Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 28

Θέμα: Costa Luminosa

  1. #11
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ελμεψη Εμφάνιση μηνυμάτων
    mike_rodos περιμενουμε φωτογραφιες σου απο το πλοιο να δουμε πως ειναι και απο κοντα.Ελπιζω να σε βοηθησε ο καιρος και να χες το καλυτερο αποτελεσμα.
    Υπομονή φίλοι μου... Σε λίγο θα δείτε τις πρώτες φώτο από την Ρόδο! Το πλοίο όντως επιβλητικό!!!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  2. #12
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή Πρώτη άφιξη στη Ρόδο

    Το παρθενικό του ταξίδι πραγματοποιεί το costa luminosa της εταιρείας costa crociere, πρώτο λιμάνι στην Ελλάδα ήταν το Κατάκολο χθές και σήμερα η Ρόδος, όπου έφτασε γύρω στις 08:00 το πρωί για να δέσει τελικά στο κεντρικό λιμάνι! Στις 11:00 έγεινε υποδοχή του πλοίου από τον Δήμο Ροδίων, με παραδοσιακά συγκροτήματα από το νησί. Μετά ακολούθησε ξενάγηση εντός του πλοίου από τις 11:00 έως τις 14:00. Ας δούμε και μερικές φωτογραφίες του κρουαζιερόπλοιου! Αφιερωμένες εξαιρετικά στον Ελμεψη που λόγω σπουδών δεν βρίσκετε στην Ρόδο, scoufgian, moutsokwstas, dimitris, prutanis, Leo, Nikos και Eliaslan!

    DSCN1096.jpg

    DSCN1099.jpg

    DSCN1092.jpg

    DSCN1091.jpg
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  3. #13
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Επόμενος προορισμός η Σμύρνη!
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  4. #14
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.543

    Προεπιλογή

    Ευχαριστούμε για την ανταπόκριση φίλε mike
    [B][SIZE=3][COLOR=Blue]"Η τέχνη και η μαγεία να σε υπακούει ένα καράβι[/COLOR][/SIZE][/B]"

  5. #15
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    Rodos -Simi
    Μηνύματα
    914

    Προεπιλογή

    Ευχαριστω πολυ για την ιδιαιτερη αφιερωση.Εχω να ομολογησω οτι οι φωτογραφιες σου ειναι καταπληκτικες.Και μια παρατηρηση απο οτι βλεπω σε αυτη που εχεις τραβηξει απο την Ακαντια πρεπει να ειναι αρκετα μεγαλο γιατι σχεδον εχει γεμισει ολη την προβλητα του λιμανιου.Μου θυμιζει του γιγαντες της Msc που και εκεινα με την σειρα τους την καταλαμβαναν ολη.Και παλι μπραβο για την εγκαιρη ενημερωση.

  6. #16
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ελμεψη Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω πολυ για την ιδιαιτερη αφιερωση.Εχω να ομολογησω οτι οι φωτογραφιες σου ειναι καταπληκτικες.Και μια παρατηρηση απο οτι βλεπω σε αυτη που εχεις τραβηξει απο την Ακαντια πρεπει να ειναι αρκετα μεγαλο γιατι σχεδον εχει γεμισει ολη την προβλητα του λιμανιου.Μου θυμιζει του γιγαντες της Msc που και εκεινα με την σειρα τους την καταλαμβαναν ολη.Και παλι μπραβο για την εγκαιρη ενημερωση.
    Nα σε καλά φίλε μου! Το πλοίο είναι μικρό μόνο 293 μέτρα όπως παρατήρησες και εσύ έπιανε από όλη την ανατολική πλευρά του λιμανιού.
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  7. #17
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Mike ευχαριστούμε για όλα... Αυτό είναι ένα απο τα κρουαζιερόπλοια της νέας γεννιάς που μου αρέσει.

  8. #18
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Μηνύματα
    592

    Προεπιλογή

    Αύριο θα το θαυμάσουμε στον Πειραιά!

  9. #19
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Μετά την αναχώρηση του Costa Fortuna αναχώρησε και το Costa Luminosa!!! To oποίο βρέθηκε για 2η φορά στο νησί της Ρόδου!!! Οι φώτο αφιερωμένες στους πολύ καλούς φίλους scoufgian, moutsokwsta, prutanis, dimitris, vortigern και Leo....

    DSCN1281.jpg

    DSCN1284.jpg

    DSCN1296.jpg

    DSCN1299.jpg
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  10. #20
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    οπως ειπαμε και σε αλλο θεμα η ανταποκριση σου απο τη Ροδο ειναι τρομερη.Να σαι καλα Μιχαλη

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας