Σελίδα 21 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 1119202122 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 201 έως 210 από 220

Θέμα: Εκδήλωση nautilia.gr 08/02/2009 στο ΕΓ/ΟΓ Έλυρος - Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας 2009

  1. #201
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    69

    Προεπιλογή

    Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όλους όσους συνέβαλαν ώστε να πραγματοποιηθεί αυτή η υπέροχη εκδήλωση!!
    Το βίντεο που ακολουθεί είναι αφιερωμένο σε όλο το foroum καθώς και στο πλήρωμα του Ελυρος.
    Ευχαριστώ θερμά τον Λεό για τη βοήθεια στην επιλογή των πλάνων του βίντεο, αλλά και τον καλό φίλο trakman για το υπεροχο τραγούδι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Leo : 10-02-2009 στις 08:32

  2. #202
    Εγγραφή
    Sep 2007
    Περιοχή
    chalkida
    Μηνύματα
    1.267

    Προεπιλογή

    να πώ και εγώ με τη σειρά μου,συγχαρητήρια σε όλους όσους συνέβαλαν για αυτή την εκδήλωση,στο Νίκο,στην ευρυδίκη,στην Ανεκ και στο πλήρωμα του ΕΛΥΡΟΣ και ένα μεγάλο ευχαριστώ!!!Ιδιαιτέρως ευχαριστώ την κ.Ανδριώτη,τον πλοίαρχο κ.Καβρό όπου είχα την ευκαιρία να τον δω μετά από 3 χρόνια (και κάποτε μου είχε δώσει πολύτιμες συμβουλές),και τον κ.Αποστολάτο για την ξενάγηση στο μηχανοστάσιο......Μεγάλη χαρά όπου είχα την ευκαιρία να δω παλιά μέλη αλλά και να γνωρίσω καινούργια,αλλά και να δω καλούς φίλους και συνάδελφους στο πλοίο αυτό....

    και φυσικά το φίλο frost για το καταπληκτικό βίντεο....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kalypso : 10-02-2009 στις 21:11

  3. #203
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω το πληρωμα του ΕΛΥΡΟΣ για την καταπληκτικη και ζεστη του φιλοξενια και κατ' επεκταση την ΑΝΕΚ.
    Ολα τα μελη και φιλους, εκτος και εντος φορουμ, που μας τιμησαν με την παρουσια τους. Και φυσικα την διοικηση του nautilia.gr που οραγανωσε κατι τοσο ωραιο, πρωτοτυπο και πολυ πετυχημενο event!!! Αντε και στα επομενα!!!!

    Υ.Γ. Ευχαριστω σε οσους προσωπικα με ανεφεραν...και επειδη με ξερετε...κοκκινησα παλι!!!!
    Η ζωή είναι ωραία!!!!

  4. #204
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Μηνύματα
    247

    Προεπιλογή

    Αν και λίγο καθυστερημένα θα ήθελα και εγώ να ευχαριστίσω το Nautilia.gr για την πολύ καλή οργάνωση της γιορτής, καθώς και την ΑΝΕΚ και το πλήρωμα του F/B Έλυρος για την υπέροχη φιλοξενία.
    Το πλοίο είναι πραγματικό κόσμημα για την Ελληνική Ακτοπλοϊα ενώ η παρέα του Nautilia η καλύτερη!
    Να είσαστε καλά όσοι εργαστήκατε γι' αυτήν την εκδήλωση και σας ευχαριστούμε πολύ!
    Ειλικρινά ανυπομωνώ να δω τι καλύτερο θα σκεφτείτε για του χρόνου!

  5. #205
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από frost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όλους όσους συνέβαλαν ώστε να πραγματοποιηθεί αυτή η υπέροχη εκδήλωση!!
    Το βίντεο που ακολουθεί είναι αφιερωμένο σε όλο το foroum καθώς και στο πλήρωμα του Ελυρος.
    Ευχαριστώ θερμά τον Λεό για τη βοήθεια στην επιλογή των πλάνων του βίντεο, αλλά και τον καλό φίλο trakman για το υπεροχο τραγούδι
    Πολύ καλό το βιντεάκι, πραγματικά ένοιωσα σαν να είμαι εκεί μαζί σας στην εκδήλωση... Φυσικά λόγω απόστασης για μένα ήταν πάρα πολύ δύσκολο να βρίσκομαι εκεί μαζί σας!!! Συγχαρητήρια και στο μέλος heraklion που κέρδισε το δώρο!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  6. #206
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    Aθήνα
    Μηνύματα
    152

    Προεπιλογή Οντως νέες γνωριμίες Βen Bruce

    Kαι εγώ χάρηκα που τα είπαμε και που έγινα μέρος της παρέας σας ... Xάρηκα που γνώρισα και την Ευριδίκη ... που ασχολείται σαν και μένα με το sailing. Mπράβο και για το ΕΛΥΡΟΣ, το είδα φεύγοντας ... όντως τρομερή η κατασκευή σου (θα σου πήρε και πολύ χρόνο) ! Γνωρίζω κάποιον από το Λιμενικό Σώμα συνωνόματο με σένα ... τον γνωρίζεις ?
    [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]... [/COLOR][/SIZE][/I][/B][SIGPIC][/SIGPIC] [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]καλές όρτσες ...[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

    [URL="http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=12&version=5853821&setup_id=12000007&aff_id=102&addon=IncrediMail&id=95202&guid=AD4202F0-F54B-44A5-A8EE-064D52CB2D6D"]
    [/URL]

  7. #207
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    69

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα σε όλους, και ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.
    Θέλω να σας πω ότι το βίντεο έγινε βιαστικά και γι αυτό έχει ατέλειες, απλά έπρεπε να μπούν στο site κάποια αποσπάσματα.
    kalypso ελπίζω να παίζει το βίντεο απο πάτρα.

  8. #208
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    Aθήνα
    Μηνύματα
    152

    Προεπιλογή

    :wink: Kαι εγώ χάρηκα που τα είπαμε και που έγινα μέρος της παρέας σας ... Xάρηκα που γνώρισα και την Ευριδίκη ... που ασχολείται σαν και μένα με το sailing. Mπράβο και για το ΕΛΥΡΟΣ, το είδα φεύγοντας ... όντως τρομερή η κατασκευή σου (θα σου πήρε και πολύ χρόνο) ! Γνωρίζω κάποιον από το Λιμενικό Σώμα συνωνόματο με σένα ... τον γνωρίζεις ?
    [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]... [/COLOR][/SIZE][/I][/B][SIGPIC][/SIGPIC] [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]καλές όρτσες ...[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

    [URL="http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=12&version=5853821&setup_id=12000007&aff_id=102&addon=IncrediMail&id=95202&guid=AD4202F0-F54B-44A5-A8EE-064D52CB2D6D"]
    [/URL]

  9. #209
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    Aθήνα
    Μηνύματα
    152

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από jerry_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απολογούμε που δεν κατάφερα να είμαι στην εκδήλωση παρά μόνο να γευτώ τη φιλοξενία των κρητών ναυτών της ΑΝΕΚ και την απαραίτητη συνοδευτική ρακί αργά το απόγευμα, όπου αποστολή μου ήταν να φυγαδεύσω τα εναπομείναντα μέλη του nautilia πρίν λύσει κάβους το καράβι!!
    Την οργάνωση ιστιοπλοικής λίγκας εντός του φόρουμ πρέπει να αναλάβουμε μόνοι μας, ... οπότε ακούω προτάσεις για τις επερχόμενες "μυστικές συνάξεις των ιστιοπλόων"...

    Γειά σου jerry_p, κρίμα που δεν ήρθες ... και εγώ φώναζα βρεεεε κανένας ιστιοπλόοςςςς !!! Μόνο η Ευρυδίκη ήταν ... όσο για αυτό που λές το ζήτησα και εγώ την ίδια μέρα από τον Νίκο βλέπε το μήνυμά μου στα σχόλια της πίττας (08-02-09, 21:34). Προς το παρόν υπομονή μέχρι τον Μάρτιο ... οι πρώτοι αγώνες πλησιάζουνννν
    [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]... [/COLOR][/SIZE][/I][/B][SIGPIC][/SIGPIC] [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]καλές όρτσες ...[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

    [URL="http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=12&version=5853821&setup_id=12000007&aff_id=102&addon=IncrediMail&id=95202&guid=AD4202F0-F54B-44A5-A8EE-064D52CB2D6D"]
    [/URL]

  10. #210

    Wink

    Φαντάζομαι πως θα περάσατε στη γιορτή και ζηλεύω.
    Λόγω του ότι η Θεσσαλονίκη είναι αρκετά μακριά, δεν μπόρεσα να παραβρεθώ...
    Τεράστιο Μπράβο σε όλους και φυσικά στην ΑΝΕΚ για την φιλοξενία και επίσης για τις υπέροχες φωτογραφίες!!!!!Πάντα τέτοια!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giannisR : 11-02-2009 στις 23:55

Σελίδα 21 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 1119202122 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας