Σελίδα 10 από 145 ΠρώτηΠρώτη ... 891011122060110 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 91 έως 100 από 1447

Θέμα: Hellenic Seaways

  1. #91
    andreas Guest

    Προεπιλογή

    Δύσκολα θα προλάβει το καλοκαίρι το ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ!! Απ'ότι μαθαίνω έχουν βγει από το χρονοδιάγραμμα.

  2. #92
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    1.834

    Προεπιλογή

    Τα νέα χρώματα της HELLENIC SEAWAYS, νομίζω πως έκαναν τα πλοία, πιό πλοία. Συμφωνείτε;

  3. #93
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    NAXOS
    Μηνύματα
    1.018

    Προεπιλογή

    ΕΓΩ ΧΑΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗ ΝΕΑ ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ ΣΤΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ.
    ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕς ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ

  4. #94
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Δείχνει να μπήκε τάξη στα πλοία και στην εταιρεία πρίν έδειχναν εγκετελημένα.....

  5. Προεπιλογή

    Κάποιος που δεν ξέρει από πλοία θα δει διαφορετικά τα πλοία της hs τώρα με τα νέα χρώματα. Τελικά η αισθητική είναι το παν. Σε λίγο στον Πειραιά το άσπρο χρώμα θα κάνει εντύπωση-τόσα μπλέ υπάρχουν τώρα!

  6. #96
    andreas Guest

    Προεπιλογή

    Διαφωνώ κάθετα, οριζόντια και όπως αλλιώς γίνεται. Το βάψιμο των πλοίων με αυτό το υπερβολικά σκούρο (για να μη μοιάζουμε με τα Blue Star) μπλε μου δίνει την εντύπωση κονσερβοποίησης όλων των πλοίων. Δεν θα μπορούμε πια να τα ξεχωρίζουμε!!! ¶λλωστε τα συγκεκριμένα πλοία άσπρα τα γνωρίσαμε, άσπρα τα αγαπήσαμε. Πολύ εφετζίδικο χρώμα για τους ξένους, πολύ trendy σινιάλα (δελφινάκια, Hellenic Seaways κι έτσι) αλλά έλεος πια. Τα μόνα πλοία που θα παραμείνουν άσπρα είναι των δύο Αγούδιμων.

  7. Προεπιλογή

    Με αυτό το χρώμα όμως ξέρεις τι θα κρύβεται;; Σκουριές!!!
    Τα πλοία θα μοιάζουν πάντα καλοσυντηρημένα.
    Πάντως αυτό το μουντό μπλε ούτε εγώ το συμπαθώ. Δεν μπορούσαν να το κάνουν πιο ανοιχτό από το μπε των Blue star; Αλλά μετά θα μου πεις πως μοιάζει με το Jewel!! :wink:
    Τι να κάνουμε από το να μοιάζουν με τα άλλα καλύτερα να είναι ψυχοπλακωτικά! :evil: :x

  8. #98
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    1.834

    Προεπιλογή

    Πολλά απο αυτά τα καράβια, οπως ξέρετε, προέρχονται απο την Μάγχη. Το βαθύ μπλε χρώμα, ήταν το χρώμα της SEALINK.

  9. Προεπιλογή

    Ναι , και πολλά είναι του ίδιου ναυπηγείου.

  10. #100
    andreas Guest

    Προεπιλογή

    ¶πό το ίδιο ναυπηγείο ήταν μόνο οι 3 ΑΠΟΛΛΩΝΕΣ. Τα άλλα είναι από διαφορετικά αν δεν κάνω λαθος.
    Από κει και πέρα αν ήθελαν να κάνουν τη διαφορά θα έπρεπε να τα αφήσουν άσπρα και αν ήταν μάγκες ας έκαναν τις διαφορές στους εσωτερικούς χώρους και μηχανολογικά (βλέπε ΠΗΝΕΛΟΠΗ - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ).

Σελίδα 10 από 145 ΠρώτηΠρώτη ... 891011122060110 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας