Σελίδα 6 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 51 έως 60 από 104

Θέμα: Eolo [Διάνα]

  1. #51

    Προεπιλογή

    apo 30 ιουλιου το κορσερ εχει μονιμο ρεμετζο μπροστα στα εφης χαουζ.....εχει το κοκκινο για τα βραδια και το κιτρινο πιο εξω για τα μπες βγες (μετα την ριβιερα)....ο χατζης (bp)ξερει

  2. #52
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Μηνύματα
    1.848

    Προεπιλογή

    για τουs φιλουs του πλοιου http://www.naviearmatori.net/albums/...magine_029.jpg ελπιζω να σαs αρεσει

  3. #53
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Για να μην παραπονιεται οτι την ξεχασαμε...
    Αιδηψο-Αρκιτσα με το ηλιοβασιλεμα...
    Αφιερωμενη σε ολους τους καλους φιλους...

    Εικόνα 016.jpg
    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  4. #54

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Tasos@@@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να μην παραπονιεται οτι την ξεχασαμε...
    Αιδηψο-Αρκιτσα με το ηλιοβασιλεμα...
    Αφιερωμενη σε ολους τους καλους φιλους...

    Εικόνα 016.jpg
    Φανταστικη και ιστορικη φωτο μιας παντοφλας φτιαγμενη με την παλια καλη συνταγη.Σαραντα ετων σημερα και κανει καριερα στην ναυτομανα ιταλια.Κατι λεει αυτο

  5. #55
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    φτιαγμενη με την παλια καλη συνταγη.Σαραντα ετων σημερα και κανει καριερα στην ναυτομανα ιταλια.Κατι λεει αυτο

    Τα ειπες ολα φιλε Κωστα.Οντως ετσι ειναι.Αυτη η παλια καλη συνταγη μαλλον φταιει γι'αυτο...
    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  6. #56
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Παμε να δουμε κατι πιο ιστορικο. Διαιρεση πληρωματος λοιπον εν ετη 1995-1996 για το πολυαγαπημενο Διανα.Να'ναι καλα εκει που ειναι...

    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  7. #57
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Το post που θα με προαγει σε ανθυποπλοιαρχο δεν θα μπορουσε παρα να ειναι στο αγαπημενο μου βαπορι,με μενα πανω,στην καλυτερη περιοδο.
    Αρχες δεκαετιας 1990,εχω ξεχωρισει το Διανα ως το πλεον αγαπημενο μου πορθμειο στην Αιδηψο,περιμενω πως και πως να ερθει το καλοκαιρι για να την ξαναδω απο κοντα.
    Οι λογοι πολλοι...
    Δεν ηταν το μεγαλυτερο,δεν ηταν το γρηγοροτερο...απο την αρχη ομως με τραβηξε πανω της σαν μαγνητης.
    Μεχρι σημερα κανενα αλλο πλοιο δεν το εχει καταφερει αυτο.Ολη η παιδικη μου ηλικια στα καταστρωματα της περασε...
    Να'ναι καλα εκει που ειναι...
    Ελπιζω καποια στιγμη να καταφερω να την ξαναδω απο κοντα..
    Η φωτογραφια αφιερωμενη σε ολους τους φιλους μου...

    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  8. #58
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Αυτή είναι προαγωγή Τάσο ! Τώρα να σου πω να τα χιλιάσεις ; Τα χίλιασες... Εύχομαι καλή συνέχεια και κυρίως στο θέμα που αγαπάμε όλοι μας...

  9. #59

    Προεπιλογή

    Για εμας που σε γνωριζουμε απο κοντα και γνωριζουμε τις γνωσεις σου δεν σε κατατασουμε στους ανθυπολποιαρχους αλλα παραπανω.

  10. #60
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    461

    Προεπιλογή

    Εγώ ως ταπεινό "τζόβενο" εκφράζω το σεβασμό μου για τις φωτογραφίες και γνώσεις που μας έχει χαρίσει μέσω του nautilia.gr

Σελίδα 6 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας