Σελίδα 100 από 205 ΠρώτηΠρώτη ... 50909899100101102110150200 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 991 έως 1.000 από 2049

Θέμα: Νήσος Ρόδος [Nissos Rodos, Hellenic Voyager, Ocean Trailer, Kiso]

  1. #991
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Panos80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν αναφερεσαι σε μενα φιλε παντελη , εχω ακριβως την ιδια γνωμη με σενα.
    Σαφως αναφερομουν στο πως το βλεπει ο ρουφιανο-χαφιες. Ισως να μη το διατυπωσα και σωστα.
    Φίλε Panos80 αν με έχεις παρακολουθήσει τόσο καιρό που γράφω στο forum, ποτέ δεν έχω εκφέρει κακία για κανένα. Αυτά που έγραψα ήταν γιά τον .........τύπο που ενέφερες. Να προσέχεις λοιπόν τα λόγια σου και πώς εκφράζεσε σε ένα σοβαρό forum σαν Nautilia.gr...----

  2. #992
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    290

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Panos80 αν με έχεις παρακολουθήσει τόσο καιρό που γράφω στο forum, ποτέ δεν έχω εκφέρει κακία για κανένα. Αυτά που έγραψα ήταν γιά τον .........τύπο που ενέφερες. Να προσέχεις λοιπόν τα λόγια σου και πώς εκφράζεσε σε ένα σοβαρό forum σαν Nautilia.gr...----

    Δεν αντιλεγω. Ουτε σε εθιξα αν αυτο καταλαβες. Και φυσικα θεωρω το nautilia σοβαρο σαιτ.
    [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][B][I][U][SIZE=5]H E N G I S T[/SIZE][/U][/I][/B][/LEFT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]

  3. #993
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Μηνύματα
    724

    Προεπιλογή

    Συνηθως για να τους προσδιορισουμε το προφιλ τους τετοιου ειδους ΤΥΠΟΙ ειναι αυτοι που ταξιδευουν μια φορα τον χρονο, το βαπορι το ξερουν μονο κατ ονομα και συνηθως ειναι και αυτοι που βριζουν στον Πειραια γιατι δεν βλεπουν το βαπορι ή το βαπορι ειναι στον Αι Διονυση και αυτη το ψαχνουν στο τελωνειο, οταν θα επιβιβαστουν θα ειναι οι πρωτοι που θα μπουν μπορει και 2 ωρες πριν την αναχωρηση αν το πλοιο ειναι εκει και θα πιασουν τις διπλασιες καρεκλες απο οσοι ειναι στην παρεα γιατι δεν γνωριζουν τι σημαινει η φραση χωρος αποσκευων σε αντιθετη περιπτωση ειναι εκεινοι που βριζουν τον καπετανιο που με 8αρι τραμουντανα ηρθε με ενα τεταρτο καθυστερηση ,πριν καλα καλα τελειωσει το ξεφωρτομα θα ειναι οι πρωτοι που θα μπουν συχνα λογοφεροντας με τον λοστρομο γιατι δεν ειδαν την νταλικα που εβγαινε και κοντεψαν να στολισουν την μασκα της και οταν θα ανεβουν στα σαλονια θα αρχισουν την κριτικη οτι το πλοιο δεν ειναι καθαρο γιατι μολις αδειασε 1500 επιβατες που αφησαν πισω τους συντριμια και τα καμαρωτακια δυο χερια εχουν τι να κανουν μεσα σε 5 λεπτα που ανεβηκε ο ΤΥΠΟΣ

  4. #994
    Εγγραφή
    May 2010
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    27

    Προεπιλογή

    Αυτό ακριβως.

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΔΡΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνηθως για να τους προσδιορισουμε το προφιλ τους τετοιου ειδους ΤΥΠΟΙ ειναι αυτοι που ταξιδευουν μια φορα τον χρονο, το βαπορι το ξερουν μονο κατ ονομα και συνηθως ειναι και αυτοι που βριζουν στον Πειραια γιατι δεν βλεπουν το βαπορι ή το βαπορι ειναι στον Αι Διονυση και αυτη το ψαχνουν στο τελωνειο, οταν θα επιβιβαστουν θα ειναι οι πρωτοι που θα μπουν μπορει και 2 ωρες πριν την αναχωρηση αν το πλοιο ειναι εκει και θα πιασουν τις διπλασιες καρεκλες απο οσοι ειναι στην παρεα γιατι δεν γνωριζουν τι σημαινει η φραση χωρος αποσκευων σε αντιθετη περιπτωση ειναι εκεινοι που βριζουν τον καπετανιο που με 8αρι τραμουντανα ηρθε με ενα τεταρτο καθυστερηση ,πριν καλα καλα τελειωσει το ξεφωρτομα θα ειναι οι πρωτοι που θα μπουν συχνα λογοφεροντας με τον λοστρομο γιατι δεν ειδαν την νταλικα που εβγαινε και κοντεψαν να στολισουν την μασκα της και οταν θα ανεβουν στα σαλονια θα αρχισουν την κριτικη οτι το πλοιο δεν ειναι καθαρο γιατι μολις αδειασε 1500 επιβατες που αφησαν πισω τους συντριμια και τα καμαρωτακια δυο χερια εχουν τι να κανουν μεσα σε 5 λεπτα που ανεβηκε ο ΤΥΠΟΣ

  5. #995
    Εγγραφή
    Feb 2010
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    85

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΔΡΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνηθως για να τους προσδιορισουμε το προφιλ τους τετοιου ειδους ΤΥΠΟΙ ειναι αυτοι που ταξιδευουν μια φορα τον χρονο, το βαπορι το ξερουν μονο κατ ονομα και συνηθως ειναι και αυτοι που βριζουν στον Πειραια γιατι δεν βλεπουν το βαπορι ή το βαπορι ειναι στον Αι Διονυση και αυτη το ψαχνουν στο τελωνειο, οταν θα επιβιβαστουν θα ειναι οι πρωτοι που θα μπουν μπορει και 2 ωρες πριν την αναχωρηση αν το πλοιο ειναι εκει και θα πιασουν τις διπλασιες καρεκλες απο οσοι ειναι στην παρεα γιατι δεν γνωριζουν τι σημαινει η φραση χωρος αποσκευων σε αντιθετη περιπτωση ειναι εκεινοι που βριζουν τον καπετανιο που με 8αρι τραμουντανα ηρθε με ενα τεταρτο καθυστερηση ,πριν καλα καλα τελειωσει το ξεφωρτομα θα ειναι οι πρωτοι που θα μπουν συχνα λογοφεροντας με τον λοστρομο γιατι δεν ειδαν την νταλικα που εβγαινε και κοντεψαν να στολισουν την μασκα της και οταν θα ανεβουν στα σαλονια θα αρχισουν την κριτικη οτι το πλοιο δεν ειναι καθαρο γιατι μολις αδειασε 1500 επιβατες που αφησαν πισω τους συντριμια και τα καμαρωτακια δυο χερια εχουν τι να κανουν μεσα σε 5 λεπτα που ανεβηκε ο ΤΥΠΟΣ
    εγώ θα σε συμπλήρωνα φίλε μου και θα έλεγα ότι είναι τύποι που προφανώς δέν έχουν άλλα προβλήματα και προσπαθούν να δημιουργήσουν στους άλλους!!!σε όλα τα άλλα που προανέφερες συμφωνώ και επαυξάνω8-)

  6. #996
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Μηνύματα
    724

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ffyiannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ θα σε συμπλήρωνα φίλε μου και θα έλεγα ότι είναι τύποι που προφανώς δέν έχουν άλλα προβλήματα και προσπαθούν να δημιουργήσουν στους άλλους!!!σε όλα τα άλλα που προανέφερες συμφωνώ και επαυξάνω8-)
    Αυτοι μπορει να μην εχουν αλλα προβληματα αλλα εμεις εχουμε ενα βασικο το οτι ΥΠΑΡΧΟΥΝ

  7. #997
    Εγγραφή
    Feb 2010
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    85

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΔΡΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοι μπορει να μην εχουν αλλα προβληματα αλλα εμεις εχουμε ενα βασικο το οτι ΥΠΑΡΧΟΥΝ
    αναγκαίο κακό φίλε μου και αυτοί δυστυχώς.
    ελπίζω άυριο πάντως να μην συναντήσω κανέναν τέτοιο την ωρα που θα ταξιδεύω με τον βάπορα

  8. #998
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.879

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ffyiannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ θα σε συμπλήρωνα φίλε μου και θα έλεγα ότι είναι τύποι που προφανώς δέν έχουν άλλα προβλήματα και προσπαθούν να δημιουργήσουν στους άλλους!!!σε όλα τα άλλα που προανέφερες συμφωνώ και επαυξάνω8-)
    Και επιπλέον θα συμπλήρωνα πως είναι τύποι που επ'ουδενί δεν αγαπούν τα πλοία και τη θάλασσα. Για αυτούς τους ανθρώπους το ταξίδι με πλοίο δεν αποτελεί μέρος των διακοπών, αλλά ένα αναγκαίο κακό!

  9. #999
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Rodos -Simi
    Μηνύματα
    914

    Προεπιλογή

    Ενα στοιχειο το οποιο δεν ειχα παρατηρησει τοσο καιρο και σημερα που το ειδα ειπα να το φωτογραφισω και να το μοιραστω μαζι σας. Την φωτο της αγκυρας του Νησος Ροδος την εχουμε ξαναδει αλλα αυτο που δεν φαινοταν ηταν το βαρος της. 7.800kg ή 7,8 τόνους. Δεν είναι και μικρό βάρος.Χαρισμένη σε όλους σας.

    DSC_9380.JPG

  10. #1000
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Μηνύματα
    724

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ελμεψη Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενα στοιχειο το οποιο δεν ειχα παρατηρησει τοσο καιρο και σημερα που το ειδα ειπα να το φωτογραφισω και να το μοιραστω μαζι σας. Την φωτο της αγκυρας του Νησος Ροδος την εχουμε ξαναδει αλλα αυτο που δεν φαινοταν ηταν το βαρος της. 7.800kg ή 7,8 τόνους. Δεν είναι και μικρό βάρος.Χαρισμένη σε όλους σας.

    DSC_9380.JPG
    Καλα πως το ειδες εκει που τις εχει (απορια μου) για την φωτο δεν λεμε τιποτα απλα χαζεψαμε

Σελίδα 100 από 205 ΠρώτηΠρώτη ... 50909899100101102110150200 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας