Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 63

Θέμα: HANNIBAL

  1. #11

    Προεπιλογή

    HANNIBAL στη σκιαθο το 1999.Κατασκευασμενο απο τον αρτεμη αννιβα καοπιν παραγγελιας το 1970.Μηκος περιπου 10 μετρα και ειναι μοναδικο κοματι κατασκευασμενο απο κοντρα πλακε θαλασσης.Γραμμη διαστημικη για το 1970 που ειναι πια 40 χρονια πριν

    newfilm (15).jpg

  2. #12
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BEN BRUCE Εμφάνιση μηνυμάτων
    HANNIBAL στη σκιαθο το 1999.Κατασκευασμενο απο τον αρτεμη αννιβα καοπιν παραγγελιας το 1970.Μηκος περιπου 10 μετρα και ειναι μοναδικο κοματι κατασκευασμενο απο κοντρα πλακε θαλασσης.Γραμμη διαστημικη για το 1970 που ειναι πια 40 χρονια πριν

    newfilm (15).jpg
    Ωπα ,κατι εχασα!ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΝΙΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ???
    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  3. #13

    Προεπιλογή

    Οχι φιλε τασο θελω να πω οτι εχει κατασκευαστει μονο ενα σκαφος.Υλικο κατασκευης κοντρα πλακε.

  4. #14

    Προεπιλογή

    Τυχαίνει να είμαι από την περιοχή και να τα γνωρίζω πολύ καλά το σκάφος της Φώτο είναι το 8μετρο του σε πλεύση δεν το φτάνει ούτε 10μετρο φουσκωτό όσο για την ευστάθεια του από άλλο πλανήτη. Και το ποιο βασικό είναι ότι το σκάφος δεν καπονάρει για τον απλούστερο λόγο η γάστρα του δεν έχει κάποιο φλατ σημείο είναι ένα τεράστιο v. Παιδιά το σκάφος στριβεί με όσα πάει ότι κάνει ένα jet ski το κάνει και αυτό. Ένα φιλαράκι μου έχει το 530 με 200as mercury με αγωνιστικό πόδι το σκάφος στριβεί με 40 μιλιά αρκεί εσύ να μείνεις μέσα!! Το 530 έχει μπατεκ καθίσματα αυτό κάτι λέει. Ψάχνω να βρω ένα παλιό γιατί θέλω να το φτιάξω από carbon συνεπώς όποιος ακούσει δει κάτι ας πει.

  5. #15

    Προεπιλογή

    Εσυ μαλλον λες για αυτο που ειναι στην φωτο

    Εικόνα040.jpg

  6. #16

    Προεπιλογή

    Αυτο ειναι το καμπινατο των 80's

    boat (57).JPG

    Aροδο σρο πορτο ραφτη το 2005

  7. #17

    Προεπιλογή

    Αλλο ενα μαλλον ξαναβαμενο αλλα οχι επυτυχημενα

    DSCN4904.JPG

  8. #18

    Προεπιλογή

    Αυτό είναι το 380 γιατί αυτό φόραγε μέχρι 90 άλογα και ένα τέτοιο παλιό έχω βρει.Ενα τετοιο μεγαλο ψαχνω.
    Μπορεις να μου στειλεις κι αλλες φωτο?Αυτο ειναι το 6μετρο(μπλε σκαφος)και το αλλο ειναι το530
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη icekol : 12-01-2010 στις 03:20

  9. #19

    Προεπιλογή

    Aυτο που δειχνεις στις φωτο ειναι στην παραγωγη ακομα

  10. #20

    Προεπιλογή

    Το 530 σίγουρα για το 6μετρο δεν ξέρω σίγουρα γιατί βγάζει το 8μετρο και 10μετρο. ¶λλες Φώτο έχεις?

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας