Σελίδα 338 από 449 ΠρώτηΠρώτη ... 238288328336337338339340348388438 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 3.371 έως 3.380 από 4486

Θέμα: SuperStar [Σουπερφέρυ ΙΙ - Superferry II, Ionian Express, Prince Laurent]

  1. #3371
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    1.498

    Προεπιλογή

    Ο καπτά Κώστας θα είνια πλοίαρχος ;

  2. #3372
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    Piraeus - Chios
    Μηνύματα
    32

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από hayabusa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο καπτά Κώστας θα είνια πλοίαρχος ;
    Όχι ο Cpt Τάσσος

  3. #3373
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    1.498

    Προεπιλογή

    ευχαριστώ για την άμεση απάντησ GSF. ελπίζω να μπορεσω να ταξιδέψω σύντομα με το πλοίο και να απολαύσω τη φιλοξενία σας

  4. #3374
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Rafina---Τinos.
    Μηνύματα
    2.414

    Προεπιλογή

    Kαλά ταξίδια λοιπόν για το όμορφο βαπόρι.Ευχαριστούμε πολύ ,την ζεστή σημερινή φιλοξενία των πλοιοκτητών,του Cpt Κώστα Τζώρτζη,του Cpt Τάσου Τρέσσου και βεβαίως όλου του πληρώματος.
    Γειά τον φίλο GSF που τον γνώρισα,η παρακάτω φωτογραφία.

    SF II.jpg

  5. #3375
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Μηνύματα
    1.048

    Προεπιλογή

    θερμα ευχαριστουμε ολοι μας,και εγω προσωπικα, την οικογενεια Στεφανου,τον πλοιαρχο ,τους αξιωματικους, το πληρωμα ,για αυτη την υπεροχη,γλυκεια βραδια που μας χαρισαν αποψε !!

  6. #3376
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    Piraeus - Chios
    Μηνύματα
    32

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από polykas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλά ταξίδια λοιπόν για το όμορφο βαπόρι.Ευχαριστούμε πολύ ,την ζεστή σημερινή φιλοξενία των πλοιοκτητών,του Cpt Κώστα Τζώρτζη,του Cpt Τάσου Τρέσσου και βεβαίως όλου του πληρώματος.
    Γειά τον φίλο GSF που τον γνώρισα,η παρακάτω φωτογραφία.

    SF II.jpg
    Σε ευχαριστώ πολύ για την όμορφη φωτογραφία. Αν και δεν εμφανίστηκα πολύ γιατί έτρεχα για κάποιες δουλειές της τελευταίας στιγμής, ελπίζω κάποια άλλη στιγμή να έχουμε χρόνο να τα πούμε καλύτερα με όλα τα παιδιά που ήρθαν χθές.

  7. #3377
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Μηνύματα
    766

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GSF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ για την όμορφη φωτογραφία. Αν και δεν εμφανίστηκα πολύ γιατί έτρεχα για κάποιες δουλειές της τελευταίας στιγμής, ελπίζω κάποια άλλη στιγμή να έχουμε χρόνο να τα πούμε καλύτερα με όλα τα παιδιά που ήρθαν χθές.

    Το βράδυ στο νησί θα έχουμε υποδοχή!!:grin:

  8. #3378
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    Piraeus - Chios
    Μηνύματα
    32

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BULKERMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βράδυ στο νησί θα έχουμε υποδοχή!!:grin:
    Kαι ο Cpt Τάσσος θα σας χαιρετήσει ανάλογα:-D

  9. #3379
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    ΧΙΟΣ - ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    231

    Προεπιλογή

    Πολύ ωραίο πλοίο και του πάει η καινούρια του φορεσιά ...

  10. #3380
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Ραφήνα
    Μηνύματα
    644

    Προεπιλογή

    Καλημέρα, παιδιά!

    Από την πλευρά μου θα ήθελα κι εγώ να ευχαριστήσω πάρα πολύ την Golden Star για τα χτεσινά φανταστικά εγκαίνια του πλοίου! Ειλικρινά περάσαμε μια τέλεια βραδιά, σε τόσο ζεστή ατμόσφαιρα, που τη σύγχρονη εποχή πολύ δύσκολα τη βρίσκουμε πια! Προσωπικά ένιωσα πραγματικά σα να ανήκα σε μια οικογένεια που όμοιά της αμφιβάλλω αν έχει ξαναϋπάρξει στο χώρο της ακτοπλοΐας! Εγώ τουλάχιστον δε θυμάμαι ποτέ άλλα εγκαίνια πλοίου με τόση θαλπωρή και ζεστασιά σα να ήμασταν τόσο πολύ δεμένοι και σα να υπάρχει ήδη ένα παρελθόν στη Ραφήνα που δεν περιορίζεται μόνο στο καράβι και στους πλοιάρχους, αξιωματικούς, και πλήρωμα του πλοίου!

    Ευχαριστώ ακόμη πάρα πολύ το μέλος GSF για την τόση φανταστική υποδοχή που μας επιφύλαξε (Κώστα, μη στεναχωριέσαι που ήσουν βιαστικός... Προηγείται το καλό του καραβιού και μετά οι συζητήσεις, οκ?? ). Επιπλέον, δε θέλω να παραλείψω τους πλοιοκτήτες που είναι φανταστικοί άνθρωποι, τον μεγάλο καπτα-Κώστα Τζώρτζη που επιστρέφει επιτέλους στο προσκήνιο, και τον μοναδικό καπτα-Τάσο Τρέσσο που επιτέλους κατάφερα να τον γνωρίσω από κοντά...

    Ακόμη να επισημάνω πως επιτέλους έχουμε σύμπνοια ΟΛΡ - Δήμου Ραφήνας με την παρουσία εκεί του κ. Χριστόπουλου. Επιτέλους τα παλιά προβλήματα της διαφωνίας του Δήμου για το λιμάνι ξεπεράστηκαν στις τελευταίες εκλογές, και πια η ανάπτυξη του λιμανιού της Ραφήνας για το μέλλον δε θα έχει κανένα παρόμοιο εμπόδιο! Συγχαρητήρια λοιπόν και στον κ. Χριστόπουλο!

    Αυτά από μένα, καλά ταξίδια, σας αγαπάμε, παιδιά, και τουλάχιστον εγώ προσωπικά θα είμαι πάντα κοντά σας... Καλοτάξιδο το καράβι, και σύντομα να γιορτάσουμε εγκαίνια και στο δεύτερο πλοίο της εταιρίας!!!

Σελίδα 338 από 449 ΠρώτηΠρώτη ... 238288328336337338339340348388438 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας