Σελίδα 83 από 84 ΠρώτηΠρώτη ... 337381828384 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 821 έως 830 από 838

Θέμα: Έλληνες Ναυτικοί - Οικογένεια / Σχέση

  1. #821

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από no-seaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όμως πάντα έτσι γίνεται .... μια μέρα θα με θυμηθείς ...... είσαι τυχερή ..... που είχα κέφια να τα γράψω όλα αυτά ....... καλή Τύχη.-




    ΥΓ. Τι κρίμα ειναι καλοκαίρι Παρασκευή βράδυ ..... και είσαι κλεισμένη στο δωμάτιο ......
    καλη τυχη και σε εσενα.

  2. #822
    Εγγραφή
    Jul 2015
    Μηνύματα
    63

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sophiebab Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη τυχη και σε εσενα.

    Ευχαριστώ .....

    Και όπως είπαμε .... τα μάτια ανοιχτά ..... "μην πέσεις με τα μούτρα" ο καθένας το συμφέρον του .... πρόσεχε.-

  3. #823

    Προεπιλογή

    Καλησπερα θα ήθελα να ρωτήσω αν υπαρχει καποιος ναυτικός ή κ γυναίκα ναυτικού που να τύχει να χωρίσουν όσο λείπει εκείνος με δική του πρωτοβουλία κ τι εγινε;

  4. #824
    Εγγραφή
    Jul 2015
    Μηνύματα
    63

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από s@ilor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα θα ήθελα να ρωτήσω αν υπαρχει καποιος ναυτικός ή κ γυναίκα ναυτικού που να τύχει να χωρίσουν όσο λείπει εκείνος με δική του πρωτοβουλία κ τι εγινε;



    O Ναυτικός δύσκολα θα σου πει να χωρίσετε .... εκτός και είναι σε φορτηγό που κάθετε πολύ στο λιμάνι .... και έχει μπλέξει/καψουρευτή καμία απο το Μεξικό, Κολομβία, Βραζιλία, Ουκρανία κλπ κλπ κλπ

    Κατά 99% φεύγει η γυναίκα που είναι στην Ελλάδα ... αλλά τώρα λόγο κρίσης οι Ναυτικοί έγιναν οι σούπερ γαμπροί ... λόγο χρήματος .... και ολες οι Ελληνίδες των θέλουν

    Ισως να βρήκε και πιο εμφανίσημη Ελληνίδα και θέλει να φύγεις για να παίξει και με αυτήν οταν γυρίσει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SteliosK : 08-09-2015 στις 19:54

  5. #825

    Προεπιλογή

    Κ δεν μου λες κυριε;αν ειναι στη μέση του ωκεανού κ κλαίει σαν μωρό παιδί τοτε τι εχεις να πεις;εμενα μου αρεσει το επάγγελμα.το θέλω.συν οτι είναι η πρωτη μου σοβαρή σχεση.δεν είναι κ λίγα 6 χρόνια...

  6. #826

    Προεπιλογή

    Δεν με ενδιαφέρουν να χρήματα του,εχω κ εγω δικα μου.εκεινος με ενδιαφέρει.δεν τις θέλω τις εμπειρίες σας δεν με απασχολούν.δοκιμασα μια φορα κ δεν μου αρεσε καθολου.( εννοειται πως δεν ημουν μαζι του τοτε).

  7. Angry

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από no-seaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Ναυτικός δύσκολα θα σου πει να χωρίσετε .... εκτός και είναι σε φορτηγό που κάθετε πολύ στο λιμάνι .... και έχει μπλέξει/καψουρευτή καμία πουτανίτσα απο το Μεξικό, Κολομβία, Βραζιλία, Ουκρανία κλπ κλπ κλπ

    Κατά 99% φεύγει η γυναίκα που είναι στην Ελλάδα ... αλλά τώρα λόγο κρίσης οι Ναυτικοί έγιναν οι σούπερ γαμπροί ... λόγο χρήματος .... και ολες οι Ελληνίδες των θέλουν

    Ισως να βρήκε και πιο εμφανίσημη Ελληνίδα και θέλει να φύγεις για να παίξει και με αυτήν οταν γυρίσει.

    Τα γράφω τόσα χρόνια μην μπλέκεται με Ναυτικούς ¨Δαγκώνουν άσχημα" .....

    χαχαχα

    Τι γραφεις ρε μεγαλε εδω μεσα;;
    Θα μας τρελανεις....

  8. Προεπιλογή

    Σαν παραδειγμα Νικο, Παναγιωτη, Λεο, ΜαστροΚωστα,
    οτι πρεπει για ολα τα νεα μελη κ παλιά να γινει ταυτοποιηση

    Δεν μπορει σε αυτο το φορουμ, που για μερικους ειναι θησαυρος γνωσεων να γραφει οποιοσδηποτε

    Ελπιζω να μη σβηστει κανενα μηνυμα

    Γιατι να σε σβησουν;
    Δημοκρατικο ειναι το φορουμ...δεκτες οι αποψεις ολες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Roger Rabbit : 08-09-2015 στις 00:01

  9. #829
    Εγγραφή
    Dec 2012
    Περιοχή
    flying in a blue dream...
    Μηνύματα
    100

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από no-seaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου εγραψα να γραψης επιχειρήματα και εσύ εγραψες οτι γραφω ΜΑΛΑΚΙΕΣ ... δηλαδη με ειπες Μαλακα .....


    ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ........ ΜΑΛΑΚΑ ΜΠΑΡΚΑΡΟΥΤΣΕ
    Σου απαντησε ετσι,γιατι πολυ απλα δεν εισαι σε θεση να γνωριζεις την αντιδραση του καθε ανθρωπου.Κανενας δεν εχει αυτη την ικανοτητα.Γιατι πολυ απλα δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι.
    Ολοι μας εχουμε πει βλακειες(πρωτος απ'ολους εγω).Αυτο δεν μας κανει κατ'αναγκη βλακες.Επισης δεν θεωρω ολα οσα εχεις γραψει λαθος.Ορισμενα εξ'αυτων ομως τα θεωρω.Αυτο ομως δεν σε κανει μαλακα στα δικα μου ματια.Η συμπεριφορα σου ομως,σε μειωνει.Συγνωμη αν γινομαι κακος.
    Σε παρακαλω λοιπον σταματησε εδω αυτο το θεμα,γιατι προσβαλεις,εκτος απο τον ανθρωπο με τον οποιο εχεις αντιπαραθεση και το φορουμ και τα μελη του,αλλα και το επαγγελμα που καποτε εκανες.
    Ολα αυτα με καθε σεβασμο απεναντι σου!

  10. #830
    Εγγραφή
    Jul 2015
    Μηνύματα
    63

    Προεπιλογή

    Εγώ γράφω βιωματικά .... μου έχουν συμβεί όσα γράφω .... και κερατάς έγινα .... και χρήματα μου έφαγαν Ελληνίδες που μου έλεγαν ολοι οτι είναι γυναίκες για σπίτι

    Αμα εσείς θέλετε να κρυφτήτε πισω απο το δαχτυλο σας δυστηχώς δεν χωράτε .... Η ωμή αλήθεια ειναι αυτή που γράφω

    Κια στο τελος ολοι οι νομοι ειναι με τις γυναικες ...και εις υγεια στο κοροιδω τον μπαρκαρουτσο ...

Σελίδα 83 από 84 ΠρώτηΠρώτη ... 337381828384 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας