Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 71 έως 80 από 82

Θέμα: Κάρτες μέλους nautilia.gr

  1. #71
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.543

    Προεπιλογή

    Οι φωτογραφίες στα λιμάνια είναι ευαίσθητο θέμα, δεν θα μπορέσει να γίνει εφικτό (προς το παρόν) με τις κάρτες. Εξάλλου όπως λέει και ο .voyager μπαίνουμε στα λιμάνια ούτως άλλως και είμαστε προσεκτικοί.
    Στο κάτω κάτω εν πλω έχουμε άπειρη ελευθερία να φωτογραφίσουμε και τραβάμε καλύτερα ντοκουμέντα από ότι στα λιμάνια με τις γνώριμες θέσεις των βαποριών.
    [B][SIZE=3][COLOR=Blue]"Η τέχνη και η μαγεία να σε υπακούει ένα καράβι[/COLOR][/SIZE][/B]"

  2. #72
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens-Patras-Mytikas
    Μηνύματα
    1.585

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Naias II Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο κάτω κάτω εν πλω έχουμε άπειρη ελευθερία να φωτογραφίσουμε και τραβάμε καλύτερα ντοκουμέντα από ότι στα λιμάνια με τις γνώριμες θέσεις των βαποριών.
    Αυτό ξαναπές το. Έχουμε βαρεθεί να βλέπουμε φώτος των ίδιων πλοίων στο λιμάνι του Πειραιά και όχι μόνο.

  3. #73

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sylver23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το τι προνομια θα εχει η καρτα δεν εχει ανακοινωθει απο τους υπευθυνους εκδοσης της, αρα καλυτερα ειναι να μην μπαινουμε στην διαδικασια να λεμε το τι μπορει να μας επιτρεπει

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιτέλους ας σταματήσει αυτή η φιλολογία για το θέμα... Η θέση της διοίκησης έχει διατυπωθεί. Οι θεωρίες δεν έχουν καμία μα καμία ουσία. Όλοι έχουμε μια άποψη αλλά η ουσία είναι κάπου αλλού που θα την κουβεντιάσουμε όταν υπάρξει εξέληξη. ¶ρα το θέμα τώρα έχει κλείσει.
    Αν και η κουβέντα έγινε και σταμάτησε ξανα αρχίσαμε τις υποθέσεις.
    Αν ανατρέξετε 2 σελίδες πριν οι απαντήσεις υπάρχουν απο τους υπεύθυνους του φόρουμ

  4. #74
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.543

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Naias II Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι φωτογραφίες στα λιμάνια είναι ευαίσθητο θέμα, δεν θα μπορέσει να γίνει εφικτό (προς το παρόν) με τις κάρτες.
    Φίλε Sylver λες να παίρνω την ευθύνη να λέω ασυναρτησίες και να πληροφορώ λάθος τα παιδιά;
    Είχαμε μια συζήτηση στο καφέ(Φλοίσβος) και πληροφορήθηκα για αυτό από τους υπεύθυνους
    [B][SIZE=3][COLOR=Blue]"Η τέχνη και η μαγεία να σε υπακούει ένα καράβι[/COLOR][/SIZE][/B]"

  5. #75

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Naias II Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Sylver λες να παίρνω την ευθύνη να λέω ασυναρτησίες και να πληροφορώ λάθος τα παιδιά;
    Είχαμε μια συζήτηση στο καφέ(Φλοίσβος) και πληροφορήθηκα για αυτό από τους υπεύθυνους
    Μα δεν ειπα οτι ειπες κατι.Ισα ισα ...

  6. #76
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.543

    Προεπιλογή

    Εεε όταν είπες "ξανά αρχίσαμε τις υποθέσεις" νόμισα ότι αναφερόσουν σε αυτό που είπα.
    Τελοσπάντων αυτά για να ξέρουν οι μη έχοντες γνώση. Και όπως είπα προς το παρόν
    [B][SIZE=3][COLOR=Blue]"Η τέχνη και η μαγεία να σε υπακούει ένα καράβι[/COLOR][/SIZE][/B]"

  7. #77

    Smile

    ΧΑΙΡΩΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΕΣΩ EMAIL ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΣΧΕΤΙΚΗΣ ΙΔΕΑΣ.

  8. #78
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Αθήνα - Ν. Σμύρνη
    Μηνύματα
    2.570

    Προεπιλογή

    Να μαι και εγώ.
    Εγώ έχω άλλη άποψη για την χρησιμότητα της κάρτας.
    Η λήψη φωτογραφιών σε λιμάνια , προσωπικά με αφήνει αδιάφορο .¶λλωστε πόσα από τα χιλιάδες μέλη του Nautilia.gr παίρνουν τις φωτογραφικές και τρέχουν στα λιμάνια.
    Εγώ θα θεωρούσα χρήσιμη την κάρτα όταν με την επίδειξή της θα είχαμε έκπτωση σε ναύλα πλοίων , στις τιμές ξενοδοχείων κλπ
    Με συγχωρείτε αν είμαι ρεαλιστής.

  9. #79
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από τοξότης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μαι και εγώ.
    Εγώ έχω άλλη άποψη για την χρησιμότητα της κάρτας.
    Η λήψη φωτογραφιών σε λιμάνια , προσωπικά με αφήνει αδιάφορο .¶λλωστε πόσα από τα χιλιάδες μέλη του Nautilia.gr παίρνουν τις φωτογραφικές και τρέχουν στα λιμάνια.
    Εγώ θα θεωρούσα χρήσιμη την κάρτα όταν με την επίδειξή της θα είχαμε έκπτωση σε ναύλα πλοίων , στις τιμές ξενοδοχείων κλπ
    Με συγχωρείτε αν είμαι ρεαλιστής.

    Έχω την αίσθηση φίλε τοξότης ότι μόνο ρεαλιστής δεν είσαι. Οι συνατιξιούχοι έχουν εκπτοτικό εισιτήριο όπως και διάφορες άλλες κοινωνικές ομάδες μισό ή εκπτωτικό και αρκετές χιλιάδες νεολαίας φοιτητικό κλπ κλπ. Αν κάθε ένα από τα ναυτιλικά, περιοδικά, φόρα, blogs κλπ παρέχουν μια εκπτωτική κάρτα στα μέλη τους, τότε ποιος θα πληρώνει ολόκληρο εισητήριο? Για βάλτα κάτω... Μια κάρτα μπορεί να παρέχει τέτοιες διευκολύνσεις στα μέλη της, σαν αυτές που παρέχουν και οι ναυτιλιακές εταιρείες που ενίοτε συμπεριλαμβάνουν και πακέτα διακοπών, όχι όμως κάθε άλλος φορέας για όλα τα μέσα και τα πακέτα διακοπών. Αυτό δυστυχώς δεν είναι εφικτό...

  10. #80
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    Ωραία η ιδέα για τις κάρτες μέλους, αλλά κατόπιν σκέψεως ως προς την χρησιμότητα τους. Υπάρχουν οι αρμόδιοι που μπορούν να κάνουν σωστή δουλειά προς αυτή την κατεύθυνση αυτή.

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας