Σελίδα 11 από 116 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 1158

Θέμα: Blue Star Ferries

  1. #101
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Smile Thanks

    Ευχαριστω για τις πληροφοριες

  2. #102
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Ηλιούπολη
    Μηνύματα
    189

    Question

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Tsentzos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω για τις πληροφοριες
    ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ. ΤΑΞΙΔΕΨΑ ΠΕΡΣΙ ΓΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ 6/8/07 ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ (2 ΠΑΙΔΙΑ 2 ΕΝΗΛΙΚΕΣ)ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΜΕ 10 ΕΥΡΩ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑΤΙ ΟΣΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ :?: ΚΑΙ ΜΙΟΛΑΜΕ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 2/5/07 ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΟ Η ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΘΕΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΛΟΝΙ Ή ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑ
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    <<.......Περνά μια ώρα , δυο ώρες , τρεις . Καμιά κουβέντα . Κια οι φωνές στο κύτος λούφαξαν . Τίποτα . Το πέλαγο μονάχα που σπα . Μακριά , σ' ένα κάβο , ένα φως σβήνει , ανάβει . Πάλι .Χαράζει. ...

  3. #103

    Προεπιλογή

    sas pliroforo oti ayta ta eisitiria iparxoune, apla eksantlionte poli grigora.
    ta grafia den mporoune ta proekdidoune dioti den akirononte kai einai onomostika me tin diafora oti sta plia ginete taytopiisi (etsi mou exi pi i bluestar) . Sinithos ta praktoria tou pirea den ta poulane dioti kerdizoune ligotera se sxesi apo na poulisoune ta kanonika.

    liga einai ayta pou ta poulane (kentrika kai ena pou gnorizo pou den anafero gia na min kano diafimisi)
    [SIZE=5][/SIZE]

  4. #104
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Athnes
    Μηνύματα
    395

    Προεπιλογή

    Μπορεί κάτι τέτοιο να ισχύ μπράβο τους και οικονομικά στην εταιρία πως της συμφέρει μου λέτε λίγο γιατί φαίνεται τρελό με αυτά τα λεφτά το πολύ να πληρώσει τα έξοδα των καυσίμων του …
    Ο Ξενοφώντας:
    [B][I]« Σωστό και χρήσιμο είναι να τιμώνται οι καπεταναίοι και έμποροι με το να κάθονται στα πρώτα καθίσματα στο θέατρο και στους αγώνες.»[/I][/B]

  5. #105
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Αυτά το εισιτήρια φίλε μου Baggeliq, είναι διαφημιστικά τρίκ και έχουν περιορισμένο αριθμό. Δεν ξέρω ακριβώς αλλα νομίζω ότι μπορεί να είναι 5-10 ανά προορισμό. Δηλαδή από 10 (ας πούμε) για Σύρο Τήνο και Μύκονο κλπ. Το υπόλοιπο των εισιτηρίων διατίθεται σε κανονικές τιμές (τσούχτρες)...

  6. #106

    Προεπιλογή

    Αυτά τα εισιτήρια λειτουργούν σαν κράχτης για τα δρομολόγια της εταιρείας. Διατίθενται λίγα σε κάθε δρομολόγιο, περισσότερα της καθημερινές - λιγότερα τα ΠΣΚ, περισσότερα το χειμώνα - λιγότερα το καλοκαίρι. Κινούνται στην ίδια λογική που καθιέρωσαν οι αεροπορικές εταιρείες. Για όσους όμως προγραμματίζουν εγκαίρως το ταξίδι τους είναι μια πολύ οικονομική λύση και από όσο γνωρίζω, συνολικά διατίθενται περίπου 100.000 εισιτήρια ετησίως. Σημαντικό είναι να τονίσουμε πως αυτά τα εισιτήρια δεν αλλάζουν, δεν μετατρέπονται σε open και δεν επιστρέφονται τα χρήματα.

  7. #107

    Προεπιλογή

    sinithos einai 25 ana dromologio. Veveos an to plio den poulai, kamia fora ayksanonte. Poli spania ginete ayto. ala sinithos einai 25 stathera.
    [SIZE=5][/SIZE]

  8. #108
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Αν και δεν γνωριζα καν την υπαρξη τους, τελικα μεχρι προχτες, πιστευω οτι ειναι αρκετα εξυπηρετικα, για ατομα που δεν εχουν την οικονομικη δυνατοτητα, αλλα και αν εχεις να τα διαθεσεις, αν σ αρεσει το καταστρωμα και υπαρχει διαθεσημοτιτα , ταξιδευεις Super Οικονομικη, και κανεις τα υπολοιπα μπυρες , το μονο κακο ειναι οτι στη σελιδα της Blue Star Ferries δεν υπαρχει δυνατοτητα κρατησεων On Line για την Super Οικονομικη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nautikos II : 26-03-2008 στις 18:51

  9. #109
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Μηνύματα
    1.493

    Προεπιλογή

    Υπάρχει η δυνατότητα online booking απο το site της εταιρείας και η απευθείας πληρωμή μέσω πιστωτικής

  10. #110
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Question Ερωτηση

    Στην γνωστη σελιδα; γιατι δεν μου εμφανιζει Super Οικονομικη στην φορμα κρατησεων

Σελίδα 11 από 116 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112132161111 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας