Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 51 έως 55 από 55

Θέμα: Συζήτηση για φωτο από τη διάλυση [Debate on photos from scrapyard]

  1. #51
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Μπορούν να δημοσιευτούν απλά να μην ειναι άμεσες εμφανίσιμες. Όποιος θέλει θα πατά το Link και θα την βλέπει. Και γώ δέν θέλω να δώ το Σαπφώ κομμένο και απλά δέν το βλέπω

  2. #52

    Προεπιλογή

    Αν βρω φωτο απο διαλυτιρια και εχω δικαιωμα να τις ανεβασω, θα τις ανεβασω.Και το προσωπο που αναφαιρει ο φιλος giorgos.... δεν εχει ιντερνετ οποτε δεν υπαρχει προβλημα.Εκτος αυτου εχουν ανεβει φωτο του κομενου γεωργιος αλλου, οπως και πολλων αλλων υπεροχων πλοιων που ηταν και παγκοσμιος γνωστα.Δηλαδη αυτοι που τα ανεβασαν ηταν εχθροι των πλοιων?Αφου ειναι γνωστοι καραβολατρες που πανε σε διαλυτιρια σε ινδια και αλλου για να αποχαιρετισουν τους παλιους βασιλιαδες των θαλασσων.Εχει ξεφυγει το πραγμα τελειως πιστευω και βλεπουμε τα βαπορια σαν τοτεμ.

  3. #53

    Προεπιλογή

    Παιδιά ψυχραιμία. Όλοι οι καραβολάτρες στεναχωριόμαστε όταν δούμε φωτογραφία των καραβιών που αγαπήσαμε και ζήσαμε στα διαλυτήρια, αλλά υπάρχουν και όρια στην ευαισθησία. Είναι λυπηρό, αυτή όμως είναι η ζωή και πρέπει κανείς να ζει με την πραγματικότητα. Τα καράβια μετά από την υπηρεσιακή τους ζωή, όση είναι αυτή, κάποια μέρα θα διαλυθούν και δεν βρίσκω τον λόγο γιατί να μην δημοσιεύονται οι φωτογραφίες από την διάλυσή τους. Συμφωνώ απόλυτα με τον BEN.

  4. #54

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορούν να δημοσιευτούν απλά να μην ειναι άμεσες εμφανίσιμες. Όποιος θέλει θα πατά το Link και θα την βλέπει. Και γώ δέν θέλω να δώ το Σαπφώ κομμένο και απλά δέν το βλέπω
    Συμφωνω με τον αποστολο που μας λεει οποιος θελει βλεπει, οποιος δεν θελει δεν βλεπει.Ειναι τοσο απλο, οπως κανουμε τα στραβα ματια, για παρα πολλα αλλα πραγματα στη ζωη που μας ενοχλουν.Το μεγαλο ιταλικο site NAVI E ARMATORI εχει ειδικο θεμα με διαλυτιρια πλοιων και σιγουρα η ιταλια του χριστοφορου κολομβου και πολλων αλλων θαλασσοπορων δεν ειναι αναυτος λαος, ουτε οι επιβατες βλαστημουν για μια ωρα ταξιδι με το πλοιο!

  5. #55
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    αθήνα
    Μηνύματα
    1.530

    Προεπιλογή

    απο τη στιγμή που και η δοιίκηση του φόρουμ συμφώνησε στο να μήν ανέβουν, νομίζω πως δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο..

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας