Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 15 από 15

Θέμα: Spot your vessel!!!

  1. #11
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.592

    Προεπιλογή

    Aπο το οτι δε θελω gps τα εβγαλες αυτα τα συμπερασματα περι δεσμευσης κτλ? Μου θυμιζει το ανεκδοτο που λεει:

    -Eχεις ενυδρειο?
    -Οχι
    -Ε, εισαι gay τοτε.

  2. #12
    Eleni Guest

    Smile

    μα καλά υπάρχει gps που ανιχνεύεται? Είχα την εντύπωση οτι απλά με αυτό καταλαβαίνεις που βρίσκεσαι....

    αλλά αν μιλάμε μεταφορικά... όχι δεν είπα τίποτα για σένα και τη δέσμευση... ούτε καν ξέρω αν είσαι μόνος... τέλος πάντων
    γιατί να μη θέλεις κοριτσάκι που ενδιαφέρεται για σένα και θέλει να ξέρει που βρίσκεσαι, τι κάνεις, αν είσαι καλά κλπ κλπ
    εννοείτε πως το κοριτσάκι αυτό το συμπαθείς πααααρα πολύ... και δεν σε κουράζει δεν σου γκρινιάζει, απλά ενδιαφέρεται

    όσο για το άλλο... δέσμευση κτλ... έχει περάσει η ώρα της σοβαρής φιλοσοφικής μου σκέψης, σου υπόσχομαι το πρωί αν και εφόσον ενδιαφέρεσαι να γίνω πιο ξεκάθαρη

    αντε πες κανα αστείο τώρα... το/τα πλοίο/α σου το βρήκες στο link?

  3. #13
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.592

    Προεπιλογή

    Για δειτε που ψαρωσε και το πηρε στα σοβαρα με τα gps σε ανθρωπους...Συνελθεεεεεεεεεεεεεε

    Ειδικα πρωι δε θελω φιλοσοφικες σκεψεις χαχα. Οποτε να μη γινεις πιο ξεκαθαρη, δε χρειαζεται.

    Τα αστεια βασικα τα λεω οταν ακουω αστεια πραγματα (χωρις παρεξηγηση) και οχι κατα παραγγελια.

    Που να ψαχνω να τα βρισκω οοοολα τα πλοια ''''''''''''''μου''''''''''''' τωρα...

  4. #14
    Eleni Guest

    Smile

    ok!
    καλό απόγευμα!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Petros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για δειτε που ψαρωσε και το πηρε στα σοβαρα με τα gps σε ανθρωπους...Συνελθεεεεεεεεεεεεεε

    Ειδικα πρωι δε θελω φιλοσοφικες σκεψεις χαχα. Οποτε να μη γινεις πιο ξεκαθαρη, δε χρειαζεται.

    Τα αστεια βασικα τα λεω οταν ακουω αστεια πραγματα (χωρις παρεξηγηση) και οχι κατα παραγγελια.

    Που να ψαχνω να τα βρισκω οοοολα τα πλοια ''''''''''''''μου''''''''''''' τωρα...

  5. #15

    Προεπιλογή

    Παιδια,μην τρελαινεστε!Το site,οπως ειδατε ειναι της Ais,η οποια καλλυπτει τα περισσοτερα μερη στον κοσμο.Τα πλοια που βρισκονται στη Μεσογειο,τα ανιχνευει Η Αις που υπαρχει και στο πανω μερος της σελιδας μας και η οποια το "δανειζεται"απο το Ελληνικο Πανεπιστημιο Αιγαιου,το οποιο εχει την παγκοσμια πρωτια σ αυτο.Οσο για την παρακολουθηση στα ξενα,μακρινα μερη,ψαχνοντας στα ξενα sites των λιμανιων,βρισκεις απιστευτες λεπτομερειες για το καραβι που σε ενδιαφερει(ωρα αφιξης,ντοκο,εναρξη και ληξη εργασιων στο πλοιο,ωρα αναχωρησης,επομενο,προηγουμενο λιμανι κτλ)Επισης,webcam real time για να δεις το καραβι ζωντανα.Μπαινοντας σε αλλο site της Ais και κανοντας register,εχεις το πλοιο ζωντανα αρκετα πριν φτασει στο λιμανι και αφοτου αποπλευσει.Ανιχνευοντας τα κοντινα λιμανια που θα βρει καθ οδον,μπορεις να το εχεις φοκους σχεδον σε ολο το ποντοπορο ταξιδι του.Και πολλα ακομα παρομοια,για οσους ενδιαφερονται.Ολα αυτα τα ανακαλυψα μονη μου ψαχνοντας ατελειωτες ωρες για χρονια στο internet.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας