Σελίδα 60 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 10505859606162 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 591 έως 600 από 611

Θέμα: Ποντοπόρος - Ναυτιλιακές Εταιρείες (Πληροφορίες) (Oceangoing - Shipping Companies)

  1. Προεπιλογή Απορία

    Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν ο πρώην πρόεδρος του Ολυμπιακού, Σωκράτης Κόκκαλης, είχε ποτέ ναυτιλιακή εταιρεία.

    Συγγνώμη αν είναι σε λάθος topic, αλλά επειδή άκουσα ότι είχε φορτηγά πλοία θεώρησα ότι θα ήταν σωστό να το βάλω σε αυτή την κατηγορία.

    Ευχαριστώ.

  2. #592
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Καρδάμυλα Χίος
    Μηνύματα
    494

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από apollo_express Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν ο πρώην πρόεδρος του Ολυμπιακού, Σωκράτης Κόκκαλης, είχε ποτέ ναυτιλιακή εταιρεία.

    Συγγνώμη αν είναι σε λάθος topic, αλλά επειδή άκουσα ότι είχε φορτηγά πλοία θεώρησα ότι θα ήταν σωστό να το βάλω σε αυτή την κατηγορία.

    Ευχαριστώ.
    Αρνητικόν....

  3. #593
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Καρδάμυλα Χίος
    Μηνύματα
    494

    Προεπιλογή

    Πρόσφατα στη παρέα μου μιλάγαμε για διάφορες εταιρείες. Ο ένας ανέφερε μια εταιρεία Edem marine. Κανείς μας δεν την ήξερε. Από ότι έψαξα είδα ότι είναι υπαρκτή αλλά δεν έβγαλα νόημα σε ποιον ανήκει. Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω;

  4. #594
    Εγγραφή
    May 2005
    Περιοχή
    Ν.ΜΑΚΡΗ-ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ
    Μηνύματα
    1.147

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cpt. mimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρόσφατα στη παρέα μου μιλάγαμε για διάφορες εταιρείες. Ο ένας ανέφερε μια εταιρεία Edem marine. Κανείς μας δεν την ήξερε. Από ότι έψαξα είδα ότι είναι υπαρκτή αλλά δεν έβγαλα νόημα σε ποιον ανήκει. Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω;

    μηπως αυτο σε βοηθήσει?

    http://myship.com/imo/9584293/PALERMO

  5. #595
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Καρδάμυλα Χίος
    Μηνύματα
    494

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από roussosf Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηπως αυτο σε βοηθήσει?

    http://myship.com/imo/9584293/PALERMO
    Όχι αλλά σε ευχαριστώ

  6. #596

    Προεπιλογή ocean rig(drillship)

    Γεια κ χαρά στην παρέα .είμαι 2ος μηχανικός καιθα ήθελα να ρωτήσω τους γκουρού του επαγγέλματος ενδιαφέρομαι να εργαστώ στην εταιρείαoceanrig του κ .οικονόμου με τα drilllship .Εκεί απασχολούνται ελληνικά πληρώματα ??και αν ναι τι προσοντα χρειαζονται για να ερχαστω σε αυτα τα πλοια?μπορεί να απαντήσει κάποιος όποιος εργάζεται εκεί τουλάχιστον όποιος γνωρίζει κάτινα βοηθήσει .τελειώνοντας να συμπληρώσω ότι έχω παρακολουθήσει σεμινάρια για drillship.

  7. #597

    Προεπιλογή

    Το καλυτερο ειναι αν πας από τα γραφεια τους στην Κηφησιας να ρωτήσεις. Αυτοί ξερουν καλύτερα. Λεπτομέρειες εδώ

  8. #598

    Προεπιλογή

    καλησπερα σε ολους...θα ηθελα μερικες πληροφοριες για την εταιρια NEPTUNE η οποια απ οτι ειδα εχει RO/RO βαπορια...οποιος γνωριζει ας μου απαντησει διοτι προκειται να την επισκεφτω αυτες τις μερες..ευχαριστω

  9. #599

    Cool GOLDEN FLAME SHIPPING SA

    Καλησπέρα συνφορουμίτες....

    Αν γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για την Golden Flame του κ. Σαμωνά, όπως μισθολόγια, τροφοδοσία, συνθήκες διαβίωσης κλπ, θα με διευκόλυνε πολύ καθώς έχω μια πρόταση για να εργαστώ στα πλοία τους αλλά ταυτόχρονα δεν έχω καμμία πληροφορία εκτός του μεγέθους του στόλου και τον τύπο των πλοίων.

    Ευχαριστώ προκαταβολικά και αναμένω.

  10. #600

    Προεπιλογή Αφοι Γουλανδρη.

    Καλημέρα σε όλο το φόρουμ.

    Παιδιά αν μπορείτε λίγο τα φώτα σας. Είμαι Ανθυποπλοίαρχος και μετά απο 5 χρόνια αποχή ξαναμπαίνω σε βαπόρι. Με πήρανε τηλέφωνο από την εταιρεία του Γουλανδρή. Ξέρει κανείς τίποτα για αυτήν την εταιρεία; Ξέρω ότι έχει φορτηγά. Είναι καινούργια; Τι κόσμο έχει μέσα; Με έχουν κοπεί τα γόνατα και η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο. Ένα μπάρκο έχω μόνο σαν Ανθ/ρχος και δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις

Σελίδα 60 από 62 ΠρώτηΠρώτη ... 10505859606162 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας