρα, όσοι μένετε σε Αθήνα & Πειραιά μπορείτε να βοηθήσετε περισσότερο σε σχέση με εμάς που ζούμε στην περιφέρεια. Ο καθένας πάντως θα βοηθήσει όσο και απ' όπου μπορεί.

  6. #26
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sea_serenade Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως παιδιά, χαίρομαι ιδιαίτερα που η ιδέα μου βρήκε πρόσφορο έδαφος. Θέλω να πιστεύω πως θα δρομολογηθεί το θέμα. Σίγουρα, όσοι μένετε σε Αθήνα & Πειραιά μπορείτε να βοηθήσετε περισσότερο σε σχέση με εμάς που ζούμε στην περιφέρεια. Ο καθένας πάντως θα βοηθήσει όσο και απ' όπου μπορεί.
    Φίλε μου η ιδέα σου είναι ιδέα μας εδώ και 4 χρόνια που λειτουργεί η ιστοσελίδα μας.
    Επειδή η πρώτη μας προσπάθεια της υλοποίησης της κάρτας μέλους του nautilia.gr μας βοήθησε να καταλάβουμε ακριβως τα λάθη που κάναμε, η επομένη προσπάθεια μας θα είναι σίγουρα επιτυχημένη απλά χρειαζόμαστε πίστωση χρόνου για την υλοποίηση της συγκεκριμμένης πρότασης.

  7. #27
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Γνώμη μου είναι για να παραλάβει κάποιος κάρτα μέλους να πληρώνει ετησίως μία συνδρομή για να έχει δικαιώματα χρήσης του ονόματος του nautilia.gr

  8. #28
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνώμη μου είναι για να παραλάβει κάποιος κάρτα μέλους να πληρώνει ετησίως μία συνδρομή για να έχει δικαιώματα χρήσης του ονόματος του nautilia.gr
    ελπιζω να ειναι αστειο αυτο Αποστολε......

  9. #29
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Οχι γιατι δέν είναι δυνατόν κάποιος εδώ να πληρώνει τα πάντα για εμάς και εμεις να κάνουμε μόνο την πλάκα μας! Σε οποιοδήποτε σύλλογο θα γινόταν αυτό! Εκτός αν βρεθεί χωρηγός το οποίο θεωρώ δύσκολο...

  10. #30
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Μηπως τα περισσοτερα μελη ηδη σε "πληρωνουν"?και δεν εννοω πληρωμη σε χρημα.και μονο το υλικο ή ακομα και η πληροφορια που δινει καθε μελος μας ειναι ενα ειδος πληρωμης.δεν διαφωνω μαζι σου αποστολε γι αυτη την ιδεα και συμφωνω πως για να συντηρηθει οτιδηποτε θελει λεφτα.αλλα νομιζω πως τα μελη μας "πληρωνουν" καθημερινα με το τροπο τους.

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας