Σελίδα 5 από 145 ΠρώτηΠρώτη ... 345671555105 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 50 από 1447

Θέμα: Hellenic Seaways

  1. #41
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Κι εγώ για Ικαροσαμία ξέρω. Γι'αυτό άλλοστε του φτιάχνουν και τα τριπλάσια κρεβάτια (240 αν δεν κάνω λάθος). Έχει κανείς ιδέα για το κανονικό του όνομα; Αυτή τη στιγμή είναι δηλωμένο ως Hull 1701 και το δεύτερο ως Hull 1702.

  2. #42
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    38

    Προεπιλογή

    Επίσης να ενημερώσω ότι στον Πειραιά βρίσκεται το Χαρούλα, δίπλα από το HS2. Aπ' όλα τα HS Σε πιο προχωρημένη κατάσταση επισκευής τουλάχιστον σε ότι αφορά την εξωτερική τους εμφάνιση βρίσκεται το HS2, 3 ενώ σχεδόν έτοιμο δείχνει εξωτερικά το HS1. Eπίσης με την αναχώρηση των νέων FC5, 6 δουλέυεται εντατικά τόσο το FC4, όσο και το FC3. Για π΄ρωτη φορά βάφτηκε κόκκινο, η απόληξη του AC στα HS2, 3 αφού μάλλον εκεί θα βάψουν τα νέα σήματα της εταιρείας. Τέλος στο HS1 έχουν βάψει μάυρη τη γραμμή των παραθύρων της οικονομικής, θυμίζοντας λίγο τα BlueStar. Τυχαίο άραγε???

  3. #43
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    limanigr μήπως γνωρίζεις πως θα ονομαστεί ?

  4. #44
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Το ΧΑΡΟΥΛΑ έφτασε στον Πειραιά το Σάββατο και αρχικά είχε δέσει δίπλα στο κτίριο του ΟΛΠ. Τώρα πάει να πάρει σειρά για βάψιμο.
    Τα Flyingcats 5,6 ξεκίνησαν δρομολόγια και το 3 το Σάββατο ήταν στο Πέραμα. Πάντως από ότι ακούω τα νέα χρώματα των ταχύπλοων δεν πρέπει να εντυπωσιάζουν και πολύ.

  5. #45
    pie Guest

    Προεπιλογή

    Poia nea xrwmata re george??!
    Bgalte kamia foto! 8)

  6. #46
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    38

    Προεπιλογή

    Δεν νομίζω ότι υπάρχουν νέα χρώματα για τα HS. Βάφονται ακριβώς όπως ήταν (κόκκινα - Vodafone logo) απλά στα HS2 και HS3 είδα ότι φέτος έβαψαν κόκκινο αυτό που προανέφερα, στο ψηλότερο σήμείο του πλοίου. Το μόνο που πιθανά θα αλλάκει είναι το logo και το σημείο στο οποίο θα βαφτεί.

  7. #47
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Για αυτές τις αλλαγές μιλάω. Σκέψου τώρα κατακόκκινο βαπόρι με κόκκινες "τσιμηνιέρες" και μια μαύρη γραμμή στο ύψος των παραθύρων.

    Pie το αρχείο διαθέτει μεγάλη ποικιλία foto από Highspeed και ότι άλλο θέλει η ψυχή σου. Αλλά τώρα τι να σου βγάλω αφού ξάθε βδομάδα όλο και κάτι προστείθεται. Πάνατα στη διάθεση σου!!! :wink:

  8. #48
    pie Guest

    Προεπιλογή

    Pantos ta parathira twn hs2,3,4 einai mavra mono to 1 htan diaforetiko.
    E logika tha vaftoun kokkines opws kai sta symbatika oi "tsiminieres". Opws kai ta noumera apo fetos tha einai aspra se sxesh me ta proigoumena xronia pou htan mple. 8)

  9. #49
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    QUIZ για τον pie: Ποιο ήταν το πρώτο ταχύπλοο της HELLENIC SEAWAYS που βάφτηκε το νούμερο του άσπρο; Λογικά πρέπει να το ξέρεις.

  10. #50
    pie Guest

    Προεπιλογή

    Logika kapoio flyingcat htan sigoura. Den eimai sigouros alla nomizo fc6

    P.S.: des to pm sou reeee!

Σελίδα 5 από 145 ΠρώτηΠρώτη ... 345671555105 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας