Σελίδα 133 από 145 ΠρώτηΠρώτη ... 3383123131132133134135143 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.321 έως 1.330 από 1447

Θέμα: Hellenic Seaways

  1. #1321
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.884

    Προεπιλογή

    Μπήκα στο online σύστημα της hsw και προσπάθησα να κανω κράτηση από Σύρο για Πειραιά για μια Κυριακή του Ιουλίου με το Νησος Ρόδος. Στο σύστημα όμως εμφανίζεται το Νήσος μυκονος κ μαλιστα με άλλες ώρες δρομολογίου κ οχι αυτές που αναγράφονται στα δρομολόγια του Ρόδος. Μου χτύπησε κάπως άσχημα είναι η αλήθεια κ καλο θα ήταν να τα αλλάξουν. Εξάλλου δεν τους συμφέρει κ ως εταιρεία να δίνουν ώρα άφιξης στον Πειραιά 01.10 (ασχέτως πλοιου) που δεν έχει ηλεκτρικο, τη στιγμή που το πλοίο θα φτάνει 23.30 ποπου έχει ακόμα τρένο

  2. #1322
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Το Ν. Ρόδος δεν έχει καν μπει στο σύστημα κρατήσεων.

  3. #1323

    Προεπιλογή

    Λογικά περιμένει η hsw την έγκριση των δρομολογίων από το υπουργείο για να τα ανεβάσει στο online σύστημα κρατήσεων.

  4. #1324
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.884

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από LOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά περιμένει η hsw την έγκριση των δρομολογίων από το υπουργείο για να τα ανεβάσει στο online σύστημα κρατήσεων.
    Το να μην έχει μπει το Ρόδος στα δρομολόγια, το καταλαβαινω απολυτα. Όμως καλο θα ήταν τουλάχιστον οι ώρες των δρομολογιων να είναι σωστά περασμενες με βαση αυτά που προγραμματιζουν. Εξάλλου κ το μυκονος στα δρομολόγια μεχρι 14/6 ώρα άφιξης τις Κυριακές στον Πειραιά έχει στις 23.30

  5. #1325

    Προεπιλογή

    Το Ν.Μύκονος βοήθησε πολύ το χειμώνα τόσο την εταιρεία όσο και τα νησία![/QUOTE]

    Έτσι είναι ακριβός,και προς γνώση και συμμόρφωση και τον άλλων εταιρειών, τα νέα και καλά πλοία πάντα έχουν καλύτερα αποτελέσματα.

  6. #1326
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.884

    Προεπιλογή

    Αυτό να λέγεται....ουσιαστικά το ΜΥΚΟΝΟΣ εξυπηρέτησε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο το χειμώνα 2 γραμμές και αποτέλεσε ένα από τα - ας μου επιτραπεί ο όρος- success stories- του φετινού χειμώνα. Νομίζω πως θα τα πάνε ομοίως καλά τα ΡΟΔΟΣ και ΑΡΙΑΔΝΗ τώρα το καλοκαίρι σε αυτές τις γραμμές, αν και βλέποντας το σχεδιασμό της εταιρίας με τα καλοκαιρινά δρομολόγια κάπου νοιώθω πως το ΧΙΟΣ λείπει πολύ....μα πάρα πολύ από το Αιγαίο (πλοίο που πραγματικά μπορεί να δώσει καλές λύσεις οπουδήποτε). Όπως είναι φανερή και η απουσία του HIGHSPEED 5. Δεδομένης πάντως και αυτής της ατυχίας, νομίζω πως ο σχεδιασμός της εταιρίας για το καλοκαίρι είναι σε γενικές γραμμές ικανοποιητικός, αν και όλα φυσικά θα κριθούν εκ του αποτελέσματος το φθινόπωρο. Και για να επανέλθουμε στα του ΜΥΚΟΝΟΣ σίγουρα ο ανταγωνισμός που θα έχει στην Παροναξία από το ΔΗΛΟΣ θα είναι μεγάλος

  7. #1327

    Προεπιλογή

    Thanos75 τα δρομολόγια αυτά είναι αυτά που είχε σχεδιάσει η hsw πριν την πυρκαγιά του hs5. Πρέεπει να εγκριθούν του ν.ρόδος πρώτα. Προς το παρόν μπορείς να κάνεις κράτηση κ όχι έκδοση.

  8. #1328
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.884

    Προεπιλογή

    Παρατήρησα ότι έχουν περαστεί στο σύστημα της HSW τα νέα δρομολόγια του ΝΗΣΟΣ ΡΟΔΟΣ και του ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ

  9. #1329
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.128

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thanos75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρατήρησα ότι έχουν περαστεί στο σύστημα της HSW τα νέα δρομολόγια του ΝΗΣΟΣ ΡΟΔΟΣ και του ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ
    Δεν γράφει ναύλο Πειραιά-Καβάλα ή έστω Σάμο-Καβάλα.Μπορεί να θέλω να πάω με το ΝΗΣΟΣ ΡΟΔΟΣ να το χορτάσω!

  10. #1330
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γράφει ναύλο Πειραιά-Καβάλα ή έστω Σάμο-Καβάλα.Μπορεί να θέλω να πάω με το ΝΗΣΟΣ ΡΟΔΟΣ να το χορτάσω!
    Τα πάντα γράφει - Πειραιας/Καβάλα 59€ το κατάστρωμα και απο κει και πέρα ανεβαίνει...

Σελίδα 133 από 145 ΠρώτηΠρώτη ... 3383123131132133134135143 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας