Σελίδα 14 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415162464 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 131 έως 140 από 654

Θέμα: SuperRunner Jet [Superrunner, Speedrunner IV, SuperSeaCat IV]

  1. #131
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Kαλα ταξιδια και απο εμενα και και το περιμενουμε συντομα κοντα μας.Επισης ενα μεγαλο μπραβο στον Scoufgian και Voyager που ηταν στο λιμανι.

  2. #132
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens-Patras-Mytikas
    Μηνύματα
    1.585

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ για τα σχόλια σας. Για θάλασσα κίνησα, στο "μεγάλο λιμάνι" βρέθηκα! Περίμενα να βρω κανένα σας μα μόνο ο "dokimakos" ήταν εκεί!
    Σχετικά με το αν είναι το ωραιότερο ή όχι, εξέφερα προσωπική άποψη, αντικειμένικη, εντούτοις, μιας και δεν είμαι στο ΝΕΛίτης αλλά "ανεξάρτητος! Ο Αίολος Κεντέρης, ο "γνήσιος", είναι επιβλητικός κι ωραίος, ωστόσο δεν είναι Ελλάδα, που και να ήταν δεν είναι κομψότερος, επιβλητικότερος κι αεροδυναμικότερος από το SRIV, το οποίο έχει και φουγάρα της προκοπής!
    Ας μη βγούμε εκτός topic και συγκρίνουμε τα πλοία χωρίς λόγο.
    Το SpeedRunner IV -σύντομα και το αδερφό του- είναι Ελλάδα και είναι μια έντονη παρουσία αναμφίβολα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη .voyager : 29-05-2009 στις 20:33

  3. #133
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από .voyager Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για τα σχόλια σας. Για θάλασσα κίνησα, στο "μεγάλο λιμάνι" βρέθηκα! Περίμενα να βρω κανένα σας μα μόνο ο "dokimakos" ήταν εκεί!
    Σχετικά με το αν είναι το ωραιότερο ή όχι, εξέφερα προσωπική άποψη, αντικειμένικη, εντούτοις, μιας και δεν είμαι στο ΝΕΛίτης αλλά "ανεξάρτητος! Ο Αίολος Κεντέρης, ο "γνήσιος", είναι επιβλητικός κι ωραίος, ωστόσο δεν είναι Ελλάδα, που και να ήταν δεν είναι κομψότερος, επιβλητικότερος κι αεροδυναμικότερος από το SRIV, το οποίο έχει και φουγάρα της προκοπής!
    Ας μη βγούμε εκτός topic και συγκρίνουμε τα πλοία χωρίς λόγο.
    Το SpeedRunner IV -σύντομα και το αδερφό του- είναι Ελλάδα και είναι μια έντονη παρουσία αναμφίβολα...
    αποψη σου φιλε voyager........

  4. #134
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από .voyager Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για τα σχόλια σας. Για θάλασσα κίνησα, στο "μεγάλο λιμάνι" βρέθηκα! Περίμενα να βρω κανένα σας μα μόνο ο "dokimakos" ήταν εκεί!
    Σχετικά με το αν είναι το ωραιότερο ή όχι, εξέφερα προωπική άποψη, αντικειμένικη, εντούτοις, μιας και δεν είμαι στο ΝΕΛίτης αλλά "ανεξάρτητος! Ο Αίολος Κεντέρης, ο "γνήσιος", είναι επιβλητικός κι ωραίος, ωστόσο δεν είναι Ελλάδα, που και να ήταν δεν είναι κομψότερος, επιβλητικότερος κι αεροδυναμικότερος από το SRIV, το οποίο έχει και φουγάρα της προκοπής!
    Ας μη βγούμε εκτός topic και συγκρίνουμε τα πλοία χωρίς λόγο.
    Το SpeedRunner IV -σύντομα και το αδερφό του- είναι Ελλάδα και είναι μια έντονη παρουσία αναμφίβολα...
    κι αλλα πλοια περασαν απο τα ελληνικα νερα αλλα δεν παυουμε να τα θαυμαζουμε και να τα αναπολουμε. αλλο να εκφραζει κανεις την προσωπικη του αποψη κι αλλο η συγκριση με βασει την εννοιολογικη τους σημασια κατι που δεν εγινε εδω. ολα τα αλλα ειναι σχετικα......

  5. #135
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Τώρα δεν θέλω να σχολιάσω κανέναν σας΄, αλλά με ενοχλεί όταν πάτε φιρί φιρί να κάνετε κάτι που δεν αρμόζει.... είναι ανήθικο.

  6. #136
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή

    Και οπως συνηθισω να λεω συχνα σε αυτες τις περιπτωσεις...
    DE GUSTIBUS NON EST DISPUTANDUM...

  7. #137

    Προεπιλογή

    Αν και τετοιου είδους σκαριά δεν μου πολυαρέσουν ,μπορω να πω οτι είναι όμορφο και μακάρι να τα πάνε καλά στην Ελλάδα καθώς τα θεωρώ για μεγάλο ποσοστό επιβατών πολυ εξυπηρετικά.

    Δυο φωτο λοιπόν απο εμένα ,δεμένο πλέον στον προλιμένα.(αφιερωμένες φυσικά στον vortigern )

    P5292702.jpg

    P5292703.jpg

  8. #138
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα δεν θέλω να σχολιάσω κανέναν σας΄, αλλά με ενοχλεί όταν πάτε φιρί φιρί να κάνετε κάτι που δεν αρμόζει.... είναι ανήθικο.
    ανήθικος -η -ο [aníθikos] Ε5 : α.(για πρόσ.) που δεν είναι ηθικός, που δεν ενεργεί σύμφωνα με τους κανόνες της ηθικής.νομιζω πως αυτη η λεξη ηταν εντελως αστοχη απο τη μερια σου φιλε Leo.δεν βλεπω καπου ελλειψη ηθικης σε αυτο που εγραψα......ο φιλος voyager κατα τη γνωμη του εξεφρασε την αποψη του για το συγκεκριμενο πλοιο και πανω σε αυτη την αποψη εξεφρασα τη δικη μου.δεν ειναι η πρωτη φορα που σε thread πλοιου που αντιπαρατιθεται καποιο μελος.forum ειμαστε και διαλογο κανουμε.ειλικρινα εαν νομιζεις οτι αυτο εναι ανηθικο ,σου ζηταω συγνωμη

  9. #139

    Προεπιλογή ευχετηρια για το IV

    Καλα ταξιδια και απο εμενα!!συντομα να ερθει και το III και να τα δουμε στο λιμανι μας!!συγχαρητηρια στην εταιρια!!

    ΑΠΟ ΣΙΦΝΟ


  10. #140
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Nα σε καλα Συλβερ για τις φωτογραφιες σου

    Τα πλοια ειναι πανεμορφα!

Σελίδα 14 από 66 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415162464 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας