Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 61 έως 65 από 65

Θέμα: Έλληνες Ναυτικοί - Μάγειρες

  1. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις σπουδασει σε καμια σχολη η ξερεις καμια τεχνη πχ μαγειρικη η κατι τετοιο για να σε βοηθησουμε δηλαδη να σου πουμε τι ειδικοτητα μπορεις να μπεις..


    καλημερα και απο εμενα!!!
    ενδιαφερομαι και εγω να μπω σε καποιο κρουαζιεροπλοιο.
    εχω σπουδασει την τεχνη της ζαχαρολαστικης-αρτοποιιας.
    εχς κανει την πρακτικη μου επανω στην ζαχαροπλαστικη και εχω δουλεψει σε γαλλικο αρτοζαχαροπλαστειο στο τομεα της αρτοποιιας.
    απαιτειται να κανω τις ιδιες κινησεις?να βγαλω ναυτικο φυλλαδιο?
    και κατι αλλο σε περιπτωση που βρεθει καποιο κρουαζιεροπλοιο ελληνικο μπορω να μπω απο εδω ελλαδα η πρεπει να τρεχω μαιαμι κ.ο.κ.
    δυσκολα παιρνουν ελληνες?
    σας ευχαριστω παρα πολυ!

  2. #62

    Προεπιλογή

    Χρειάζεται ναυτικό φυλλάδιο για να γράφεις την υπ[ηρεσία αν είναι να μπαρκάρεις σε πλοίο που έχει ΝΑΤ. Σίγουρα το Miami είναι μεγάλο λιμάνι κρουαζιέρας και το πιθανότερο είναι να ξεκινάς από εκεί.

    Βγάλε φυλλάδιο και κατέβα στον Πειραιά για αρχή να δώσεις βιογραφικά. Και μετά μπες και στο ίντερνετ και δες στο εξεωτρικό αν υπάρχουν αγγελίες (συνήθως υπάρχουν).

  3. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Παναγιώτης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρειάζεται ναυτικό φυλλάδιο για να γράφεις την υπ[ηρεσία αν είναι να μπαρκάρεις σε πλοίο που έχει ΝΑΤ. Σίγουρα το Miami είναι μεγάλο λιμάνι κρουαζιέρας και το πιθανότερο είναι να ξεκινάς από εκεί.

    Βγάλε φυλλάδιο και κατέβα στον Πειραιά για αρχή να δώσεις βιογραφικά. Και μετά μπες και στο ίντερνετ και δες στο εξεωτρικό αν υπάρχουν αγγελίες (συνήθως υπάρχουν).

    ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση!!!

  4. #64
    Εγγραφή
    Jun 2009
    Μηνύματα
    66

    Προεπιλογή

    :mrgreen::mrgreen::mrgreen: popay mpaineis katholou internet?de nomizo e?ti kaneis re aderfe???xathikame???eixa ena troxaio atyxhma kai apo septemvrio tha fygo mallon perimeno ayth th paraskeyi pao sthn etaireia...pos einai i fasi?monaxiki e?axaxa .... synadelfe se katalavaino...steile otan to deis kana programma na mou peis ti ftiaxnete kouzina! na sai kala kales thalasses

  5. #65

    Προεπιλογή

    Καλησπερα!

    Βρηκα αυτη την αγγελια σε ψαξιμο στο ιντερνετ.Το παραθετω για ενδιαφερομενους.

    http://kontoships.com/#!douleies-se-krouazieroploia/

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας