Σελίδα 3 από 145 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 1447

Θέμα: Hellenic Seaways

  1. #21
    pie Guest

    Προεπιλογή

    Θα δείξει τι να σας πώ...εγώ όπως έχω ξαναπεί πιστεύω ότι θα τραβήξει κόσμο και από Πειραιά(για Τήνο-Μύκονο). Φανταστείτε να μην το θέλουν οι Ανδριώτες και να την κόψουν την ¶νδρο??χαχα Ικανούς τους έχω...!!! Πάντως και λόγω του καινούργιου πιστεύω πως θα το προτιμήσουν.
    ΓΙώργο αυτό στην ψηφοφορία πιστεύω πως είναι προφανής ο λόγος...αφού η ψηφοφορία έγινε μεταξύ καραβολατρών και όχι των απλών ταξιδιωτών που στην πλοιοψηφία τους δεν τους ενδιαφέρει με πιο πλοίο θα ταξιδέψει... :!:

  2. #22
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Σε περίπτωση που κόψει την ¶νδρο τότε καλύτερα ΠΗΝΕΛΟΠΗ, ΣΟΥΠΕΡΦΕΡΡΥ και ΑQUA να κάνουν μια κοινοπραξία για τα τοπικά της ¶νδρου. Αυτόματα καθαρίζει όλους τους επιβάτες Τήνου και Μυκόνου (ειδικά εγώ κι εσύ με τη Μύκονο κάναμε την τύχη μας) γιατί σε 2 ώρες και 5 λεπτά θα μπορεί να είναι στην Τήνο και σε 3 ώρες το πολύ στη Μύκονο 8O 8O 8O 8O 8) 8)

  3. #23
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Πάντως πλάκα πλάκα άνετα μπορεί να κόψει την ¶νδρο γιατί κανείς δεν θα πάρει ένα πλοίο για να κερδίσει 30 λεπτά διαφορά αλλά ούτε και θα πληρώσει κάποιος ένα εισιτήριο με 3 euro διαφορά τα υπολογίζει ο κόσμος ;άλλωστε μην ξεχνάμε ότι ΄όποιο ταχύπλοο μπήκε απέτυχε.

    .

  4. #24
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    38

    Προεπιλογή Hellenic SeaWays

    Σύμφωνα με το πρόγραμμα της εταιρείας ξεκινάνε αυτήν την εβδομάδα δρομολόγια τα Express Pegasus και Express Aphrodite για ΙκαροΣαμία και Δυτικές Κυκλάδες αντίστοιχα. Ενδιαφέρον θα έχει να δούμε αν θα ταξιδέψουν εκ νέου το Σαντορίνη και Αδωνις, τα οποία προστοπαρών θα δέσουν.

  5. #25
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Το ΑΔΩΝΙΣ δένει και από ότι ξέρω έχει τεθεί ήδη προς πώληση. Μάλλον την τύχη των ΟΛΥΜΠΙΑ και ΠΟΣΕΙΔΩΝ θα έχει. Το ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ θα δέσει κι αν δεν πουληθεί στο εξωτερικό, θα δρομολογηθεί τον Ιούνιο στην Παροναξία μαζί με τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ.

  6. #26
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Ενδιαφέρον θα έχει επίσης να δούμε και την ανταπόκριση του κόσμου για τον ερχομό του Αφροδίτη στις Δυτικές Κυκλάδες μιας και ο Αδωνις μόνος του πήγαινε και μόνος του ερχόταν :roll:

  7. #27
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή Σινιάλα Vodafone

    Παιδιά το Flying Cat 6 έκανε τον πρώτο δοκιμαστικό κατάπλου του στα λιμάνια των Σποράδων αλλά δεν είχε τα σινιάλα της Vodafone. Τι έγινε; Δεν κάνανε τελικά συμβόλαια για τα δύο καινούρια ταχύπλοα; Στα υπόλοιπα 4 Flyingcats και 4 Highspeeds τα σινιάλα βάφονται κανονικά!!

  8. #28
    andreas Guest

    Προεπιλογή

    Τώρα που το λες, είναι γεγονός ότι δεν ακούστηκε κάτι περί συμβολαίων για τα 2 νέα ταχύπλοα. Από την άλλη πάλι (αν δεν κάνω λάθος) πριν λίγο καιρό έγινε το συμβόλαιο για το Highspeed 5.

  9. #29
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Αύριο ξεκινάει η ΑΦΡΟΔΙΤΗ στις 16:00 με τα νέα της σινιάλα Κύθνο - Σέριφο - Σίφνο - Μήλο και ο ΠΗΓΑΣΟΣ στις 17:00 για Σύρο - Μύκονο - Εύδηλο - Καρλόβασι - Βαθύ.

    ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΑ!!

  10. #30
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Καλοτάξιδα όντως να είναι .

    Ο ¶δωνις δηλαδή τελείωσε.

Σελίδα 3 από 145 ΠρώτηΠρώτη 123451353103 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας