Σελίδα 44 από 145 ΠρώτηΠρώτη ... 3442434445465494144 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 431 έως 440 από 1447

Θέμα: Hellenic Seaways

  1. #431

    Προεπιλογή


    Απο αντιλαμβάνομαι η αλλαγή ιδιοκτησίας ήταν όχι καλή κατάληξη για την εταιρία.

    Κρίμα. Έχω την εντύπωση ότι HSW οτι αυτά τα φαινόμενα δεν προιδεάζουν θετικά για το μέλλον της εταιρίας.

    Ουσιαστικά φαίνεται να μην υπάρχει καμιά έννοια του ιδιοκτήτη για την ανάπτυξη της.

  2. #432

    Προεπιλογή

    ακριβως ετσι ειναι φιλε μου δυστυχως...αυτη τη στιγμη κατεχει ο ομιλος γκριμαλτι ενα αδιευκρινιστο απο μενα ποσοστο νομιζω 33% το οποιο δεν τον ενδιαφερει και ο πιο μεγαλος υποψηφιος για την αγορα του ειναι ο κυριος βαρδινογιαννης...ακουστικε οτι οι λασκαριδιδες ενδιαφερθηκαν για το ποσοστο αυτο αλλα τιποτα συγκεκριμενο...μετα λυπης μου πρεπει να σου πω οτι μεχρι τον μαρτιο ο κυριος βαρδινογιαννης θα αποκτησει το ποσοστο αυτο και μεχρι το τελος του χρονου δεν αποκλειεται να δουμε τα καραβια της εταιριας να εχουν πλεον κιτρινο φουγαρο..ελπιζω μονο να μην αφισει στον αερα τα καραβια αυτα και παραμελησει τις γραμμες που απασχολουν καθως ειναι απολυτα συγκεντρωμενος στο θησαυροφιλακιο της γραμμης πειραιας κρητη

  3. #433
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    622

    Προεπιλογή

    και γιατί να μην ντυθούν τα ανεκόπλοια σε μπλε και κόκκινο και να γίνει το αντίθετο;; πάντως λυπάμαι πάρα πολύ άμα καταλήξει έτσι αυτή η εταιρία, της οποίας είμαι και φανατικός...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #434

    Προεπιλογή

    χαιρομαι που βρηκα συναδελφο....γιατι η ανεκ αγοραζει μετοχες της ελενικ οχι το αναποδο...

  5. #435

    Προεπιλογή

    μου φαινετε αρχιασαμε παλι υποθεσεις χωρις λογο.δεν ειναι στανταρ οτι η hellenic θα πρεπει να ντυθει στα χρωματα της ανεκ και ας παρει ο βαρδινογιαννης αυτο το 33%
    περα απο αυτο γιατι να αγορασει αυτο το πακετο και μετα να παραμελισει την εταιρεια (hsw) και τις γραμμες της ?
    μην λεμε οτι να ναι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sylver23 : 10-01-2009 στις 16:27

  6. #436
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    δημοσιευμα της εφημεριδας ο κοσμος του επενδυτη σημερα, αναφερει οτι ειτε ο βαρδινογιαννης εχοντας πισω του της sea star, θα πουλησει το μεριδιο του στην hsw και θα αφοσιωθει παραδοσιακα λογω οικογενειακων δεσμων στην ανεκ η, οτι σχεδιαζει την αγορα δυο πλοιων για λογαριασμο της hsw στη γραμμη χιου-μυτιληνης, ωστε να εδραιωσει την παρουσια της εκει η εταιρια.

  7. #437

    Προεπιλογή

    γιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ υυυυυυυυυυυπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::m rgreen::mrgreen:

  8. #438
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Αν το σενάριο είναι υπαρκτό τότε προβλέπω επιστροφή Στρίτζη...

  9. #439

    Προεπιλογή

    μονος;;αυτος συνηθως παει πακετο με τον λασκαριδη.και στην σαος αυτοι οι 2 ηταν να παιξουν...και μην ξεχναμε οτι ο στριντζης εφυγε επειδη ηρθε ο κυριος βαρδινογιαννης λογω διαφορας φιλοσοφιας λεει....

  10. #440
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    622

    Προεπιλογή

    αυτό σίγουρα ισχύει;;; Γιατί μου φαίνεται πολύ ωραίο για να είναι αληθινό...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Σελίδα 44 από 145 ΠρώτηΠρώτη ... 3442434445465494144 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας