Σελίδα 4 από 145 ΠρώτηΠρώτη ... 234561454104 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 40 από 1447

Θέμα: Hellenic Seaways

  1. #31
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    38

    Προεπιλογή

    Μέχρι εχθές το βράδυ η καπνοδόχος του Αφροδίτη ήταν κόκκινη χωρίς τα νέα σήματα της εταιρείας. Επίσης, στα πλαϊνά του πλοίου δεν έχουν γράψει Hellenic SeaWays ή κάτι τέτοιο. Ισως ταξιδέψουν ως έχουν και κατόπιν τα προσθέσουν. Μπορεί να συμβαίνει το ίδιο και για τα FC5.6 σχετικά με τα Logo της vodafone.

  2. #32
    pie Guest

    Προεπιλογή

    Και εμένα μου έκανε εντύπωση αλλά δεν γνωρίζω τίποτα. Πάντως θεωρώ ότι θα βαφτούν στα χρώματα της vodafone για 2 λόγους: 1ον) Τότε γιατι βάφτηκαν κόκκινα αφού το νέο χρώμα της εταιρείας είναι το dark blue?(εκτός και άμα τα ταχύπλοα θέλουν να είναι κόκκινα...) 2ον) Το Hellenic Seaways δεν θα το γράφανε εκεί που είναι τώρα γραμμένο...

  3. #33
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Κι εγώ πιστεύω ότι θα βαφτούν στην πορεία τα σινιάλα της Vodafon. Από κει και πέρα αν δεν έκαναν συμβόλαιο τότε είναι βαμμένα κόκκινα και το Hellenic Seaways εκεί πάνω καθαρά για λόγους ομοιομορφίας με τα υπόλοιπα. :roll:

  4. #34
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Μάλλον περιμένουν να βαφτούν όλα μπλε και κόκκινες οι τσιμηνιέρες και μετά να βάλουν τα σινιάλα της εταιρίας. π.χ. το ΑΘΗΝΑ στη Ραφήνα και το ΧΑΡΟΥΛΑ στις Σποράδες είναι ακόμα με τα παλιά σινιάλα της Hellas Ferries.

    Κάτι ακόμα: Τα ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ και ΑΔΩΝΙΣ δέσανε στον προλιμένα το ένα δίπλα στο άλλο. Από κει μάλλον θα πάρουν το δρόμο προς Νέο μόλο.

  5. #35
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    38

    Προεπιλογή

    Επιπλέον μετοχές του μετοχικού κεφαλαίου της HSW απέκτυσαν προχθές οι Μινωικές Γραμμές, ανεβάζοντας το ποσοστό τους σε 33.31%. Σύμφωνα με τον οικονομικό τύπο είναι η απάντηση της εταιρείας στην Αttika Group καθώς δείχνουν όιτι θέλουν να ενισχύσουν τη συμμετοχή τους στην εταιρεία και όχι να εγκαταλείψουν την επένδυσή τους. Σημειώνεται ότι το ίδιο χρονικό διάστημα οι Μινωικές πούλησαν τη συμμετοχή τους στην Aegean Airlines.

  6. #36

    Προεπιλογή HSW

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ HELLENIC SEAWAYS EINAI AKOMA ΡΕΥΣΤΑ. ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΕΞΑΡΤΗΘΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΗ ΤΟ ΝΕΟ ΠΛΟΙΟ ΤΟΥ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΗ.

  7. #37
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Δηλαδή δεν είναι ακόμα σίγουρο ότι θα παέι στην γραμμή της ΑΝΔΡΟΥ ΤΗΝΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ ?

  8. #38
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Κατά 95% πάει Ραφήνα. ¶λλοστε γι'αυτό δεν χτίζονται πολλά κρεβάτια. Το δεύτερο κουφάρι θα πάει μαλλον Ικαροσαμία ή Παροναξία.

  9. #39
    pie Guest

    Προεπιλογή

    Κατα 99%....

  10. #40
    Guest

    Προεπιλογή

    Το νεο πλοιο το οποιο δεν ονομαζεται ΚΟΥΦΑΡ και τετοιες βλακιες,θα παει Ραφηνα,το επωμενο εαν φτιαχτει τελικα μαλλον για Σαμο.

Σελίδα 4 από 145 ΠρώτηΠρώτη ... 234561454104 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας