Σελίδα 61 από 116 ΠρώτηΠρώτη ... 1151596061626371111 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 601 έως 610 από 1158

Θέμα: Blue Star Ferries

  1. #601
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Εργης Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω βλεπω τον διαγορα για θεσσαλονικη-ηρακλειο
    Πως είναι δυνατόν να βλέπεις τον ΔΙΑΓΌΡΑ Θεσσαλονίκη - Ηράκλειο από τη στιγμή που είναι κανονισμένο το καλοκαίρι του 2010 να κάνει το ίδιο δρομολόγιο που έκανε το καλοκαίρι του 2009? (Θεσσαλονίκη - Σιγρί - Χίο - Καρλόβασι - Κάλυμνο - Κω - Ρόδο)
    Κάποια ενδεχόμενα (προσωπικής απόψεως) που ίσως να παίζουν..
    1. Μήπως η εταιρία κάνει κάποια άλλη κίνηση την οποία δεν την ξέρει κανείς??
    2. Θα ενδιαφερθεί όντως η Blue Star Ferries για αυτή την Γραμμή? (προσωπικά εύχομαι να ενδιαφερθεί καθώς για μένα πλέον είναι η καλύτερη Ακτοπλοική Εταρία της Ελλάδος)
    3. Τρίτο και τελευταίο ενδεχόμενο που το θεωρώ και λίγο πάσης φύσεως αδύνατο, να ναυλώσει κάποιο πλοίο από κάποια εταιρία..

  2. #602
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Α.Λιόσια
    Μηνύματα
    155

    Προεπιλογή

    Βρε παιδιά θα δούμε με τα δρομολόγια τι θα συμβεί, μην βάζουμε το μυαλό μας σε σενάρια τα οποία θα έρθουν από την εταιρία την κατάλληλη στιγμή !!!όλα είναι πιθανά !!!

  3. #603

    Προεπιλογή

    λοιπον για να λυθει το θεμα της γραμμης θεσσαλονικη-ηρακλειο,μολις χθες εμαθα απο εγκυρες πηγες οτι συμφωνησε η εταιρια να βαλει το blue horizon.δυστυχως δεν θα πιανει ναξο.ειναι ομως σιγουρακι οτι θα μπει.ακριβες δρομολογιο ακομα δεν γνωριζω.

    ΟΨΟΜΕΘΑ......

  4. #604
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Εργης Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον για να λυθει το θεμα της γραμμης θεσσαλονικη-ηρακλειο,μολις χθες εμαθα απο εγκυρες πηγες οτι συμφωνησε η εταιρια να βαλει το blue horizon.δυστυχως δεν θα πιανει ναξο.ειναι ομως σιγουρακι οτι θα μπει.ακριβες δρομολογιο ακομα δεν γνωριζω.

    ΟΨΟΜΕΘΑ......
    Oπότε ήταν αλήθεια αυτό που είχε ακουστεί το καλοκαίρι..

    Αλλά κάτι ακόμα για το Blue Horizon που είχα ακούσει ήταν να έκανε μία φορά την εβδομάδα δρομολόγιο από Θεσσαλονίκη/Καβάλα/Αλεξανδρούπολη προς Λήμνο - Μυτηλήνη - Χίο και αντίστροφα.
    Είδωμεν..

  5. #605
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Μηνύματα
    1.057

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Εργης Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον για να λυθει το θεμα της γραμμης θεσσαλονικη-ηρακλειο,μολις χθες εμαθα απο εγκυρες πηγες οτι συμφωνησε η εταιρια να βαλει το blue horizon.δυστυχως δεν θα πιανει ναξο.ειναι ομως σιγουρακι οτι θα μπει.ακριβες δρομολογιο ακομα δεν γνωριζω.

    ΟΨΟΜΕΘΑ......
    στο θεμα της γραμμης θεσ/νικης-ηρακλειου ειχα πει πριν απο μια εβδομαδα περιπου οτι θα μπει πλοιο στη γραμμη.. ειχα αναφερει και την bluestar αλλα δεν γνωριζα ποιο βαπορι θα μπει τελικα!:wink::razz:... ευχαριστουμε πατριωτη!

  6. #606
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.880

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Εργης Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον για να λυθει το θεμα της γραμμης θεσσαλονικη-ηρακλειο,μολις χθες εμαθα απο εγκυρες πηγες οτι συμφωνησε η εταιρια να βαλει το blue horizon.δυστυχως δεν θα πιανει ναξο.ειναι ομως σιγουρακι οτι θα μπει.ακριβες δρομολογιο ακομα δεν γνωριζω.

    ΟΨΟΜΕΘΑ......
    Πολύ hot ειδήσεις αυτές φίλε μου...Μακάρι να επαληθευτούν. Μου δημιουργείται πάντως η απορία: H Blue star δεν ενδιαφέρεται για τη γραμμή Πειραιάς-Χίος-Μυτιλήνη? θα ήταν μια καλή ιδέα να μπει ο ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ εκεί

  7. #607
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    597

    Προεπιλογή

    θα θελει να μπει στη γραμμη οταν ερθουν τα νεα πλοια ωστε να εχει καθημερινο δρομολογιο!

  8. #608
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    ΡΑΦΗΝΑ / ΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....
    Μηνύματα
    1.996

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thanos75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ hot ειδήσεις αυτές φίλε μου...Μακάρι να επαληθευτούν. Μου δημιουργείται πάντως η απορία: H Blue star δεν ενδιαφέρεται για τη γραμμή Πειραιάς-Χίος-Μυτιλήνη? θα ήταν μια καλή ιδέα να μπει ο ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ εκεί

    Εκεί υποτίθεται ότι θα μπει το "Λέσβος" ( αν ποτέ γίνει αυτό).
    Μόνο που δεν ξέρω αν θα μπει από Πειραιά ή από Καβάλα
    Βλ. μερικές σελίδες πίσω...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giorgos_249 : 07-11-2009 στις 20:32
    http://www.rafinavessels.webs.com

  9. #609
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    597

    Προεπιλογή

    επειδη δεν εχω καταλαβει ποιο ειναι το λεσβος?εξηγηστε μου οποιος μπορει!και αν υπαρχει καποια φοτο του να δω!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sg3 : 07-11-2009 στις 21:10

  10. #610
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    ΡΑΦΗΝΑ / ΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....
    Μηνύματα
    1.996

    Προεπιλογή

    Λέσβος δεν υπάρχει σήμερα. Πάντως δεν είναι το BLUE HORIZON λόγω ταχύτητας εφ όσον ισχύουν αυτά. Αν δεν ισχύουν (προσωπικά ετσι νομίζω) δεν παίρνω όρκο ότι το "Λέσβος" δεν είναι το Horizon με νέο όνομα , ή ότι το πλοίο που θα μπει θα λέγεται Λέσβος.
    http://www.rafinavessels.webs.com

Σελίδα 61 από 116 ΠρώτηΠρώτη ... 1151596061626371111 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας