Σελίδα 22 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 12202122
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 211 έως 220 από 220

Θέμα: Εκδήλωση nautilia.gr 08/02/2009 στο ΕΓ/ΟΓ Έλυρος - Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας 2009

  1. #211
    Εγγραφή
    Jun 2007
    Περιοχή
    Ν. Ιωνία, Αττική
    Μηνύματα
    33

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από blueseacat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σου jerry_p, κρίμα που δεν ήρθες ... και εγώ φώναζα βρεεεε κανένας ιστιοπλόοςςςς !!! Μόνο η Ευρυδίκη ήταν ... όσο για αυτό που λές το ζήτησα και εγώ την ίδια μέρα από τον Νίκο βλέπε το μήνυμά μου στα σχόλια της πίττας (08-02-09, 21:34). Προς το παρόν υπομονή μέχρι τον Μάρτιο ... οι πρώτοι αγώνες πλησιάζουνννν
    καλημέρα κι από μένα - που δεν γνωριστήκαμε δυστυχώς (αφού δεν ήμουν εκεί :-( )! Μακάρι να μαζευτούμε κάπως όσοι ενδιαφερόμαστε για ιστιοπλοϊα, είμαι κι εγώ σε αυτή την κατηγορία (αν και η πραγματικότητα με έχει απογοητεύσει οικτρά - λέω να το γυρίσω στην ορειβασία, έτσι όπως δυσκολεύομαι να βρω σκάφος... :-( )...

  2. #212
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Να συγχαρω κι εγω με τη σειρα μου ,τη διοικηση του Nautilia.Gr ,για την αψογη διοργανωση της εκδηλωσης.Επισης να ευχαριστησω την ANEK LINES ,τον Αρχιπλοιαρχο ,τη Δντρια Marketing ,το πλοιαρχο και το προσωπικο του ΕΛΥΡΟΣ,για την φιλοξενια που μας προσφερανε.Συγκινηθηκα ιδιαιτερα ,που ειδα παλιους και νεους φιλους του forum,να ειναι παρευρισκομενοι στην παραπανω εκδηλωση.Να ειμαστε ολοι καλα να ξαναζησουμε τετοιες ομορφες στιγμες

  3. #213
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Πειραιας-Jinhae Κορέα
    Μηνύματα
    622

    Προεπιλογή

    Κατ'αρχήν να ευχαριστήσω τον Frost, για την αφιέρωση στο βιντεάκι, ως μέλος που δεν μπόρεσα να είμαι κοντά σας. Αλλά δυστυχώς η απόσταση από την Κορέα είναι μεγάλη για να έρθω....

    Το βιντάκι μας αποζημιώνει, εστω και κατά ενα μικρό μέρος.

    Συγχαρητήρια και από εμένα προς τους οργανωτές, αλλά ιδιαίτερα συγχαρητήρια στα παιδιά του ξενοδοχειακού του πλοίου που, ενώ θα μπορούσαν να εχουν ελεύθερο το κυριακάτικο πρωινό τους, ήταν παρόντες στο καθήκον.

    Ελπίζω σε επερχόμενες εκδηλώσεις να μπορέσω να είμαι παρών.

    ΥΓ1: Μαστροκώστα με κατεπληξες με την εμφαννιση σου με κουστουμάκι (αν και απο τα κρουαζιερόπλοια ξέρεις από εκδηλώσεις)

    ΥΓ2: Μαστροπανάγο, ακομα περιμένω με courier το κομμάτι που υποσχέθηκες οτι θα μου κρατήσεις....
    [U]Μαστροπαναγο για σένα δουλεύουμε.....
    [/U]

  4. #214

    Προεπιλογή

    ¶ργησα λίγο λόγω υποχρεώσεων στο πανεπιστήμιο αλλά θα ήθελα και εγώ να ευχαριστήσω όλους τους συντελεστές για την πραγματοποίηση αυτής της εκδήλωσης. Ελπίζω να γνωριστώ καλύτερα με τα μέλη σε επόμενες συναντήσεις ..η αρχή έγινε.

    nautilia.gr u know

  5. #215
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Παντου και πουθενα
    Μηνύματα
    1.240

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Giorgos_D Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ2: Μαστροπανάγο, ακομα περιμένω με courier το κομμάτι που υποσχέθηκες οτι θα μου κρατήσεις....
    Το εχω στειλει κολυμπωντας,ελπιζω να φτασει σε μερικους μηνες.....
    Ηταν ακριβα με courier Γιωργο......
    Και μη ξεχασω θελω και το ανταλλαγμα μου ε,ξερεις.....
    [I][B]Ειναι ωραια η θαλασσα γιατι κινειται παντα
    και αν εχεις βρει πολλες στεριες καμια δε σ'αραζει,
    ειναι η ωραια η θαλασσα γιατι με εσενα μοιαζει..!
    [/B][/I][SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #216
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

    Θελω κι εγω με τη σειρα μου να σας εκφρασω ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω για τις στιγμες που εζησα....

    Πρωτα στην ANEK και το πληρωμα του ΕΛΥΡΟΣ για την υπεροχη κρητικη φιλοξενια...

    Χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα τους Nikos, mastrokwsta και τα υπολοιπα μελη της διοικησης καθως και τη γλυκητατη Εvridiki που απ την εισοδο ακομη μ εκανε να νιωσω σαν στο σπιτι μου....

    Αν και νεος στο FORUM, πιστευα πως σαν γνωριζα ολους χρονια...

    Ακομη χαρηκα που γνωρισα στους apostolos, george giannakis, ben bruce, την συμπαθεστατη kalypso, αλλα και ολους τους τρελονελιτες...!!!

    Τελος θα ηθελα παρα πολυ να ευχαριστησω τον φιλο μου sylver23...που ηταν ο οδηγος μου και ολη την τρελοπαρεα με την οποια συνεχισαμε και μετα το καραβι.... συγγνωμη αν ξεχνω καποιον....αλλα δεν το θελω...!!

    ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ....ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝ ΠΛΩ.....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

  7. #217
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    69

    Προεπιλογή

    Μερικές φωτογραφίες απο την εκδήλωση στο Έλυρος...

    P1140555.JPG

    P1140608.JPG

    P1140578.JPG

    P1140612.JPG
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Leo : 12-02-2009 στις 06:10

  8. #218
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    Aθήνα
    Μηνύματα
    152

    Προεπιλογή Σ'ευχαριστώ Ευριδίκη για το μήνυμα

    Και εγώ χάρηκα που σε γνώρισα. Ολα ήταν τέλεια. Ελπίζω να τα πούμε στη επόμενη συνάντηση που θα μαζέψεις τους fan της ιστιοπλοίας.

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από evridiki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω το πληρωμα του ΕΛΥΡΟΣ για την καταπληκτικη και ζεστη του φιλοξενια και κατ' επεκταση την ΑΝΕΚ.
    Ολα τα μελη και φιλους, εκτος και εντος φορουμ, που μας τιμησαν με την παρουσια τους. Και φυσικα την διοικηση του nautilia.gr που οραγανωσε κατι τοσο ωραιο, πρωτοτυπο και πολυ πετυχημενο event!!! Αντε και στα επομενα!!!!

    Υ.Γ. Ευχαριστω σε οσους προσωπικα με ανεφεραν...και επειδη με ξερετε...κοκκινησα παλι!!!!
    [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]... [/COLOR][/SIZE][/I][/B][SIGPIC][/SIGPIC] [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]καλές όρτσες ...[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

    [URL="http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=12&version=5853821&setup_id=12000007&aff_id=102&addon=IncrediMail&id=95202&guid=AD4202F0-F54B-44A5-A8EE-064D52CB2D6D"]
    [/URL]

  9. #219

    Προεπιλογή

    Αν και δεν είχα την τύχη να παρευρεθώ στην κοπή της πίτας του forum για το 2009 αξίζουν όμως τα συγχαρητήρια οι υπεύθυνοι διοργάνωσης της εκδήλωσης και οι υπεύθυνοι της ΑΝΕΚ.


    Υ. Γ Προτείνω η κοπή της πίτας για το 2010 να γίνει στο m/v n@utilia II
    [I]I am the Queen of the Sea [/I]

  10. #220
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τη μεγάλη συμμετοχή στην εκδήλωση μας της κοπής της Πίττας που θα γίνει αύριο Κυριακή 08/02/2009 στο πλοίο ΕΓ/ΟΓ ΕΛΥΡΟΣ.
    Το πρόγραμμα έχει ώς εξής:

    1. Προσέλευση στο πλοίο από τις 11:00 το πρωί έως τις 12:15.
    2. Κοπή της πίττας στις 12:45 και στη συνέχεια γκρουπάκια θα ξεναγηθούν στο πλοίο στο οποίο θα παραμείνουμε μέχρι τις 15:00.
    Το πλοίο ΕΓ/ΟΓ ΕΛΥΡΟΣ θα βρίσκετε στην πύλη Ε3 και θα σας δοθεί η δυνατότητα στάθμευσης έξω από το πλοίο όπου θα σας κατευθύνει το λιμενικό αλλά και δικοί μας άνθρωποι.

    Για οποιαδήποτε διευκρινήση μπορείτε να επικοινωνείτε είτε μέσω της ηλεκτρονικής μας διεύθυνσης [email protected] ή στο 6978.999.392

    Συνημμένο Αρχείο 29016
    Μέσα στις επόμενες μέρες θα σας ενημερώσουμε για το Βίντεο που έχουμε τραβήξει σχετικά με την εκδήλωση μας, θα είναι δύο ένα η εκδήλωση μας και το άλλο ξενάγηση στο πλοίο Έλυρος.

    Υ.Γ. αν πάνε όλα καλά έχουμε βάλει πλώρη και για άλλη εκδήλωση

Σελίδα 22 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 12202122

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας