Σελίδα 13 από 116 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363113 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 130 από 1158

Θέμα: Blue Star Ferries

  1. #121
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Φιλος μου που εργαζεται στον ΟΛΠ, ΄΄με επιφυλαξη΄΄, μου ειπε οτι εχει πλεον αγορασει δυο πλοια απο την Grimaldi, τα οποια θα φερει τον Οκτωμβριο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nautikos II : 16-04-2008 στις 16:44

  2. #122
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    238

    Προεπιλογή

    Μακαρι να ειναι αληθεια...να μεγαλωσει επιτελους ο στολος της!

  3. #123
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Aυτο θα ειναι ευχαριστο γεγονος, αρκει να ειναι σιγουρο οτι εγινε η αγορα, μου το ειπε ατομο που εργαζεται στο λιμανι, αλλα παντα με ΄΄επιφυλαξη΄΄ γιατι κατα καιρους ακουμαι αρκετα

  4. #124

    Προεπιλογή

    Να έχει ήδη αγοράσει είναι αδύνατον (θα το είχε ανακοινώσει), να βρίσκεται σε προχωρημένες διαπραγματεύσεις, είναι κάτι πολύ πιθανό.

  5. #125
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    238

    Προεπιλογή

    Μπορει να εχουν κλεισει τη συμφωνια, απλα να μην εχει ανακοινωθει ακομα. Αφου λεει θα ειναι για τον Οκτωβριο.

  6. #126
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Το ατομο που μου το ειπε, με επιφυλαξη οπως αναφερω και ποιο πανω, μου ειπε οτι εχουν πλεον αγοραστει, και το ενα ειναι το Barchelona, και θα τα φερει τον Οκτωμβριο στην Ελλαδα, για Πατρα, δεν ξερω κατι παραπανω η σιγουρο, παντα ακουμαι αρκετα, και ποτε δεν ξερουμαι ποιο ειναι αληθινο

  7. #127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Markos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορει να εχουν κλεισει τη συμφωνια, απλα να μην εχει ανακοινωθει ακομα. Αφου λεει θα ειναι για τον Οκτωβριο.
    Όταν μια εταιρεία είναι εισηγμένη, οφείλει να ανακοινώνει άμεσα οποιαδήποτε συμφωνία υπογράφει. Ειδικά η Blue Star είναι υποδειγματική εταιρεία σε θέματα επικοινωνίας και ενημέρωσης.

    Δεν έχει καμία σχέση αν θα τα παραλάβει τον Οκτώβριο ή το 2012. Αν η συμφωνία κλείσει, η ανακοίνωση θα είναι άμεση.

  8. #128
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    727

    Προεπιλογή

    Ίσως υπάρχει η πρόθεση να ενισχύσει την παρουσία της στη γραμμή Πάτρα-Μπάρι. Αυτό το σενάριο άκουσα εγώ. Βέβαια, είναι σενάριο...

  9. #129
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Εμενα το μονο που με κανει να ειμαι απιστος, παρολο που μου το ειπε γνωστος, ειναι οτι δεν υπαρχει ανακοινωση, παρολα αυτα ελπιζω να ειναι αληθεια γιατι η Blue Star ειναι μια εταιρεια διακεκριμενη, και εγω προσωπικα την εμπιστευομαι αρκετα

  10. #130
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Σχετικα με ενα θεμα που ειχαμαι ανοιξει πριν λιγες ημερες, για τα 10ευρα εισητιρια της Blue Star Ferries για Κυκλαδες, αν καποιος θελει να προμηθευτει εισητιρια των 10 Euro, να μου στηλει προσωπικο μηνυμα, να του πω σε ποιο συγκεκριμενο πρακτορειο να παει, βεβαια τα παιρνεις ενα μηνα πριν αν ειναι για Σαββατοκυριακο, αν ειναι για καθημερινη , περιπου μια εβδομαδα πριν, σε ολα τα γυρω γυρω πρακτορεια, η απαντηση τους ειναι.... δεν υπαρχουν αυτα, σπανια να βρεις

Σελίδα 13 από 116 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363113 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας