Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 104

Θέμα: Eolo [Διάνα]

  1. #21
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    994

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Tasos@@@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μια φωτο της γεφυρας της....αλλες εποχες...
    Πολυ ομορφη γεφυρα μπραβο Τασο!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Leo : 20-03-2009 στις 21:53

  2. #22
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mikigtr Εμφάνιση μηνυμάτων
    τασο ειμαι και γω λατρης των παντοφλων της αιδηψου ειδικα...για την διανα οταν ειχε ερθει στην αιδηψο να ξερεις οτι δεν ηταν ετσι στην αρχικη της μορφη...σε ολες τις φωτο που εχεις βαλει ειναι μετεπειτα αλλαγμενες...τασο ενα να ξερεις ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗΝ ΑΙΔΗΨΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΘΑ ΓΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 1974 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΕΚΕΙ....
    Φιλε mikigtr καταρχην συμφωνω απολυτα με οσα λες για την Αιδηψο αν και εγω ξεκινησα να πηγαινω απ'το 89 και μετα......οποτε το ΑΛΙΝΑ,το ΟΜΟΝΟΙΑ κτλ δεν τα πετυχα.Τωρα οσον αφορα το ΔΙΑΝΑ εχεις απολυτο δικιο ειχε κατασκευαστει τελειως διαφορετικα απλα μετα απο καποια χρονια (λογια ιδιοκτητη) μετασκευαστηκε γιατι το γκαραζ της στην αρχικη του μορφη ηταν πολυ κοντο κατω απο τις υπερκατασκευες με αποτελεσμα να μειωνεται η χωρητικοτητα της.Παραθετω μια φωτο απο μια ζωγραφια του πλοιου στην αρχικη του μορφη που βρισκοταν μεσα στο σαλονι του.Φωτο δυστηχως δεν εχω απο εκεινη την περιοδο της......

    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  3. #23

    Προεπιλογή

    ναι ρε τασο με εφτιαξες....εχω φωτο με φοντο την διανα αλλα φαινεται απο πολυ μακρια...και ποιος μας εβγαλε??????ο σουλιαδης-δυστυχως-ο ανθρωπος τα εχει αφησει στα παιδια του και ετσι.......

  4. #24
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mikigtr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ρε τασο με εφτιαξες....εχω φωτο με φοντο την διανα αλλα φαινεται απο πολυ μακρια...και ποιος μας εβγαλε??????ο σουλιαδης-δυστυχως-ο ανθρωπος τα εχει αφησει στα παιδια του και ετσι.......
    Ακομα και ετσι θα ηταν ωραιο να την ανεβαζες....και ας φαινεται απο μακρια φιλε μου!Κριμαι θα μπορουσαμε να βρουμε πολυ ωραιες φωτο απο αυτον τον ανθρωπο!
    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  5. #25
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Το ΔΙΑΝΑ αναχωρει,το ΣΑΛΑΜΙΣ ερχεται.....

    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  6. #26
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Φευγοντας απο Αιδηψο.....μας δειχνει τον ομορφο "ποπο" της....

    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  7. #27
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    994

    Προεπιλογή

    Μπραβο Τασο υπεροχη η φωτο σου!!!!
    Τι ωραιες εποχες τοτε...
    Να εισαι καλα!!!

  8. #28

    Προεπιλογή

    Το ΔΙΑΝΑ σε μοντελο ειδικα αφιερωμενο στον tasos @@@

    IMG_9047.JPG

  9. #29
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BEN BRUCE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ΔΙΑΝΑ σε μοντελο ειδικα αφιερωμενο στον tasos @@@

    IMG_9047.JPG
    Χιλια ευχαριστω Κωστη,η δουλεια που εγινε (απο φωτογραφιες και μονο,χωρις ουτε ενα σχεδιο του πλοιου-πολυ σημαντικο) ηταν αψογη.Και απο πλευστοτητα,ποιος το πιανει!!!
    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  10. #30

    Προεπιλογή

    Αψογη δουλεια φιλε Ben Bruce!!!

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας