Σελίδα 14 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 131 έως 140 από 143

Θέμα: Συνάντηση nautilia.gr 29/12/2008

  1. #131
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    να σε υχαριστησω κι εγω με τη σειρα μου για την ομορφη γνωριμια που ειχαμε την περασμενη κυριακη. φετος ειναι αληθεια οτι εκανα ταξιδια αρκετα απ οσα υπολογιζα να κανω και ειναι αληθεια ο,τι απο ολα τα ταξιδια εχω ομορφες εικονες στο μυαλο μου κι αναμνησεις. το 2009 ενα ταξιδι θα ειναι στο νησι σου, τη σιφνο που δεν την εχω επισκεφτει ποτε. καλη χρονια κια χρονια πολλα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 31-12-2008 στις 19:23

  2. #132
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vortigern Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον Δημητρη που εχει τρομερο χιουμορ και χαρικα που τον γνωρισα απο κοντα,την επομενη μερα συναντηθηκαμε τυχαια στο Κοκκινο και μετα πηγαμε βολτα με Νιονιο στο ΝΜΔ τον ευχαριστω και για αυτο γιατι μου εδωσε ευκαιρια να φτασω καπου που δν θα πηγαινα μονος...


    Θανο σου ευχομαι οτι καλυτερο το 2009 με υγεια κι ακομα παραπανω
    αυτη η βολτα που καναμε δεν ηταν τιποτα, πιστευω την επομενη φορα να τα πουμε ακομα καλυτερα και να κανουμε την περατζαδα μας σε περισσοτερα μερη χωρις να μας κυνηγαει ο χρονος...
    Ευχαριστω για τα καλα σου λογια κι εσυ εισαι τρομερος δεν το συζητω!!!

  3. #133
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Παιδια σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια
    Θα ηθελα να παρακαλεσω οσους εχουν φωτο απο την συναντηση να τις στειλουν με εμαιλ η απο μσν....ευχαριστω

  4. #134

    Προεπιλογή

    Λίγο πριν το 2008 μας αφήσει για πάντα και μια νέα χρονιά το 2009 έρθει στη ζωή μας, να ευχηθώ σε όλα τα μέλη του nautilia χρόνια πολλά, καλή χρονιά με υγεία, ευτυχία, αγάπη και φυσικά με πολλές ώρες κοντά στη θάλασσα και σε αυτό που μας ενώνει εδώ στο forum, τα πλοία.Χάρηκα πραγματικά πάρα πολύ που γνώρισα από κοντά όσα μέλη ήταν στη συνάντηση. Πραγματικά η συνάντηση ήταν πολύ καλά οργανωμένη σε ωραίο χώρο και υπήρχε ευχάριστη ατμόσφαιρα. Να ευχαριστήσω προσωπικά τον LEO και τον Sylver23 που με υποδέχτηκαν και φρόντισαν να μου γνωρίσουν τα υπόλοιπα μέλη, μιας και ήταν η πρώτη φορά που βρέθηκα σε συνάντηση του nautilia. Είναι σίγουρο πως θέλω να έρθω και στις επόμενες συναντήσεις αρκεί να βρίσκομαι στην Αθήνα. Καλή χρονιά!!!!!

    Με εκτίμηση Jumpman
    KNOSSOS PALACE - FESTOS PALACE
    τα καλύτερα, τα γρηγορότερα, τα πιο όμορφα, τα πιο μεγάλα στον Πειραιά, τα πολυτελέστερα και φυσικά τα πιο ερυθρόλευκα

  5. #135
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Να ενα ατομο που ξεχασα,συγνωμη.jumpman σε ευχαριστω και εσενα...!

  6. #136
    Εγγραφή
    Oct 2007
    Περιοχή
    Πειραιάς - Χανιά
    Μηνύματα
    1.360

    Προεπιλογή

    THnao eisai kai g..... ta atoma..! Den pezesai ! Poli wraia afta pou egrapses gia olous ! Na sai panta kala kai kali xronia !
    [B][SIZE=4][COLOR=red]H πιο γλυκια πικρα !!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #137
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    athens, vrilissia
    Μηνύματα
    317

    Question

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vortigern Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια


    Θα ηθελα να παρακαλεσω οσους εχουν φωτο απο την συναντηση να τις στειλουν με εμαιλ η απο μσν....ευχαριστω

    Δηλ. εγώ δύο φωτο που πρόλαβα και έβγαλα να μην τις ανεβάσω εδώ;

  8. #138
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από καπετάν αντρέας Εμφάνιση μηνυμάτων

    Δηλ. εγώ δύο φωτο που πρόλαβα και έβγαλα να μην τις ανεβάσω εδώ;
    Oxi καπητανο σε παρακαλω στειλε μου με εμαιλ....
    Να σε ευχαριστησω κιολας.....

  9. #139
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    536

    Προεπιλογή

    Xronia polla,kali xronia se ola ta paidia tou foroum kai ena magalo euxaristw gia tin parea sto meating.Roi euxaristw gia to cd,kai ton Ellinis gia tis panta politimes plirofories

  10. #140
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Μηνύματα
    11

    Smile Θα είμαι και έγώ εκεί

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Maroulis Nikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οριστικό συνάντηση στις 19:00 στο Olympico στο ΣΕΦ στις 19/12/2008 τελευταία συνάντηση της χρονιάς,
    Για να δώ συμμετοχές, είναι ευκαιρεία να συζητήσουμε όλα τα θέματα που έχουν προκύψει τον τελευταίο καιρό όπως συναντήσεις, ταξίδια εκδηλώσεις σεμινάρια για το 2009 και κάρτες μέλους .
    Θέλω να ερθώ και εγώ παιδιά!για περισσότερες λεπτομέρειες στείλτε μου μήνυμα..

Σελίδα 14 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας